Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

тая не съм я пил пилсен ала бала ма ще се поправя в метро май в има.

Тази е доста различни от другите бири. В първият момент ще ти се стори малко странна. Много е важно обаче да сипеш и утайката. Налива се по следният начин. Накланяш силно чашата и допираш бутилката. Трябва да я сипваш така, че да не се образува пяна. Сипваш почти цялата бутилка. Трябва да си оставиш на дъното да остане 1-2 пръста бира. Ти с времето си преценяш по колко точно. Да не е много все пак. Започваш да клатиш доста усилено бутилката. Целта е да се разтвори утайката която е останала на дъното. Няколко секунди са достатъчни. Утайката с останалата бира ги наливаш вече в чашата под формата на пяна. Именно според това колко пяна искаш, трябва да си прецениш колко да оставиш в бутилката при първоначалното наливане. Заради начина си на сипване не може да се пие по друг начин освен в халба или голяма чаша. Трябва да може да се събере цялата бутилка.

В Метро са ми казвали, че я има, но цената не е много приятна. Гледай да е и модела който съм пуснал на снимките. Paulaner Hefe-Weissbier.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В Стоилов ли? Квито ти отрежат. А за тия дето аз ще ги кова(това обаче само с уговорката, че имам време) 20-35см.

Ти полуде ли, бре!? Как ше търкам нещо вече навъглеродено!? Ми нали цялото навъглеродяване по заточката на клина ще отиде на пичка си майчина?

 

Пещерняците нямат дълги. Като изкара някой 10 сантиметра и всички изпадат във възторг. То и затова се завирате под земята за да сте на тъмно и да не ви гледат много много.

Не, бе нищо не разбираш и ти... Както танкистите ги взимат все такива, кинта и дваесе с ДДС-то и вдигнати ръце (да се събират в машината по колкот си требе и да им е рахат), така и пещерастите са все малопишести или мекокурести, та да не се заклещят в някой тесняк, докът зяпат задника на колежката, дет лази пред носа им.

 

честито ви и 1 година от Катуница.

няма значение дали помните само смъртта на двете момчета. или действията на агитките. или действията на организираните представители от определен етнос. или пък начина на отразяване от ъТВ. или пък действията на полицията.

просто си ги припомнете и след още година, когато ще ви се наложи пак да правите избор.

Виж ми онази част от подписа!

 

Затова пък винаги стигат до дъно ;)

Виж ся... Едно е да го вдигаш, друго е да го спускаш ;)

Различни неща са и не бива да се бъркат.

Link to comment
Share on other sites

Най-яките бири на този и на още няколко паралелни светове са....Каменица и Стела Артоа. Да ида в ДРУГ град и да НЕ пия КАМЕНИЦА е....престъпление. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

 

То няма проблем и навъглеродени да ги стържеш. Няма да замине много.

 

А за вдигането и спускането - има и възходящи пещери.

Link to comment
Share on other sites

Защо?

------

Най-яките бири на този и на още няколко паралелни светове са....Каменица и Стела Артоа. Да ида в ДРУГ град и да НЕ пия КАМЕНИЦА е....престъпление. :rolleyes:
...явно живея в друга вселена :cry

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

офф тоя weekend видях невероятно грозна гледка в една пловдивска дискотека.Една позната толкова зле се беше надрусала,че направо нямам думи.А е 24~25 годишна майка,с детенце на 2 или 3 годинки...Т'ва хора ли са ???

Link to comment
Share on other sites

Днес бях в КАТ да регистрираме на баща ми новата придобивка - жип и се учудих каква колона от коли се беше извила към 1 часа на обяд. Отделно че и на паркинга нямаше място за паркиране. Иначе всеки се жалва, че нямало пари...

Link to comment
Share on other sites

Българина може да няма да яде, ама има кола и я кара постоянно... Шото тря'а е ларш...

Ела да поработиш моята работа без кола, ама и в режима в който аз работя... На края на първия ти работен ден ще ти е адски удобно да пишеш (признания, кви глупости си приказвал) от отсрещния ъгъл на стаята. Шем и орангутаните щи завиждат на дългите ръце :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като го спомена: бива ли рекламата на онзи бус дачия да е толкова малоумен. Особено мотото "що да плащате повече и да получавате по-малко"...

Link to comment
Share on other sites

ама не ходиш по пички и не водиш дицата на училище с товарния бус, нали?

Напротив... Баш с него ги върша тия раоти :rolleyes: Комбито ми е необятно кат съветската държава :)

Link to comment
Share on other sites

Тая жалка карикатура само се чудя дали съзнава колко е зле... Дано е умишлен ефект, щото иначе ми е много жал за човека...

 

П.П. От човек, който го познава, знам, че е голямо леке...

Link to comment
Share on other sites

Ако се вярва на борда, дядо Пламен днес е рожденик! Да му пожелаем всичко най-хубаво и да живее с орлите, пардон - птеродактилите! laughing1.gif

 

Пламене - наздраве! beer.gif

 

post-12-1236941441.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...