Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дедо, Момчиле, на повечето от лапетията тука изброените търсачки едва ли им говорят нещо laughing1.gif

Той дедото ги спомена едни направо от времето на динозаврите. Ама нищо не може да се сравни с добрата стара BBS от епохата малко след Големия взрив, когато за интернет бяха чували само в Станфорд и околностите. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

През 99-та може и да съм играл на някоя SEGA...май :D

Няма да забравя как един мой доцент разправяше за първия му комп със 16 МБ рам памет....ама по 100 долара ли каза, че му струва всяко мегабайтче(цифрата беше нещо страшно) :D

Link to comment
Share on other sites

През 99-та може и да съм играл на някоя SEGA...май :D

Няма да забравя как един мой доцент разправяше за първия му комп със 16 МБ рам памет....ама по 100 долара ли каза, че му струва всяко мегабайтче(цифрата беше нещо страшно) :D

Без да съм доцент, първия ми компютър беше с 4 мегабайта памет, 1 GB диск, 100МHz процесор... струваше 1200 долара и беше сред най-добрите компири 95-та година...

 

И аз ползвах алтависта...

Link to comment
Share on other sites

Хехех, ликос ми беше първата :D А някой помни ли нетскейп laughing1.gif

 

Netscape Navigator 4.7 ДА МУ ГО НАТАКОВАМ НА НАЙ-ШИБАНИЯ БРАУЗЪР... EVER!!! Как се сетя за него още псувам

Link to comment
Share on other sites

Без да съм доцент, първия ми компютър беше с 4 мегабайта памет, 1 GB диск, 100МHz процесор... струваше 1200 долара и беше сред най-добрите компири 95-та година...

 

И аз ползвах алтависта...

 

браво...сериозна цифра. А за въпросния комп...само рама е струвал толкова и става дума за 92-ра...Младене, помогни бре, че да не заблудя хората :D

 

http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/09/28/koi-iska-da-vzeme-na-tate-momicheto-vyrvi-s-nagrada-64-miliona.169352

 

здравейте 64 млн :D

Link to comment
Share on other sites

браво...сериозна цифра. А за въпросния комп...само рама е струвал толкова и става дума за 92-ра...Младене, помогни бре, че да не заблудя хората :D

 

http://www.dnes.bg/m...-miliona.169352

 

здравейте 64 млн :D

 

Предложения завалели от целия свят – щата Оклахома в САЩ, Нигерия, Индия, Турция и дори България.

Е може ли световните шампиони в измамите да не се обадят!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

То май проблема е, че вече е казала да...

Нищо. И лИбовник ще и бъда за 32 млн...и приятел ще и бъда...няма никаква значка. Милионите са важни в случая. :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже нещо за Кеше? Преди време се обзаложих на 20тачка че са пълен въздух под налягане и като гледам съм прав...

 

Хората продават 3 книги - по 40 евро всяка. Велики глупости общо взето. Като толкова искаха да разпространяват сензационни открития защо не ги публикуваха на сайта си, че всички да ги прочетат ами по 40 евро на книга? Въздух под налягане и лов на шарани...

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже нещо за Кеше? Преди време се обзаложих на 20тачка че са пълен въздух под налягане и като гледам съм прав...

 

Хората продават 3 книги - по 40 евро всяка. Велики глупости общо взето. Като толкова искаха да разпространяват сензационни открития защо не ги публикуваха на сайта си, че всички да ги прочетат ами по 40 евро на книга? Въздух под налягане и лов на шарани...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V9zBn3BKd3Y&feature=player_embedded

 

В интервюто направено с Кеше на 21ви, ни става ясно, че са закупени към 10 хиляди генератора за свободна енергия, всеки един от които е с капацитет 5kW. Тези генератори трябва да бъдат готови и предоставени на купувачите през месец декември 2012. Кеше спомена, че на 14 декември ще направи демонстрация на технологии за промяна на гравитацията. Очаква се на нея да присъстват трима американски астронавти.УЖ са участвали в мисии до Луната. Събитие, с големи мащаби,...бла бла...на него ще присъстват към 5000 човека.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=V9zBn3BKd3Y&feature=player_embedded

 

В интервюто направено с Кеше на 21ви, ни става ясно, че са закупени към 10 хиляди генератора за свободна енергия, всеки един от които е с капацитет 5kW. Тези генератори трябва да бъдат готови и предоставени на купувачите през месец декември 2012. Кеше спомена, че на 14 декември ще направи демонстрация на технологии за промяна на гравитацията. Очаква се на нея да присъстват трима американски астронавти.УЖ са участвали в мисии до Луната. Събитие, с големи мащаби,...бла бла...на него ще присъстват към 5000 човека.

 

Аре бе нали щяха да дават технологии, сега генератори продават. От по 5kW. И книги от по 40 евро едната.. не че нещо ама след толкова раздувки очаквах да излезнат извънземните и да покажат уред за телепортация.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...