Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дядо ви Пламен е потънал в яко забвение. На 21-и съм му писал, но още не си е прочел ЛС-то. Явно е надълбоко в джунглата и е малко вероятно да прочете пожеланията днес, но все пак - ЧеРеДе хер Мидекс - остани си все така готин! :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, честит Рожден ден и от мен. Да илядиш! :beer:

 

 

PS: Пешо, верно шматка съм :)

 

PS2: Къде точно е въпросното съобщение, че нищо не намирам никъде.

Link to comment
Share on other sites

Бати Пламене, Честит Рожден Ден! Желая ти да си много здрав, все така готин и разбран!!! Весело изкарване :)

 

rd12.gif

Link to comment
Share on other sites

Пламене, честит Рожден ден и от мен. Да илядиш! :beer:

Той е илядил вече, затова: Пламене, честит рожден ден, да си жив и здрав и да милиониш! :) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Апнах сириньие, имаш ли вино, кажи ми долна, смрадлива гадинооооо?

 

Баси...мноо ми е арно, три дни айляк по Родопско...с един боб по хайдушки, с един остарял шербет и с една Исусова кръв...мани, мани....laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Апнах сириньие, имаш ли вино, кажи ми долна, смрадлива гадинооооо?

 

Баси...мноо ми е арно, три дни айляк по Родопско...с един боб по хайдушки, с един остарял шербет и с една Исусова кръв...мани, мани....laughing1.gif

 

Н'тъ знам на кой говориш, ама точно вчера свалих вино от Брестник. Сега жуля тестово остатъка от килото ракийца, което взех за тестване и е МНОГО добра. Мисля да я довърша и като стана утре ще съм сигурен в качеството й. Днес съм само на чиста гроздова с цел установяване на качество. laughing1.gif

 

Жулих салата, жулих туршии, сега вече минавам на миди.... ninja.gif

 

Галицин, то се е видяло, че ще си купувам лепачка, ами вземи ми кажи откъде евентуално, че тия по веригите нещо не ме кефят.

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам - само аз ли съм идиот да навлизам в насрещното при ходене в ИКЕА? 2 пъти вече го правя, защото алтернативата е да карам още 15 км до перник почти. А навлизам за точно 20 метра да ги е*а, толкова ли не можаха да направят още едно платно там?

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам - само аз ли съм идиот да навлизам в насрещното при ходене в ИКЕА? 2 пъти вече го правя, защото алтернативата е да карам още 15 км до перник почти. А навлизам за точно 20 метра да ги е*а, толкова ли не можаха да направят още едно платно там?

Много ти е грешен въпросът!

"Само аз ли съм идиот да ходя в ИКЕА" е правилният въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам - само аз ли съм идиот да навлизам в насрещното при ходене в ИКЕА? 2 пъти вече го правя, защото алтернативата е да карам още 15 км до перник почти. А навлизам за точно 20 метра да ги е*а, толкова ли не можаха да направят още едно платно там?

 

а можеше да минеш и през вилната зона на Малинова долина, щом не ти е за сефте.

 

 

ама пък как така да пътуваш още цели 3 км след като си ходил чак до софия за мебели тип кибритени кутийки?!

Link to comment
Share on other sites

Много ти е грешен въпросът!

"Само аз ли съм идиот да ходя в ИКЕА" е правилният въпрос.

 

Нищо не разбирате Вие, драги ми господине!

 

1. там има чудни кюфтенца

2. жената не ме притеснява около 2часа

3. има интересни дървени играчки

4. имат тук-таме нещо свястно (повечето такива не са мебели но това е друга тема. от ножовете имат един готин примерно)

 

 

а можеше да минеш и през вилната зона на Малинова долина, щом не ти е за сефте.

 

ама пък как така да пътуваш още цели 3 км след като си ходил чак до софия за мебели тип кибритени кутийки?!

 

Къде е отбивката и как се обръща? Защото аз единственото "обръщало" което видях беше до бензиностанцията преди Перник и са над 7-8км само в едната посока (ПОНЕ)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...