Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И дадоха ли ти? :)

не

 

А те платиха ли ти?

и пак не.

но пък и не получиха документи. внезапно се оказа че можело и без тях.

каналджиите обаче бяха по-упорити, щото са още държавни/общински. отказаха и да прехвърлят партидата и да платят таксата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

съмнява ме да включва и ковра за а 320лв :unhappy:

Това е уникален хотел. Моите 4 дни във Вегас в х-л Монте Карло с включени самолетни билети и ходене до Аризона на Каньона са около 500 кинта.(долара) Харченето не е включено, но примерно малък Гленливет е 14 кинта и то в нощния бар на Сийзърс Палас. Водките са по-евтини, че и сок дават с тях. На нова година обаче стаите стават на тройна цена, а самите шоу програми не са много евтини. От 70 кинта нагоре почват.
Link to comment
Share on other sites

В смисъл по-евтино от тука. А за сравнения в съдържанието не можем да говорим  :laughing:

 

Приключи ли епопеята? 

Не знам. Никога не съм спал на Съни или в Пампорово, не съм си и помислял дори. Прочетох кво е написал Злобила...за по-евтино не знам, на кантар може би. Обаче Белажио и Сийзърс Палас не се сравняват с нищо. Казината са уникални, Макалан-а е без пари(или в случая ако загубиш много - ревеш) :D

 

В нощните клубове също е супер яко. ВИП-овете си ги заграждат и ако сте повече от 2-ма човека спокойно може да си позволите сепаре и под спокойно имам предвид - без проблем. В Стрипзийз бара пихме по 1 един голям Гленливет и по няква кола - 60 кинта с бакшиша. А срещу теб голи жени ама дюс.(много си падат по акцент...и още повече по пари) :D :D

 

Иначе да - кефа свърши. Ся ше бачкаме за Маями или Калифорния и...за няква дамска чанта подарък(тука приемам съвети от "затворниците", това де - женените :D), че ми изядоха джигера :D

Link to comment
Share on other sites

Съвет от женен - да не ти пука ква е чантата, ако има кинти вътре. По останалото питай Аню, той пеерастее на тема ..хм...употребата на дамски аксесоари...

Link to comment
Share on other sites

Абе, къде из Пловдив да ида да си купя дънки? Не ми се дават повече от 50-60 лв, че отслабвам и няма да ми седят след 2-3 месеца така или иначе.

Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Аз взимам от един магазин за сега, че само там намирам изчистени (без ципове по задника или капси на коленете и гейски измислици) 
на Вазов, светофара на библиотеката където е като тръгнеш към централна 2-и или 3-ти магазин. Една руса кака е продавачката и шефката :) 

Link to comment
Share on other sites

Заложи на Мориц.Даже ти ги режат/подгъват безплатно, ако са ти дълги..Имат хубави кройки, материала не им е кой знае какъв, но аз съм доволен.Цените са прилични.

Link to comment
Share on other sites

Що има такава странна липса на наситено синьо (тъмно ли се води нз ) дънки, мъжки? Човек, гледа, гледа ... или имат някви изсрани детайли, петна и кво ли не... толкова ли не може да се правят обикновени нормални тъмно сини дънки а не от тия изсветлените? Или аз пропускам някакъв много съществен момент?!

 

http://www.sierratradingpost.com/agave-denim-gringo-humboldt-vintage-jeans-classic-fit-for-men~p~5834d/?showlocalization=True примерно (ама без изсветленото)!?

Link to comment
Share on other sites

Абе, къде из Пловдив да ида да си купя дънки? Не ми се дават повече от 50-60 лв, че отслабвам и няма да ми седят след 2-3 месеца така или иначе.

Идеи?

Има доста места от които да си вземеш. В последно време май съм най - доволен от Kenvelo.

Link to comment
Share on other sites

Не знам. Никога не съм спал на Съни или в Пампорово, не съм си и помислял дори. Прочетох кво е написал Злобила...за по-евтино не знам, на кантар може би. Обаче Белажио и Сийзърс Палас не се сравняват с нищо. Казината са уникални, Макалан-а е без пари(или в случая ако загубиш много - ревеш) :D

 

В нощните клубове също е супер яко. ВИП-овете си ги заграждат и ако сте повече от 2-ма човека спокойно може да си позволите сепаре и под спокойно имам предвид - без проблем. В Стрипзийз бара пихме по 1 един голям Гленливет и по няква кола - 60 кинта с бакшиша. А срещу теб голи жени ама дюс.(много си падат по акцент...и още повече по пари) :D :D

 

Иначе да - кефа свърши. Ся ше бачкаме за Маями или Калифорния и...за няква дамска чанта подарък(тука приемам съвети от "затворниците", това де - женените :D), че ми изядоха джигера :D

 

Гледах едно меню за Hakkassan в MGM - имаше пакет за $500 000 на VIP сепарето. Към 40 литра Ace Of Spades Gold Brut в 9 размера бутилки. Най-голямата беше към 10-12 литра.

