Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Те тия всичките са само за пропаганда, собствениците им са в елита от създаването на телевизията, като технология. Въобще да се информиращ от телевизия за новини е принзак на промит мозък, още повече а Америка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Facepalm14.gif

 

Както и да е.

 

Правило N1 при събиране на разузнавателна информация:" Всяка информация трябва да бъде потвърдена от 3 несвързани източника. Едва тогава може да се смята за евентуално достоверна.

 

Виниле, я ми докажи, че съм с промит мозък lol.gif

Ангеле - ако бях изтъкнал Дойчевеле, кво щеше да кажеш ма? Че аз и Ал Джазира гледам. Мнение? Че да си приготвям иконката с лайната и вентилатора...

Link to comment
Share on other sites

Аз се надявам наистина да не гледаш споменатите от теб телевизии по горе..CNN, Fox, CBS...Ако ги гледаш, няма какво просто да доказвам.

И по правилото, ако гледаме новина в 3 различни телевизии, тя е истина. Не мога да разбера ироничен ли си, или наистина мислиш така за телевизията като медия, а не като в услуга на интереси..?!

 

По въпроса препоръчвам литературата на Ноам Чомски.

Link to comment
Share on other sites

Неее. Казано е източници! Не телевизии! Четете бе, хора!

 

Ред. Неведнъж съм повтарял, че който владее масмедиите, владее света. Ти си прави извода какво мисля. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Виниле, я ми докажи, че съм с промит мозък
На един промит мозък му е промита от мозъка възможността да осъзнае, че е промит мозък. При промиване на мозък трябва да се промие възможността на мозъка да осъзнае, че е промит. Правилно номер 16 от мозъчните перални.
Link to comment
Share on other sites

djadomraz, ако обясня този въпрос, той ще се обезсмисли...

Пък за другото:

"Не съм казал нищо такова. Просто като почна с "аз знам че вие така, пък после онака" и някак се обезсмисля какъвто и да е отговор защото ти вече имаш предварителна нагласа."

Каза, каза...

ето:

"Ми ти всичко си знаеш, мислиш много... очевидно не си ни на нивото..."

Тука явно си показваш, че според теб аз смятам, че не съм ви на нивото, сиреч че съм самовюбена. ;) Ама хич не ти мина през главата, че просто опитах да спестя дебати, които вече съм водила по темата.

 

 

Mobo, хипстер е тип, дето не шерва. Гледа, слуша и не коментира, в редките случаи, когато казва нещо, малко хора му разбират, а то това е и целта. Смята се за много различен от всички и всячески се стреми да запази това си убеждение.

Можеш да го видиш облечен по неведома мода как се кефи някъде на музиката, която си слуша; а ако го попиташ какво слуша, ще ти каже "нищо".

Може също да го видиш как си вади нещо от джобовете, яде си го сам и ако пак попиташ какво хрупа, пак ще получиш отговор "нищо".

Хипстерът няма да ти каже какво харесва, какво го кефи, какво е прочел, какво мисли... Хипстерът просто не шерва нищо.

 

Хей, Midex! :inqn

Link to comment
Share on other sites

Ангеле - ако бях изтъкнал Дойчевеле, кво щеше да кажеш ма? Че аз и Ал Джазира гледам. Мнение? Че да си приготвям иконката с лайната и вентилатора...

 

За FOX в частност говоря. Ако имах какво друго да кажа, щях да го кажа.

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, ако обясня този въпрос, той ще се обезсмисли...

Пък за другото:

 

Каза, каза...

ето:

Тука явно си показваш, че според теб аз смятам, че не съм ви на нивото, сиреч че съм самовюбена. ;) Ама хич не ти мина през главата, че просто опитах да спестя дебати, които вече съм водила по темата.

 

Не, иронизирах те. Нито съм казал, че си самовлюбена нито си го мислех. Но от поста ти си обясних защо някои хора ми реагират леко рязко някой път при подобни ситуации.

 

А за обезсмислянето на въпроса, значи той е точно каквото очаквах... T.e. oт тези при които единствено можеш да се изложиш отговаряйки или питащия да изпадне в умиление каква чиста душица си (според настроението, другия вариант е да излезеш повърхностен/а или просто глупав/а) :) А циници като мен ... абе какво ли да се оплаквам..

Link to comment
Share on other sites

Midex, изобщо не съм видяла... И сега като ми го показа, се чудя дали да се извинявам или да си мисля, че си едитваш постовете, знаейки че назад не гледат масово народите. :laughing: Извинявам се, че не съм те отразила.

'Начи говеда нямаше, кът са там. В говеда им се смята имуществото. Но крокодили имаше в изобилие, както и всякакви видове антилопи - бонго, ниала, куду, балерина и всякакви такива рогати козички; змии също, заедно с комари, бълхи и всякаква външно-скелетна гад.

