Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Причината е в италианското подобие на автомобил. Така и не се научиха, че не могат да правят нищо свързано с техника. На тях им се отдава много дизайна. Автомобили не могат да правят. Никакви!!!

Тихо, да те не чуе вредителят по салфетките!

Оно всяка сутрин се кръсти с антифриз от италЯнка и два пъти седмично чертае вуду пиктограми със сажди, пак от италЯнски ауспух.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Оно всяка сутрин се кръсти с антифриз от италЯнка и два пъти седмично чертае вуду пиктограми със сажди, пак от италЯнски ауспух.

БУАХХАХХААХХАХАХХАХ АХХААХХАХАХХА ХАХАХААХАХХААХХ ХАХАХАХХАХАХААХХА КРЪСТИ СЕ С АНТИФРИЗ ААХХАХАХАХА ХХАХХХАХА ПРЕДСТАВИХ СИ ГО ХАХАХХАХАХАХАХ ХАХААХХАХАХАХАХАХАХХ

Link to comment
Share on other sites

Тихо, да те не чуе вредителят по салфетките!

Оно всяка сутрин се кръсти с антифриз от италЯнка и два пъти седмично чертае вуду пиктограми със сажди, пак от италЯнски ауспух.

 

post-12-1234436715.gif

Link to comment
Share on other sites

То не е и нужно да се обясняваш принципно ма след елката и пластмасовите бутилки не се изненадвай че те гледат на криво като дойде сметката. :thumbs-up:

 

пс : а и честно казано дали е в кръчма , във водолаза , в макдоналдс или в ресторанта на хотела положението е точно същото. 

Не помня да съм казал, че са били пластмасови бутилките. После вкарахме и цялата, но беше към 12 часа. И пак ще кажа, че на мен дори не ми беше минало през акъла. Имаше по-големи ветерани от мен.

 

Те не ме гледат на криво като дойде сметката. Просто ми се изказват неподготвени. И точно тия дето се изказват неподготвени, оставят по-малко пари накрая, защото явно другите трябва да им плащат за компанията. Ако искам и сметало ще вадя. Докато аз си вадя парите, никой няма да ми прави сметка колко оставям. Това само прави лошо впечатление у нормалните хора.

 

Вижте ся, на мен ми е ясно, че вие не гледате цените като купувате каквото и да е под 500лв/бр, ходите по най-скъпите ресторанти само защото са скъпи, на разпродажба не влизате, защото може някой да ви види, промоция за вас е мръсна дума и т.н.

 

Аз обаче трябва да си правя сметката и 1 бутилка водка по 4лв за малка (БГ, не вносна) не ми влизат в бюджета (вие не по 56, а направо по 250лв си давайте за Савой Клуб ако искате. Евала.). И това при положение, че никой не може да ми каже копче ако си внеса алкохол в ресторанта на хотела за който съм си платил куверта. Дори не са ми дали избор на алкохол. Сервираха ми една бутилка вино и 50гр ракия. Поне водка да ми бяха сложили да не съм валат.

 

Абе кво ви се обяснявам все едно съм длъжен. На следващата форумна среща ще смятам на ум, кеф да ви е, че сте ме пречупили.

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа не ме еВе дали си пречупен или не , споделям си мнението. Ако искаш и екселска таблица си вади. Не помня да сме делили сметка и някой от нас двамата да е прецакал другия така че всичко е ток и жици. 

 

Иначе за съжаление не съм масон и се налага да гледам цени...... ма си имам правило , когато бюджета не ми е достатъчен за дадено място просто не го посещавам. 

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа не ме еВе дали си пречупен или не , споделям си мнението. Ако искаш и екселска таблица си вади. Не помня да сме делили сметка и някой от нас двамата да е прецакал другия така че всичко е ток и жици. 

 

Иначе за съжаление не съм масон и се налага да гледам цени...... ма си имам правило , когато бюджета не ми е достатъчен за дадено място просто не го посещавам. 

