Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не само се оливаш, направо се насираш :D. Лошото е че точно ти ме открехна на тая идиотщина, въпреки че още доста трябва да се постарая, за да достигна 41 за 30 дни. :santa: Аз за 30-тина дни назад съм поръчал само 4 неща. :shy: (едно от които - ТОВА :D)

Иначе за 3д талавизорите, наистина 32 ляга малко. Минимум 42, а ако можеш да си позволиш - 50+ инча най-добре :)

 

То моите са основно дреболии в промеждутъка $5-15 (с леки изключения) - 2 телефона, чанти, аксесоари и течности за ел.цигари и разни странни джаджи, дето ги няма тука и дето само китаец може да се сети да ги произведе. Лошото е, че като ме няма в Пловдив за толкова време, няма кой да ги прибира регулярно и много се натрупват.

А тая твойта флашка бая извратена ми изглежда....да стърчи някакъв пръст от USB-то хич не ми се връзва... :notify:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тръгваме да сменяме тоалетната... всички дрисльовци решиха, че точно тогава е момента и напълниха всички гърнета... аааааааа

 

Винаги така става...

 

==============================================

 

WAR NEVER CHANGES....   if you catch my drift...

Link to comment
Share on other sites

тва с пръста е велико , заръчвам си и аз едно.

 

 

 

Мидексе , я дай някъв сайт с въпросните джунджурии , бая време не съм влизал в тинкгийк и не съм си купувал безмислени работи които няма да ползвам никога  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Обади ми се снощи човека да ме пита дали мога да отида снощи, но аз нямах подготовка,а и имах планове, и се разбрахме другата седмица да отида на едно прослушване.

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е таблет NOOK HD, да даде някакви впечатления. Щото съм харесал такъв за жена ми, ама ще е хубаво някой да който е ползвал да даде мнение.

Link to comment
Share on other sites

Ако е като Kindle Fire - по-добре вземи обикновенния четец. Таблета на амазон е кофти. Поне спрямо iPad или Samsung Galaxy Tab

Тя има четец Kobo Touch. Просто исках да и взема и таблет, а дизайна на Нука ми харесва много. Видях го на цена 300лв., но ми се искаше някой който го е ползвал да си каже оценката.

 

http://www.barnesandnoble.com/p/nook-hd-plus-barnes-noble/1110060512

Link to comment
Share on other sites

за 350лв бих взел iPad 2-ka , всичко друго е подобие на таблет. 

В смисъл, че те са единствените и неповторими на света и, че друг не може да прави таблети и телефони ли? Понякога се чудя как така другите производители оцеляват на пазара и не са си направили ритуално самоубийство.

Link to comment
Share on other sites

В смисъл, че те са единствените и неповторими на света и, че друг не може да прави таблети и телефони ли?

Точно в този смисъл. Напълно подкрепям zlobil.
Link to comment
Share on other sites

Някой да ми обясни защо една дамска чанта на Шанел или ония Вутон, произведени през 97-ма и естествено втора ръка - струват по 3600 и нагоре долара...двете коли, които съм имал през живота си не струват толкова. Могат ли да ме хванат за хОя. Ще се сменя естеството на подаръка или най-малко марката

Link to comment
Share on other sites

@chamrock идеално си го схванал. 

 

питай и дядомраз , като един виден форумен съдник на техниката какво му е мнението по въпроса. 

Link to comment
Share on other sites

Откакто ползвам МакБук, намерих страшно много дразнещи неща. Да не говорим, че редовно си забива, та тия митове и легенди...

 

Изработката е един път обаче.

Link to comment
Share on other sites

Откакто ползвам МакБук, намерих страшно много дразнещи неща. Да не говорим, че редовно си забива, та тия митове и легенди...

 

 

Глупости!!! Това е НЕВЪЗМОЖНО да се случи!!!!

Link to comment
Share on other sites

Точно в този смисъл. Напълно подкрепям zlobil.

 

 

@chamrock идеално си го схванал. 

 

питай и дядомраз , като един виден форумен съдник на техниката какво му е мнението по въпроса. 

Хехе верно си е, че Ейпъл маниаците са си като сектанти. Ами аз няма как да се съглася с тези мнения, но пък всеки си има предпочитания. Не мисля, че  IPAD Mini е по добър избор от 9 инчов Nook HD.

Link to comment
Share on other sites

Братчед ми беше голям Ейпъл сектант, но като му се развали Iphone 5-цата на втория месец и му се наложи да чака 1 месец за поправка не е вече такъв ентусиаст :). Един приятел мина от Iphone 4s на Самсунг и каза, че повече няма да си прави експерименти. Нямам нищо против марката Ябълка, имам против това да ми продават един продукт за 1000$ и друг за 600, но и двата да ми вършат същата работа, но видиш ли този за 1000$ е Ейпъл и затова цената му е такава.

Като стана въпрос за четци. За 160 лева най-доброто ли е Киндъл? Защото се глася другата седмица да купя един такъв за подарък. Гледах го оня ден в Технополис и ми хареса. По-добре изглежда на фона на Привилезите и тем подобните други марки :).

Link to comment
Share on other sites

Братчед ми беше голям Ейпъл сектант, но като му се развали Iphone 5-цата на втория месец и му се наложи да чака 1 месец за поправка не е вече такъв ентусиаст :). Един приятел мина от Iphone 4s на Самсунг и каза, че повече няма да си прави експерименти. Нямам нищо против марката Ябълка, имам против това да ми продават един продукт за 1000$ и друг за 600, но и двата да ми вършат същата работа, но видиш ли този за 1000$ е Ейпъл и затова цената му е такава.

Като стана въпрос за четци. За 160 лева най-доброто ли е Киндъл? Защото се глася другата седмица да купя един такъв за подарък. Гледах го оня ден в Технополис и ми хареса. По-добре изглежда на фона на Привилезите и тем подобните други марки :).

Киндъла е добър избор за тази пари, Nook-а също се продава на такава цена. И двата вършат чудесна работа. Въпрос на лични предпочитания.

Link to comment
Share on other sites

Братчед ми беше голям Ейпъл сектант, но като му се развали Iphone 5-цата на втория месец и му се наложи да чака 1 месец за поправка не е вече такъв ентусиаст :). Един приятел мина от Iphone 4s на Самсунг и каза, че повече няма да си прави експерименти. Нямам нищо против марката Ябълка, имам против това да ми продават един продукт за 1000$ и друг за 600, но и двата да ми вършат същата работа, но видиш ли този за 1000$ е Ейпъл и затова цената му е такава.

Като стана въпрос за четци. За 160 лева най-доброто ли е Киндъл? Защото се глася другата седмица да купя един такъв за подарък. Гледах го оня ден в Технополис и ми хареса. По-добре изглежда на фона на Привилезите и тем подобните други марки :).

 

те щото самсунзите ги ремонтират за 2 дни.... мноо ме кефят такива доводи изсмукани от пръстите.

Link to comment
Share on other sites

те щото самсунзите ги ремонтират за 2 дни.... мноо ме кефят такива доводи изсмукани от пръстите.

Не схвана какво имах предвид. :)

Той ги хвалеше и изкарваше неразвалящи се и вечни. Нали уж скъпото =  добро, ама не е точно така. :). Единия месец бавене въобще не го включвам в уравнението. Той му дойде като бонус.

 

Както и да е. С тези си цени скоро Ейпъл не биха ме привлекли като клиент. Аз на марки не робувам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...