Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

странно.

и аз за теб се сетих........

 

п.п. гадо, ето.

Ъъъ.... Той ми е аверче, бее.... Как да отнема на света подобно кръглоглаво съкровище, да го еа....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ъъъ.... Той ми е аверче, бее.... Как да отнема на света подобно кръглоглаво съкровище, да го еа....

 

Не останаха вече пичове от нашата характеристика, Буратино....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако ти трябват от онези хапчета, ще ти намеря и без нагласен човек, спокс.

Явно имаш нужда от тях щом си толкова осведомен по темата, че даже и наличности имаш.

Link to comment
Share on other sites

Явно имаш нужда от тях щом си толкова осведомен по темата, че даже и наличности имаш.

Толкова си предвидим. Но, да. Имам. Явно никога не ти се е налагало да ходиш на работа след 48 часово парти. Добре е да имаш от хапченцата, за да те държат жив. ;)

Link to comment
Share on other sites

Първи тест на гумите за тази зима, понеже никъде нищо не е чистено. Мойте си бяха добре :) Пред мен на скобелева майка, на права отсечка един с едно бмв за малко не натресе стената в ляво на 2 см сняг. На връщане вече 2 закъсли тира на отбивката за магистралата + 2 коли на нищо сняг и нищо наклон. До блока един опитваше да паркира все едно буталата ще му изкочат от двигателя - толкова зор даваше на тая кола...

Link to comment
Share on other sites

Набарал е значи ковра горе и сега я издирва... Аз познавам професор там между другото.  :laughing:

 

=======================

 

Миро, това е преди вчорбяването, а и евентуалното заледяване тази вечер ако захладнее... 

Link to comment
Share on other sites

БатИ Видене, извинявам се че пиша като галфон ама тоя тъпАток и разкарването из града ми ебаха мамата днеска. Получило се е разминаване и се надявам в крайна сметка вече да съм ти бил от полза и да станат нещата.

 

За трИвата ... туй нещо е подготовка за онуй нещо ... което се изразяваше в 15-на пържолки мариновани в масло, чесънче и други нещица .... и мноооу чаши червено вино. Да не казвам на следващата вечер като дойде кайсиевата ракия какви неща стават... та ... който иска да ходи Пампоровец ... бех, видех и не отивам повече там.

 

А днеска... днеска .... мамини сладки... всичките умници ... некав с аЛди а3 ... дърпа ръчни на слизането за коматевския (като идваш от Пещерско) ... зад него сме колона ... тоя си прави кефа и опитва да се изшие в некой бордюр... след това по Ген. Данаил Николаев ... нов новиничък CLS ама с летни джапанки ... кара с под 10км/ч ... човека го страх да не размаже лимузинката... стигаме до тракия ... влизам от Мебелна към тоя вълшебен квартал ... някакво Мицубиши ван ми кара зад бронята (в лява лента съм) , пък аз си карам малко над 50  ... и изведнъж изкача и профучава с има няма 80на км напред във виелицита ...луди, луди, луди хора.

 

Само 6 блъснати коли видях днес, явно разума е взел връх.

Link to comment
Share on other sites

Няма страшно, малко развален телефон нашта работа, ама шъ съ упраим...

 

Иначе освен Пампорово другата самоубийствена дестинация е Цигов чарк...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

Иначе освен Пампорово другата самоубийствена дестинация е Цигов чарк...  :laughing:

 

E те тука вече можем да спорим :) Около 3 пъти съм бил и трите пъти е било идеално. Отиваш, кютваш се у вилата, зареден с достатъчно ядене и алкохол и ти дреме на задника какво става по другите места.

В Пампорово не става това. Там трябва да си я в ресторанта на хотела с още 200 маймуни-олигофрени, я в някоя кръчма, в която бръснат от къде петичките с цените...зарежи. Цигов чарк е в пъти по-добре, поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е, защото и сами можем да си го подготвим (и под "сами можем" визирам Гено). Не всяка компания си има готвач, скараджия и още един отбор хакери в кухнята.

Link to comment
Share on other sites

Аз без огняр, виночерпец и скараджия (огняра е друго да не стават грешки) ... ако тръгна, по-добре да взема да си остана в офиса.

Link to comment
Share on other sites

На Пампорово тържествено съм си обещал да не ходя никога повече.

Нито обслужването става , нито курорта става а цените са мааалко по-скъпи от Австрийските алпи. 

 

Разказвам реална случка , преди 4-5 години сядаме в Чевермето в Пампорово , 10-тина човека , по 1 агнешко с дроб сърма , по 1 салата и по 1 ракийка - сметка 800лв..... не говорим за напиване и насиране а нормално хапване. 

Сядаме 2-ма човека на обяд - 90лв. 

Жетон билярд - 5лв , наливна бира - 5лв , мусака - 10лв

В дискотеката - малко черно джони + ред бул - 50лв като за тия пари получаваш незаменимото удоволствие да си пийнеш 12 годишното уиски на варел от кока кола все едно съм на дюнерджийница....... аре да ме фанат за кОра Смолянските селяци и да ме разкарат малко за тия пари.... 

 

 

Цигов чарк е добре , мен ме кефи чесно казано. 

Link to comment
Share on other sites

E те тука вече можем да спорим :) Около 3 пъти съм бил и трите пъти е било идеално. Отиваш, кютваш се у вилата, зареден с достатъчно ядене и алкохол и ти дреме на задника какво става по другите места.

В Пампорово не става това. Там трябва да си я в ресторанта на хотела с още 200 маймуни-олигофрени, я в някоя кръчма, в която бръснат от къде петичките с цените...зарежи. Цигов чарк е в пъти по-добре, поне за мен.

 

Кой говори за вила бе, младеж?!?!?! Говоря за хотелите и прилежащите дискотЯки!

 

Аз без огняр, виночерпец и скараджия (огняра е друго да не стават грешки) ... ако тръгна, по-добре да взема да си остана в офиса.

 

И много правилно, Коста, много правилно...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз се учудвам, че има хора, дето все още ходят по нашите КУРорти... Дет се вика - гръцко с новата отсечка ми е на 3 часа, турско - 3,5 часа, ако ми е мерак за зимни спортове - в Италия е ок, Албания, Хърватия и Сърбия също са ок...Ебал съм ти местния туризъм, негърски сифилистични гноясали патки да лижат...

Link to comment
Share on other sites

Негърските може и да са чисти, по-добре някои от центъра на столипиново + допълнително описаните горе екстри.

Link to comment
Share on other sites

Аз да не съм отишъл за обслужването о хубавата кухня. Обяда в Чепеларе. Другото беше включено. Водката в шишенца за вода и в ресторанта на масата. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...