Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Младеж, ако имаше линк, дали нямаше да го постна? 

 

==========================================

 

Стефчо, миличък, ето я твоята сватба-мечта, батьовата...  :laughing: :laughing:  :laughing:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2FUIZDqjpgI&feature=share

 

не знам за парите, но са ебати пъновете всички....машала, машала

Link to comment
Share on other sites

П.п. Бахти и седмицата, дет' беше....

НАЗДРАВЕ! И от мен че тази седмица си е**а м***та направо, а утре също ще се бачка (то аз и в неделя май май)

Link to comment
Share on other sites

И най-големият РЕЗИЛ... Никъде го няма марша на българската артилерия....

Бахти... едва ли има служил, който да не го е пял.

Link to comment
Share on other sites

HFR-а на Hobbit-а си заслужава. 30-40 минути ми трябваха, за да осъзная, че това реално не се случва пред мен, а е просто филм. Хубаво, че екрана на Arena-та не е толкова голям и е по-високо от столовете, защото ако това беше в Зала 1 на Cinema City, нямаше да знам къде се намирам просто.

И преди съм гледал филми на 3Д, но от ефектите съм оставал напълно разочарован. Без значение кой е бил филма и къде съм го гледал. Все едно. Стане ли по-раздвижено, всичко маже.

Толкова детайл на филм, колкото имаше в Хобит-а не съм виждал на кино екран. Порите по лицата им се брояха. Космите по брадите. На момент дори се виждаше декора, че е декор. Все едно бях на снимачната площадка. Толкова детайлно, че не бяха успели да го прикрият. Имаше няколко сцени от определен ъгъл, на които се чувствах все едно всичко е там и аз просто седя отзад.

На 3 пъти настръхнах от движението на камерата.

При бързите сцени се виждаше перфектно какво се случва, за разлика от 24 кадъра формата, при който при битки се виждат просто някакви цветове и те заболява главата.

48 кадъра е форматът в които трябва да се гледа 3Д филм. Другото е просто заблуда.

Link to comment
Share on other sites

 На момент дори се виждаше декора, че е декор. Все едно бях на снимачната площадка.

Ами именно много хора не искат точно това, като отидат на кино - идеята на филма е да те принесе на друго място, да те вкара в историята. Ако искам да осъзнавам, че това не е реално и съм на снимачната площадка - ще гледам филм как е заснет филма.

Link to comment
Share on other sites

Ами именно много хора не искат точно това, като отидат на кино - идеята на филма е да те принесе на друго място, да те вкара в историята. Ако искам да осъзнавам, че това не е реално и съм на снимачната площадка - ще гледам филм как е заснет филма.

Ами мен лично няма как да ме пренесе на друго място ако половината сцени да размазани. Дразни ме и то много. 48те кадъра също ме пренесоха на друго място. Дракони тук няма така или иначе. :)

 

И тук говоря само за 3Д-то. При нормални филми няма място тая технология.

 

Някой, който го е гледал в Синема Сити, може ли да ми каже очилата какви бяха, защото в Арената си купих едни за Real 3D, които бяха години пред ония в Синема Сити. А по принцип тоя филм е на Real 3D и се гледа с други очила.

Link to comment
Share on other sites

Fallout, Fallout 2 и Fallout Tactics - безплатни

Побързайте, че остават само 5 часа. И някак си след регистрацията в сайта имах още 7 безплатни игри към акаунта. :notify:

 

Hey raptor888, 

your order was completed successfully. :)

И сега какво се случва? Казвай бРъЖе!!!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (не тоя с 48-те кадъра и не знам колко си пиксела), знаеш ли в каква беля ме вкара като го разглеждам тоя сайт така?!?!?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз Пешо заради това, че пусна линка към сайта го заплаших, че ще му поратя сметките после на него - подстрекателя с подстрекател.

Link to comment
Share on other sites

Fallout, Fallout 2 и Fallout Tactics - безплатни

Побързайте, че остават само 5 часа. И някак си след регистрацията в сайта имах още 7 безплатни игри към акаунта. :notify:

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Аз вече си купих Arcanum от там. И спрях да гледам каквото и да е, че то по 5 по 10 долара се събират е*ати сумите...

Link to comment
Share on other sites

Аз Пешо заради това, че пусна линка към сайта го заплаших, че ще му поратя сметките после на него - подстрекателя с подстрекател.

 

Гледайки така, за минутки в списъка виждам почти всички игри, които съм играл от 1995 досега на цени от 3 до 5 долара... Нищо хубаво за кредитната ми карта не предвиждам...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (не тоя с 48-те кадъра и не знам колко си пиксела), ...

 

Ангеле (тоя с 48-те кадъра и не знам колко си пиксела), имам едно питане към теб като по-опитен с 3D-тата - колко инча е минимум размера на телевизор, за да може пълноценно да се насладиш на 3D-то? Имам предвид (вероятно по маркетингова линия), че вече предлагат много малки диагонали, на които не ми се струва удобно да се гледа каквото и да е 3D съдържание.

Link to comment
Share on other sites

То за теб ясно...на тая възраст не всички може да са запазени като други. :laughing1:

 

------------------

 

Бах мааму, за последните 30 дена съм бил поръчал 41 продукта само от китайците....вече почвам да се оливам май, щом рано сутринта ми звъни телефона и чувам "Ало, здравейте! Обажда се пощаджийката на вашия район, имате 3 по-големи пакета, ще има ли някой у вас или да оставя известителна бележка?". Странно откъде ми има телефона, защото досега не ми се беше случвало, въпреки че ония в централна поща вече са ми като част от семейството. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (не тоя с 48-те кадъра и не знам колко си пиксела), знаеш ли в каква беля ме вкара като го разглеждам тоя сайт така?!?!?  :laughing:

Тогава няма да споменавам за сайта humblebundle.com (въпреки че вече съм го правил :moon: ). Благодарение на него всяка седмица се овътрям. :D

 

Бах мааму, за последните 30 дена съм бил поръчал 41 продукта само от китайците....вече почвам да се оливам май...

Не само се оливаш, направо се насираш :D. Лошото е че точно ти ме открехна на тая идиотщина, въпреки че още доста трябва да се постарая, за да достигна 41 за 30 дни. :santa: Аз за 30-тина дни назад съм поръчал само 4 неща. :shy: (едно от които - ТОВА :D)

Иначе за 3д талавизорите, наистина 32 ляга малко. Минимум 42, а ако можеш да си позволиш - 50+ инча най-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле (тоя с 48-те кадъра и не знам колко си пиксела), имам едно питане към теб като по-опитен с 3D-тата - колко инча е минимум размера на телевизор, за да може пълноценно да се насладиш на 3D-то? Имам предвид (вероятно по маркетингова линия), че вече предлагат много малки диагонали, на които не ми се струва удобно да се гледа каквото и да е 3D съдържание.

 

Зависи от какво разстояние ще го гледаш.

50" от 2 метра - 2 метра и половина е ок. От там нататък, с увеличаването на разстоянието ти се вдига и размера. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...