 

Абе, къде из Пловдив да ида да си купя дънки? Не ми се дават повече от 50-60 лв, че отслабвам и няма да ми седят след 2-3 месеца така или иначе.

Идеи?

Аз вече такива не купувам. Трудно ми е да си намирам дънки и страшно много се дразня като дам 60лв, а след 2 седмици джоба ми вече е протъркан на телефон. След още 3 седмици направо се късат.

 

Иди си в София и си купи дънки от магазин на марка, на разпродажба. Тия турските тъпотии изобщо не ги гледай. Diesel, Energie, D&G и Replay за 50лв. Още малко и да се случи, но не и в България. Тия марки дори и последен номер от последен модел от преди 3 години колекцията да са, пак са по 100лв.

 

Може да идеш и в HOT SPOT-а да видиш какво имат намалено на Garcia. Вървят около 60-70лв. Другите марки в магазина са скъпи, дори и намалени. Pepe Jeans и GAP са по 150-180лв след намалението.

 

Последно се чудех на едни Scotch & Soda аз в Scandal в МОЛ-а на втория етаж за 140лв, но така и не отидох и то им свърши намалението.

Дънки не съм купувал от 4 години поради горните причини.

 

Пробвай H&M и Outlet-а до Пазарджик. Това е най-добрия ти шанс за нещо хубаво на нормална цена.

 

Kenvelo за мен са страшни боклуци, затова и не пазарувам нищо от там.

Link to comment
Share on other sites

Някой за Хобит 2 довечера на 48 фрейма 3Д? Ония глупавите от Синема Сити го показват с нормалния фреймрейт, та ще се гледа във Фламинго/Арена.

Link to comment
Share on other sites

Отдавна твърдя, че Ангел има рентгеново зрение - сигурен съм, че ще се закълне (даже и в червеното си сако :evil ), че хваща разликата между 24 и 48 кадъра. :P

 

Аз съм гледал 3Д само в Синема, това с 48 фрейма по-готино ли е ?

 

По-готино е, разбира се - всичко, което е по-малко, дропва, та се не трае. :))

Link to comment
Share on other sites

Някой за Хобит 2 довечера на 48 фрейма 3Д? Ония глупавите от Синема Сити го показват с нормалния фреймрейт, та ще се гледа във Фламинго/Арена.

Аз съм гледал 3Д само в Синема, това с 48 фрейма по-готино ли е според теб. Приятели гледаха 1-та част на HFR и бяха доста разочаровани, защото го бяха гледали и в Синемата и можеха да направят сравнение. Главно ги беше подразнило това че кадрите били някак си забързани, детайлите не изглеждали толкова добре и си личало че не са риъл, и т.н. Но всеки си имам мнение, та затова сондирам и твоето.

Link to comment
Share on other sites

Още едно-две предложения и да отлитам!

 

Съветвам те силно да отидеш във фирмата, където работеше жена ми. Преди беше известна като Алфатекс, в момента е Формода. Има едно мъничко магазинче в двора на Успех - срещу портала като влезеш направо. Ще си купиш дънки за около 30-на лева, а като видиш цените на другите неща, може би няма да си тръгнеш само с дънки. 

 

Ще черпиш по-нататък. 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм гледал 3Д само в Синема, това с 48 фрейма по-готино ли е според теб. Приятели гледаха 1-та част на HFR и бяха доста разочаровани, защото го бяха гледали и в Синемата и можеха да направят сравнение. Главно ги беше подразнило това че кадрите били някак си забързани, детайлите не изглеждали толкова добре и си личало че не са риъл, и т.н. Но всеки си имам мнение, та затова сондирам и твоето.

Не знам. Не съм гледал първата част, затова искам да видя втората на HFR. Разлика 100% има. Мен в нормалното 3Д много ме дразни, че има накъсване на по-бързите сцени и се губи 3Д ефекта.

 

Това е като разликата между телевизор 50Хз и телевизор 200Хз. По принцип тоя плавен ефект го намалявам до минимум, но ако пусна 3Д на телевизора го увеличавам, заради по-реалната картина.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...