Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

има сега да бега по тъча и да върти и суче, но няма да изброи 10 или повече интерпретации на Въпросът.

 

тамън реших да ва арбитрирам с кафето, па вий с тез високи мизи утепахте интригата.

 

Първо като съм казал 10 не съм имал предвид БУКВАЛНО толкова. Такъв е израза, не бъдете буквалисти. И факта, че се сещам за поне още едно значение е показателен, че въпроса е уловка.

 

Какво за кафето? Нещо да съм изтървал?

 

ПС: Ти едни ракии нещо щеше да ми пращаш... не че аз съм особено сериозен, само да кажа :P

Link to comment
Share on other sites

Тестът завърши

 

Зададени въпроси: 25

Правилни отговори: 25

Познаваемост: 100%

Грешни отговори: 0

Без отговор: 0

 

ебаси елементарния тест...

 

Макар че имаше и двусмислици.

Имитирам или Емитирам.

Ами и двете думи са верни, просто имат различно значение.

Link to comment
Share on other sites

 

Тестът завърши

Зададени въпроси:25Правилни отговори:25Познаваемост:100%Грешни отговори:0Без отговор:0

 

 

 

Крайно елементарен...

 

Link to comment
Share on other sites

Силно казано "тест"...не виждам как изобщо може да се объркаш на някой от тамошните примери.

 

Можеш! Както каза Иван - има грешки. Например твърдят, че лешникът е леЩник.

Link to comment
Share on other sites

Много е гадно....Имам една камара пиене и се чудя с кое да почна...unsure.gif

 

"Начинът за постигане на вътрешен мир е като довършите всичко, което сте започнали."

 

Затова започни мъдро. :)

 

ПП Като гледам лошото време, искрено се притеснявам за Нощта на музеите и галериите утре. Голяма част от събитията са планирани за навън.

Link to comment
Share on other sites

Искам да споделя тутакси и възбудено - просяците еволюират!

Ако ми се хилите сега и решихте, че вече съм почерпена, което би било нормално, предвид... обстоятелствата, искам да ви поправя - не съм пила повече от чаша вино. Но въодушевлението ми е налично защото видях нов тип просяци, при това двама, при това различни.

Описвам случките в резюме. (Пригответе се, следват 14 страници скрол, мисля да пиша дълги изречения, по 4-5 абзаца парчето, докато не се получи един долен десен скрол, така че когато въртите търкалцето, хептем да ви писне. Ама сега като написах "долен десен скрол" и изведнъж ми заприлича изразът на на нещо много нецензурно; не съзирам проблем в словосъчетанието, но пък "долен"..., че и "десен", а за капак и "скрол"! Замирисва на нещо неприятно. ;) )

Та както си стояхме една групичка леееко почерпени отбрани представители на изчезващото необвързано академично общество, с интереси в неврологията, физиката и мъртвите езици, и бистрехме някаква много неведомо еволюирала тема към нивото "Може ли или не може физически жена да изнасили мъж", по едно време установихме, че непознат баритон иска думата настоятелно.

- ... съм лежал 12 години в лудницата, от което не се гордея... - След като замлъкнахме, установихме, че баритонът реди несвързани с темата неочаквано поднесени уводи към изложението си.

Огледах баритона. Дебелобузест и шкембелия чичка над 50-е, облечен в дебел шарен плетен и после дран - вероятно от разбеснели се котки пуловер-, плътно загащен до средата на гърдите от развлечен анцуг. Брадясал, но с поддържан мустак.

- И не искам да прося, а да работя, но никой не ме взема на работа, а не съм първа младост - продължаваше да каканиже чичката - ... ако може да дадете поне по 5 стотинки, колкото да си купя хляб да ям, преди да отида и да избия онези там...

В този момент видях как няколко приятелчета от групичката вече се бъркаха. При това именно тези, които познавам отдавна и са ми взели страха като прословути циции. Само аз и колегата (стоматолог), все още втрещени, не бяхме образували мисловната дейност във физическа - още анализирахме с шок видяното. Докато се окопитим, чичката взе дадените му стотинки и се изниза с приклякваща походка западно от нас.

 

Предишната ни важна тема бе история и всеки вече реагираше на видяното.

- Горкият човек... - каза един философ.

- Глупости, Коста, тоя е шизофреник. - реагира една психоложка.

- Какво начало на разговор?! "Съм лежал 12 години в лудницата..." грабва веднага! - се произнесе една скица.

- Зъбите му бяха прекрасно поддържани! - заяви колегата стоматолог.

 

Докато нищехме възможността да е театър, прилагайки всеки неговите си виждания, към нас се дотътри още един, не много по-различен от предишния.

- В затвора съм лежал 15 години... - започна силното си изстъпление новопристигналият.

 

- Знаем, знаем... - отговорихме в хор ние и вече оставихме физика да се изкаже върху възможността тези хора да са били реално такива за съжаляване и просто по изчекнат принцип да са ни се случили вкупом, през няма и 10 минутен интервал.

 

Лека нощ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...