Няма и да те прецакам...

 

Аз също си казах мнението.

 

Видене:

 

random-pic-internet-01.jpg

Link to comment
Share on other sites

...

Аз пък тази сутрин си влезнах в колата през багажника :punk

Аз пък, след като отворих само шофьорската и задна дясна, натоварих децата и седнах да запаля двигателя. След 3-4 неуспешни опити да ЗАТВОРЯ моята врата и накрая така я треснах, че не само се затвори, ами и се заключи безвъзвратно :devil . И като не щя да се отвори дори отвън (през прозореца), се наложи да се извъртя и измъкна през задната врата. Като се имат предвид моите близо 100 кг, не ми се описва двукратното упражнение в купето на Кадета. Ако някой ме е наблюдавал, бая се е посмял.

Link to comment
Share on other sites

Какви 100 кила бе, Саше, кога ги вРъзА???  :online2long:

От години съм така, ама си гълтам шкембето да не личи, хихихи! Иначе 95-96 са почти 100.

 

 

Аз тази вечер точно с тази цел си омазах уплътненията с течен парафин...

Течния парафин е отлично решение за уплътненията. Моите тазсутрешни тежнения бяха свързани по-скоро с блокаж на механизма, който задържа вратата за онази втулка на колоната. Отделно дясната ключалка е напъвана и е проблемна по всяко време. Днес проведох коригиращи и превантивни действия с една вакса за уплътненията, а за механизмите - спрей за верижни предавки (по препоръка на един познат монтьор).

Иначе задна лява врата се отвори, но сутрин товаря дечурлигата през дясната (откъм тротоара, да не излизат на булеварда и да имам постоянен контрол) и не си направих труда да напъвам другата.

Link to comment
Share on other sites

някой скоро е бил одитиран по 9001.

с тез коригиращи и превантивни действия....

въведе ли после записи в ОД-тата, съгласно процедурата?

Link to comment
Share on other sites

Днес се убедих отново в неоспоримия факт, че каже ли ти някой "Няма проблеми, всичко е уредено", то със сигурност ще имаш проблеми и най-вероятно нищо не е уреждано...  

Link to comment
Share on other sites

Днес са ми лепнали някакъв фиш за паркиране под Дърво.Нямат си работа тия идиоти и ходят в студа да снимат...Фиша не е от кат,а от някакъв инспектор към общината. 

Link to comment
Share on other sites

КАТ няма да тръгнат да ходят по улиците и да работят. От Общинска охрана са ти го налепили. Те обичат да се проявяват. Кокло е обективно и колко избирателно избират да глобяват е друга тема

Link to comment
Share on other sites

Да те си минават през няколко месеца и слагат на всички паркирали върху зелените площи. Ем да им е гадно да вървят в студа  :santa:

Link to comment
Share on other sites

Е, като си паркирал върху зелена площ, още повече, че явно си наясно, че не трябва, забранено е и въпреки това си го направил си го заслужаваш. Даже през ден два да минават да се научите.

Link to comment
Share on other sites

Да те си минават през няколко месеца и слагат на всички паркирали върху зелените площи. Ем да им е гадно да вървят в студа  :santa:

Которе, хората си имат някакъв бюджетен план явно и гледат да си го изпълняват. Ти ако искаш наистина да им стане гадно, просто спри да си паркираш колата под дървото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интересно обаче:

 

- ако са тука - простаци и нахалници, дето точно тебе преследват, щото си нямат друга работа

 

- ако ги няма - анархия и пълна простащина, как е възможно такава простотия и къде са властите

 

Баш по нашенски дето се вика:

 

1. Българинът не е селянин
100 процента от запитаните са със синя кръв, наследници на стари аристократични фамилии от “Враждебна”, “Сторгозия” и “Модерното предградие”. Овце и крави са виждали само на картинка. Не знаят какво е външна тоалетна. Дедите им са пушели лули от слонова кост, пиели са джин на традиционния си файф-о-клок във виенския салон и никога не са натискали лопатата. Бабите им са носели копринено бельо и ленени чадъри. Изобщо българското село е някакъв мит. Последните селяни са измрели още преди турското робство.

