Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добър утър.

Мдаа... и кристалин и кристален са верни (относно теста за правопис).. Един тест не могат да направят като хората.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че няма по добри маратонки/обувки от Oakley. Колкото пъти си взема винаги съм оставал адски доволен. И са удобни и са адски здрави. Да не говорим и колко красиви модели имат.

 

edit:

Дрехите които правят са на същото ниво.

Link to comment
Share on other sites

Откъде ги взимаш?

В базата имаме доста магазини. В единият от тях имат доста сериозна колекция от техни продукти. Вчера си взех още едни маратонки от тях. От няколко дена съм хвърлил поглед и на един друг модел(105 евро). Просто чакам да дойде момента в който ще се преборя със себе си и ще си ги купя. Вероятно в началото на следващата седмица ще е това.

 

Това си взех вчера:

 

41aKF3Q1KgL.jpg

 

 

Това съм си харесал:

BAh7CWkKIgwzNjh4NTI3aQtsKweZD4tJaQdpC2kIaQJCYw.jpg

 

http://uk.oakley.com...-shoe/11097-001

 

Не е истина на живо колко добре изглеждат.

 

Нямам думи дрехите им с какво качество са.

Link to comment
Share on other sites

Аре направете го тоя раздел книги в тоя тракер, бе деа...Вече се чудя де да си фърлям колекциите...

Link to comment
Share on other sites

на мен от бг бирите само ариана ми харесва , тва от бутилираните става въпрос. наливните май повечето стават.

 

иначе истината е хайнекен бутилка 330 , другите разфасовки може и да си внушавам ма не ми харесват.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и честит празник. За тези, които смятат днешния ден за празник, разбира се. А не за обикновен почивен ден.

Link to comment
Share on other sites

Stela и Staropramen дали ще намирисват ? Или шуменско премиум

Всичко е помия тук...Българската бира е абсолютно лайно, ама като няма друга....То има, но цената.. :tongue

Единствената по-свясна бира, която съм пил/купил в България е Бъдвайзер (внос), Кромбахер (внос), Радебергер (внос) и Туборг....Бъд-а ми е N.1...

И нека имаме предвид, че и вноса за България не е като за Италия, Франция, Англия и т.н...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и честит празник. За тези, които смятат днешния ден за празник, разбира се. А не за обикновен почивен ден.

 

Празник е, и то голям!!!

Уроците по родолюбие трябва да са записани в сърцата ни... Колкото и странно или клиширано да звучи това за някои, особено във времето, в което живеем...

Честит празник и от мен!!! :))

 

Датата, която ни направи нация!!!

Link to comment
Share on other sites

Станах жертва на изкуството. :) Докато се мятахме снощи по разните му културни прояви в ужасно ветровитото време, май не можах да се размина с настинката, както се надявах... Чудя се защо не я провеждат малко по-рано през септември тази Нощ на музеи и галерии.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...