Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Малката се размрънка, на мен ми беше жега и станах да си довърша някои задачки на спокойствие...А за ракия ми е рано, на ирландско кафе съм. С малца, дет кума ми го довлачи от Ирландия..То аз уиски не пия, ама си е малц и за кафето става laughing1.gif

 

connemara-peated-single-malt-irish-whiskey.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оценявам го като питие, но нали знаеш - аз тия неща не ги пия. Все пак едно си е сингъл малц, друго е бленда(което си е гадост). А що не ви го докарват?confused.gif

Link to comment
Share on other sites

А що не ви го докарват?

Щото са кретени, мамка им! В тази провинция има убийствен държавен монопол върху алкохола. Продава се само в специализирани магазини и акзизите са някъде над 150%. Затова един половинлитров кен Хайнекен или Стела Артоа струва $2.59 да им го ....@$$$§€@№$..... :angry1

В същото време трева можеш да намериш под път и над път и тук всички партии в момента се надпреварват да приказват за легализиране на марихуаната, да им го ....@$$$§€@№$..... :devil

Link to comment
Share on other sites

Хъхъхъ... Нали знаеш за стария спор кое е по-вредно: тревата или алкохола. Има я и психологическата пречка от думичката "наркотици". А това, че и алкохолът е наркотик...Шибана история, за ожалване си...

Link to comment
Share on other sites

Без да съм доцент, първия ми компютър беше с 4 мегабайта памет, 1 GB диск, 100МHz процесор... струваше 1200 долара и беше сред най-добрите компири 95-та година...

 

И аз ползвах алтависта...

1GB диск 95 година? Тва с някви връзки ли го намери? :) То Win95 тогава идваше на дискети още :)

Link to comment
Share on other sites

То аз уиски не пия, ама си е малц и за кафето става laughing1.gif

 

Абе, №%€№$§€@№$% проЗД, как може да слагаш това питие в кафе?!?!?!? Престъпник! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, тихичко. Ако беше шотландско щях да си го изпия, ма понеже е ирландско, го карам с кафе.

Link to comment
Share on other sites

Видене, тихичко. Ако беше шотландско щях да си го изпия, ма понеже е ирландско, го карам с кафе.

 

Ти явно нямаш НИКАКВО понятие от уиски.

 

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

 

Жалко е, че такива питиета попадат в ръцете на неграмотни хора....

Link to comment
Share on other sites

Събота е. Мързи ме. "Работя"...

 

другата седмица очаквам да има здрав корпоративен секс и моят задник ще е основното блюдо... Ама сега трябва да седя и да си дръгна макарите...

Link to comment
Share on other sites

Ще отида доброволно да работя днес, само за да се мушна под климатика в офиса! В моята стая е 32 градуса!!! Нямам щори, температурата тепърва се качва! ЩЕ УМРАААААА!

Link to comment
Share on other sites

Ще отида доброволно да работя днес, само за да се мушна под климатика в офиса! В моята стая е 32 градуса!!! Нямам щори, температурата тепърва се качва! ЩЕ УМРАААААА!

Умри, Иване, умри... ама в адски мъки от сваряване в собствен сос....

Link to comment
Share on other sites

Пия 4ти хайнекен , чакам да се допече обезкостеното джоланче с гъбки и топено сиренце и обръщам на водка , събота еееее.... крещеше превивайки се в мъки черният ми дроб :lol:

 

ПС : Само на мен ли ми прави впечатление че Пловдив е станал мега задръстен град , тва всичките заведения са еднотипни с еднакви хора които по няква причина виждам постоянно ..... класни барове липсват , кръчми с мнооого добра кухня липсват , всяка кръчма е тясно специализирана и ставащите неща в менюто се броят на пръсти. Примерно ако скарата е добра всичко друго е ужасно , ако салатите са добри всичко друго е ужас...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пия 4ти хайнекен , чакам да се допече обезкостеното джоланче с гъбки и топено сиренце и обръщам на водка , събота еееее.... крещеше превивайки се в мъки черният ми дроб :lol:

 

ПС : Само на мен ли ми прави впечатление че Пловдив е станал мега задръстен град , тва всичките заведения са еднотипни с еднакви хора които по няква причина виждам постоянно ..... класни барове липсват , кръчми с мнооого добра кухня липсват , всяка кръчма е тясно специализирана и ставащите неща в менюто се броят на пръсти. Примерно ако скарата е добра всичко друго е ужасно , ако салатите са добри всичко друго е ужас...... :wacko:

 

Стига си философствал и вземи пий свясна бира, не "конят ви е здрав". Философия в събота вечер..... при наличен джолан във фурната и т.н... Васе, нещо не си у ред, честно... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Стига че ше се напия докато стане.

2 часа варене , половина час обезкостяване , половина час печене ебати хамалогията.... ма си остава най-доброто месо за мен....

 

А Хайнекена е много класна бира (330 стъкло) , нЯам си наливна у нас и пием квот има :punk

Link to comment
Share on other sites

Аааааа нененене никога няма да вкарам такова нещо в нас.

Ше спрЪ да водя социален живот .....

 

Не, просто целият социум ще е у вас... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Хем се ядосах, хем се изплаших преди малко, докато кротко се опитвахме да пресечем ул. "Богомил" на кръговото с "Петко Д. Петков". Застанахме си на пешеходната пътека, погледнахме наляво, защото не сме в Лондон, едно такси ни видя и спря да изчака да минем, стъпваме от тротоара на пешеходната пътека и отдясно, покрай тротоара с главоломна скорост ни връхлетя колоездач. Добре, че мъжът ми беше в непосредствена близост и реагира бързо (аз надали щях да успея). Мъжът ми се дръпна в последната милисекунда, онзи се опита да спре, но не му се получи съвсем навреме, така че спря чак зад него. Колоездачът ни поизгледа, нищо не каза и продължи да си кара в погрешното платно, сякаш нищо не беше станало. Как може да има толкова безхаберни хора, по дяволите?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...