Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И аз мразя такива прояви. Лично за мен, заведението ако не ми е по джоба - не ходя. Било то и на Марс. Сега остава да кажеш, че и някой брус сланина е изтропал на масата  :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да не съм отишъл за обслужването о хубавата кухня. Обяда в Чепеларе. Другото беше включено. Водката в шишенца за вода и в ресторанта на масата. :D

:Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това поведение се появи, когато седна зад волана на Алфата. Забелязвах подобни настроения у Чистача, докато търкаляше Фиатчето. Сега всичко си му е наред.

Link to comment
Share on other sites

Чуди се после защо хората те гледат лошо като вадиш елката от джоба. Аз съм сигурен, че и нас си цакал с топла бира по същия начин!!!

Тъпотии не ми се слушат, ако обичаш. Все едно не си вкарвал алкохол на абитуриентската в хотела. Айде стига сте ми се правили на божи кравички.

Link to comment
Share on other sites

Ти си глист бе. А най-яко е, когато езиковите умения на провеждащият интервюто са в пъти по-ниски от тези на интервюирания....

Link to comment
Share on other sites

Е, да... Дан'съм кат теб със запасен парашут, противогазна сумка и сухарна торба :FU:

 

П.п. (за не служилите - Ще рече - с шкембе и голям гъз)

Link to comment
Share on other sites

Току що правя справка за почивните дни свързани с празниците и изобщо календара така както са го нагласили официално.31 декември и тази и следващата година го гласят работен.WTF?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Правителството взе и решение за разместване на почивни дни през 2014 г. и обяви 2 май (петък), 5 май (понеделник) и 31 декември (сряда) за почивни дни.

 

?!?! Къде и какво четеш>!?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Бая студена нощ е било... И в момента го дава -5... И естествено баш днес трябва да излизам... Ако задържи така и утре и вдругиден вали сняг, може наистина да стане весело...

Link to comment
Share on other sites

Какво улици, бе, батко. Аз научих 3 нови танца върху лед, докато стигна до офиса. Никога не е била такава катастрофа от 5 санта сняг.


Румба, като завали сняг, можеш ли да направиш TimeLapse, докато вали? Интересен ми е резилтатът.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, пропускаш факта с много ниските температури. 5 санта почти разтопен сняг прави 1 сант лед под остатъка от сняг. Та резултатът е този - балет по тротоарите :)

Link to comment
Share on other sites

Не го пропускам. Напълно наясно съм. Но вчера мамин Тотьо каза, че абсолютно всички служители на Чистота чистят тротоари. А днес няма нито един изчистен тротоар.... Може би имаме различни виждания с тоз чичец?

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за улици - онази част дето минават автомобилите. Тротоарите не съм гледал. Избягвам да карам по тях. Но от Тракия до нашите да закарам детето, минавах само по асфалт.

Link to comment
Share on other sites

Еее ми те шофЕрите са с предимство все пак...Както каза Ваньо, и аз танцувах тази сутрин по тротоарите..Нищо изчистено или обработено със сол или пясък, освен зоните около спирките...

Link to comment
Share on other sites

Моите наблюдения в София са, че почти никога не се чистят тротоарите, изключае идеален център. Та май и в Пловдив е същата хава. Даже май имаше някаква наредба, че почистването на тротоарите е задължение на живущите...

Link to comment
Share on other sites

Пак е нещо, пак е нещо. Ти ако знаеш колко спирки има в града... това докато се наръси със сол отнема по около 5 човекочаса на спирка. Как да се справи Чистота, като разполага САМО с 465 работника...

 

В интерес на истината - да. Почистването на междублоковите пространства, включително и тротоарите около сградите са задължение на собствениците.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...