Това, което може да ти е интересно, ама ще си го лафим по-така е за едни дино скелети, които са изровили по време на строежа на язовира и докато бяхме там, още ги продаваха на парче.

 

Дадомразе, ти преди да отговориш ли класифицираш въпросите? Интересно ми е просто как става този номер... не друго.

Иначе за въпроса - много ще се радвам ако веднъж, така за разнообразие, вземеш че отговориш харабийски, без тън-мън и ама-то-така-не-е-честно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Дадомразе, ти преди да отговориш ли класифицираш въпросите? Интересно ми е просто как става този номер... не друго.

Иначе за въпроса - много ще се радвам ако веднъж, така за разнообразие, вземеш че отговориш харабийски, без тън-мън и ама-то-така-не-е-честно... ;)

 

Прекалено общи бяха въпросите бе моме. Това обикновено са въпроси-уловки.

 

И как да отговоря на въпрос, който не разбирам. Или разбирам по поне 10 начина значи мога да дам съотвено поне 10 различни отговора.

 

Ей това е проблема да си прекалено умен... освен, че елементарни въпроси ти се струват сложни те набеждават и че си надувка или мрънкаш много... не е честно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това девиците сте страшна работа, ти казвам. :laughing:

Басирам се, че не можеш да докажеш как на този въпрос можеш да измислиш 10 начина на отговор. Ама различни. Басирам се... ъммм.. на една бутилка някакво хубаво вино или на не ужасно скъпо уиски.

Тука арбитри има, ще оценят (надявам се не прекалено пристрастно, защото ще обжалвам решението ви :tongue) дали твоите 10 начина са наистина 10 или някакви примерно 4, изсмукани от пръстите със зор и заради чудеса от храброст - само и само да докажеш колко си умен. И най-вече, че моят прекрасен житейско-философо-помъдряващ въпрос ти се струва уловка.

Ае? Навит ли си? :)

Link to comment
Share on other sites

дядото на всичко е готов, но уискито си не дава. хис прешъс!

има сега да бега по тъча и да върти и суче, но няма да изброи 10 или повече интерпретации на Въпросът.

 

тамън реших да ва арбитрирам с кафето, па вий с тез високи мизи утепахте интригата.

Link to comment
Share on other sites

Това по-малоумни кретени от е-рау не съм виждал до днес!!! След като им теглих псувните преди месеци, днес отново разглеждам скапания си акаунт и пак не мога да разбера как да регистрирам битовите си сметки при тия боклуци!!! Някой правил ли го е това и КАК ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА???angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Това по-малоумни кретени от е-рау не съм виждал до днес!!! След като им теглих псувните преди месеци, днес отново разглеждам скапания си акаунт и пак не мога да разбера как да регистрирам битовите си сметки при тия боклуци!!! Някой правил ли го е това и КАК ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА???angry1.gif

Аз съм го правил и всеки месец си ги ползвам. Никакви проблеми не съм имал до момента. Ако искаш довечера след работа ще ти звънна във Viber и ще ти обясня как става.

Link to comment
Share on other sites

Midex, изобщо не съм видяла... И сега като ми го показа, се чудя дали да се извинявам или да си мисля, че си едитваш постовете, знаейки че назад не гледат масово народите. :laughing: Извинявам се, че не съм те отразила.

'Начи говеда нямаше, кът са там. В говеда им се смята имуществото. Но крокодили имаше в изобилие, както и всякакви видове антилопи - бонго, ниала, куду, балерина и всякакви такива рогати козички; змии също, заедно с комари, бълхи и всякаква външно-скелетна гад.

Това, което може да ти е интересно, ама ще си го лафим по-така е за едни дино скелети, които са изровили по време на строежа на язовира и докато бяхме там, още ги продаваха на парче.

 

Вярно, че имам навика да редактирам чат-пат, но онова не влиза в бройката (оригинално си е). :P След месец отново ще съм във форума за постоянно и ако все още си тук, ще се радвам да си полафим на ЛС по темата от последното изречение на цитата.

 

 

А всъщност никът ми се произнася Мидекс, тъй като не е самостоятелна дума, а идва от един уред, който е производство на известна фирма за музикални продукти (Steinberg) и представлява миди разширител / 'MIDI-EX' (нещо такова). Преди доста време имаше една тема, в която всички обясняваха как са си избрали никнейма...и аз съм писал там. smile.gif

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Вчера по новините чух, че някакъв с пистолет ограбил оборота на малък хотел в София. Ако е вярно, изуми ме това, че когато оня насочил пистолет към рецепционистката, тя успяла да натисне паник бутона. Да, ама вместо от охранителната фирма да пристигнат на момента, ония звъннали след малко по телефона и попитали защо ги вика!?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...