Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

CS е нелепа. Без значение дали я е играл, трябва да я е чувал поне.

 

няколкото милиона потребители явно не мислят така..... 

 

 

днес ми пристигна GTA 5-цата за бокса 

спирам социалният живот за 2-3 дни  :grin:

Link to comment
Share on other sites

CS е един от много малкото шуутъри, където отборната и индивидуалната тактика имат огромно значение. Нормално е да не се харесва на всички, обаче да се отрича един шедьовър е "нелепо".

Link to comment
Share on other sites

Самият факт, че е неизменна част от всеки сериозен турнир по гейминг за повече от десетилетие е достатъчно показателен. Нивото на играчите, на които да им е интересно, може да варира от средно опитен кежуал геймър до абсолютни про-та. Не става единствено за абсолютни новаци, за които са класическите шуутъри quake, unreal и т.н. (и те си имат достойнства). Що се отнася за тактика и тиймплей, има и други, но там се губи динамиката, а все пак хората играят шуутъри заради нея.

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам, че CS не е нищо особено и клони към глупост. Никога не съм я харесвал. Взеха каквото можаха от истинския шедьовър - Half Life и толкова. Нито ми е харесвала, нито съм я играл. 

Link to comment
Share on other sites

Те милиони харесват и iPhone, и музиката на Justin Bieber...

 

Аз я поразцъках малко GTA V, но все не ми остава време за повече. Картата била мега голяма, но аз нещо не го виждам това...

Link to comment
Share on other sites

няколкото милиона потребители явно не мислят така..... 

 

 

днес ми пристигна GTA 5-цата за бокса 

спирам социалният живот за 2-3 дни  :grin:

Ае след това по некое време като ти омръзне да ми я дадеш :D 

Link to comment
Share on other sites

Как ми се иска утре на конференцията да обявят HL3. Ах, мечтииии... HL е 1-вата игра в живота ми, която си закупих. Бях я превъртал десетки пъти и въпреки всичко, след като я закупих, я врътнах още 1 път. Ей така, за доброто старо време. HL е като онова бивше гадже, от което никога не би отказал свирка.

Link to comment
Share on other sites

 HL е като онова бивше гадже, от което никога не би отказал свирка.

 

от доста време не съм и звънял пиян.... в събота ще поправя тая несправедливост......  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Не става единствено за абсолютни новаци, за които са класическите шуутъри quake, unreal и т.н.

След това видно наакване, можеш и да си обършеш дупето :) Или органа с което роди този масивен фекал :)

 

Искам да видя някое CS про да оцелее в динамиката на един стабилен Unreal Tournament deathmatch...

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал, че няма про гейминг при другите, а че един абсолютен новак трябва да почне с тях, тъй като там има някакъв шанс да утрепе някой и да получи удоволствие от играта, а не да чака по 2-3 минути за да играе 10 сек (както ще се случи при CS). Иначе много добре знам за каква динамика иде реч в UT при пуснат instagib например.

Link to comment
Share on other sites

Оф, добрите стари времена. Когато опциите бяха:

 

Графика - тичке.

Музика - тикче.

Звук - тикче.

 

А сега има само 9 опции за субтитрите ако си ги избрал да вървят по време на клипчетата, които реално уж са част от играта...

Link to comment
Share on other sites

@JDFU, поста ти прозвуча сякаш, новаците играят Quake, а богоизбраните - CS. Гореописания новак би имал точно същия успех и в едно меле с по-сериозни играчи на UT. Само дето няма да е принуден да е spectator за едиколко си време. Просто ще е spawn, walk, death; repeat.

 

Иване, поздрав :)

Link to comment
Share on other sites

Забравил си, младежо... Казах, че мразя да ме изнудват да инсталирам нещо, което ГРАМ не ми трябва насила, за да играя любима игра. Между другото и до ден днешен НИЩО не е свършил Стийм за мен, освен да ми тежи по един или друг начин на машината. Една голяма нула. Но това не означава, че милиони други не го ползват и/или харесват. 

Може, наистина не помня много добре, но помня, че ги плюеше нещо :). Иначе аз ползвам Steam, защото ми харесва игрите да са ми наредени като в картотека и да не е нужно да търся откъде да ги свалям всеки път или пък да търся кода за дадена игра. Въпреки всичко си оставам и голям фен на физическите копия. :)

 

Те първо пуснаха Steam за Linux (Ubuntu, beta). После явно са решили да не си играят на дребно... Пише ли на кое дистро мислят да базират тяхната дистрибуция? Съсмнява ме да е RHEL, та или нещо Debian-ско, Шлякуерско или балиго...

Valve has revealed SteamOS, its own operating system based on Linux, designed for living room gaming PCs.

Надявам се това да отговаря на въпроса ти :). Цялата статия - ТУК

Аз научих толкова много неща за майка ми покрай CS. 

:rofl: :rofl: :rofl:

 

@дедо - ако не си играл ЦС - ОК, ще го преглътна някак си, но ако не си играл Half-life?!?!?!??!?!?!?!? Как еволюцията те е допуснала да си жив до този момент. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поне ще се потопи в динамиката и ще я усети наравно с останалите. При идентичната ситуация, в цс ще почне да "сваля" геймърки в чата, докато чака новия рунд :)

Link to comment
Share on other sites

 

Valve has revealed SteamOS, its own operating system based on Linux, designed for living room gaming PCs.
Надявам се това да отговаря на въпроса ти :)

 

Те първо пуснаха Steam за Linux (Ubuntu, beta). После явно са решили да не си играят на дребно... Пише ли на кое дистро мислят да базират тяхната дистрибуция? Съсмнява ме да е RHEL, та или нещо Debian-ско, Шлякуерско или балиго...

Я пак прочети! Бастун! :P

Не ти говоря за операционна система, а върху коя дистрибуция мислят да базират. Нека ти дам пример - Ubuntu е базирано върху Debian, само дето се напъват да го направят по-user friendly, за да стане масова дистрибуция (и реално става по-боза и от Windows). Fedora, CentOS са базирани на RHEL. Всичките изброени са Linux-и. Капиш?

 

Ся Андроида използва Linux ядро, но мисля, че са си я почнали from scratch. Няма да се учудя и ако Valve подходят така, но още по-малко ще ме учуди и ако е някой Ubuntu клонинг...

Link to comment
Share on other sites

Аз не бойкотирам в подкрепа на българските производители. Аз ги бойкотирам в подкрепа на собствения си организъм...

То това е ясно...Но все пак, се получава така, че индиректно се бойкотират боклуците които продават...

Link to comment
Share on other sites

За да може един производител да отговори на натиска за ниски цени на тези магазини, е нормално да си съкрати разходите по производството на продукта си. Най вече като сложи по-некачествени и евтини съставки. И в тези магазини се появяват едни боклуци като стоки. Масово щандовете им с колбаси примерно са заредени с Леки, Сачи и т.н производни на Белла-та. При маргарините и сирената е подобно. Разни деликатеси и продукти за мазане( че не може да се нарекат сирене примерно).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...