2. Българинът не е мързелив
100 процента от запитаните са страшно работливи и притежават изключително ценни умения във всички области, но кой знае защо никой не иска да ги наеме на работа и затова сега временно “работят над себе си” или пък са в завидното положение “сам съм си шеф”. Ми така де, нема да им бачкат за некви смешни пари, ебаси. Пък и кой е луд да работи при живи родители?

3. Българинът не е неграмотен
100 процента от запитаните владеят до съвършенство родната си реч “о, майна сладка”. Те знаят, че се пише “немога”, “незнам” и некфи такива не6та. Си4ки знае ме как се пи6ът тиа думи, несме малумни.

4. Българинът не е сексуално незадоволен
Ако си мислите, че огромната полова потентност на българина е мит, пуснете във фейсбук снимка на някоя разголена женица с големи гърди. 100 процента от запитаните коментират с възклицания “ох, котьоооо”, “тая ако ми падне, ше я скъсам”, “такива пички изобщо не ги бавим, батенце” и т.н. Това показва, че българският мъж не само е звяр в леглото, който се съвкуплява минимум по 5-6 часа на нощ, но му остават сили и за още подвизи във виртуалното пространство.

5. Българинът не е невъзпитан
100 процента от запитаните са истински джентълмени и лейдита. Вежливи и внимателни са към непознатите. Никога не псуват, толерантни са към чуждото мнение. Обноските им са безупречни, особено когато се хранят. Изхвърлят боклука си само на предназначените за целта места – най-често през прозореца. България е страна, в която не може да видиш изхвърлен фас на улицата, или празна пластмасова бутилка от бира, или опаковка от вафла.

6. Българките не са лесни
100 процента от запитаните жени са изключително недостъпни. Те никога не са правили секс с цел материална облага. За тях половото общуване е свещен акт, изграден върху духовното привличане. Говори се, че имало отделни единици, които правели свирки срещу подаръци от мола, но това е непотвърдена злонамерена информация. Никой не е виждал такива жени. 
Българките са свенливи и държат на строгите патриархални ценности. Повечето от тях пазят девствеността си до сватбата.
Аналният секс е табу и нито една от запитаните не го е практикувала.

7. Българинът не е с лоша хигиена
20 процента от запитаните се къпят по два пъти дневно, а останалите 80 процента по 3-4 пъти дневно. 
Да се чуди човек откъде идва тая тежка смрад на кисело в градския транспорт.

8. Българинът не е завистлив
100 процента от запитаните са широкоскроени хора, които се радват на чуждия успех. Ако съседът им си купи нова кола, те се радват от сърце. Ако си купи нова къща – не могат да заспят от щастие и искрено му пожелават богатството му да се множи. За разлика от други народи, българите се отнасят с респект към успелите хора и никога не ги наричат с обидни имена.

9. Българинът не е прост
100 процента от запитаните ценят изкуствата и познават в дълбочина цялостното творчество на Тони Стораро и Галена. Четат много, най-вече авторитетни медии като “Уикенд” и “Шок”. В домашните им библиотеки единствените книги са готварските, ма и тва си е литература, кво.

 

Link to comment
Share on other sites

Которе, хората си имат някакъв бюджетен план явно и гледат да си го изпълняват. Ти ако искаш наистина да им стане гадно, просто спри да си паркираш колата под дървото. :lol:

Абе то си им е гадно по дефаут все пак са общинска охрана :D Номера е че няма къде да се паркира,а точно там където си паркирам аз не преча на никой и нищо не расте под тоя бор.

Link to comment
Share on other sites

а точно там където си паркирам аз не преча на никой и нищо не расте под тоя бор.

Не че нещо, ама докато си паркираш там нищо няма и да порасте :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...