Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Изнасилих си всички сетива....няколко пъти ама в тая Паша не става и не става. Толкова вуйчовци и вуйни на едно място трудно се виждат :laughing1:

 

Ангелеее, пак вършеееше ти, ама мина като товарния влак и докато се обадя....вече беше стигнал до ди джея :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всичко е помия тук...Българската бира е абсолютно лайно, ама като няма друга....То има, но цената.. :tongue

Единствената по-свясна бира, която съм пил/купил в България е Бъдвайзер (внос), Кромбахер (внос), Радебергер (внос) и Туборг....Бъд-а ми е N.1...

И нека имаме предвид, че и вноса за България не е като за Италия, Франция, Англия и т.н...

Вазелине, сириъсли? Бъд? Радебергер? ВАТ ДЕ ФАК, човеко?

EDIT:

 

Изтривам провокативното изречение, дет седеше отдоле, че не искам пак шитсторм.

Link to comment
Share on other sites

от малък си знам че в каменица е истината. и пътя. и животът. и квото там си требе. за кратък период имаше малко истина в бургаското, а за още по-кратък в загорката.

ама по-добре е наливна, но ме е страх поради наличието на термина "събирана" бира в ръководството на повечето "бармани". най-добре ми беше в пивоварната в трявна почти директно от чучура. и с малинки или вишнички. ама бира с лек привкус, а не плодов сок с дъх на бира кат сегашните модерности.

западните са предимно газирани водички, освен когато се консумират около родното си място.

Link to comment
Share on other sites

от малък си знам че в каменица е истината. и пътя. и животът. и квото там си требе.

 

Мобо, обичам та ма!

Link to comment
Share on other sites

от малък си знам че в каменица е истината. и пътя. и животът. и квото там си требе. за кратък период имаше малко истина в бургаското, а за още по-кратък в загорката.

ама по-добре е наливна, но ме е страх поради наличието на термина "събирана" бира в ръководството на повечето "бармани". най-добре ми беше в пивоварната в трявна почти директно от чучура. и с малинки или вишнички. ама бира с лек привкус, а не плодов сок с дъх на бира кат сегашните модерности.

западните са предимно газирани водички, освен когато се консумират около родното си място.

Да, ама совите отдавна вече не са това което са, та и с Каменицата така. В момента, всъщност кво говоря и аз..., от много време, от нашенските бири, единствено - Ин Шуменско веритас.

 

П.п. А Каменицата в момента се произвежда с възможно най-ужасната вода в България. Пък на цената на която се продава имам едно леко, но комай основателно съмнение, че водата и не е претърпяла нужната обработка, та да стане изобщо що-годе годна за целта...

Link to comment
Share on other sites

Аз - да. Че кой по-добре от мен ще знае какво искам?

Най-яката свирка, евър ?

Нима си го можеш сам това? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно сериозен въпрос: вие правите ли си подаръци за собствения рожден ден?

 

Не. То би било просто покупка за тебе си. Дали ще е рождената ти дата или не - каква е разликата? За рождения ден предпочитам да ме изненадат с нещо, ако ще и с глупост. Както вече се е случвало няколко пъти. :))

Link to comment
Share on other sites

Най-яката свирка, евър ?

Нима си го можеш сам това? :bowdown:

 

Имаше и такива времена...Преди да пусна мешка...

Link to comment
Share on other sites

Имаше и такива времена...Преди да пусна мешка...

Даа, ве.... Ама тва само ако тая дет не е искала да ти духа ти е седяла на врата,тежала е над деве'есе, пък ти си бил сгънат на две, нали?

Спешъл поздрафф за феновете:

http://www.youtube.com/watch?v=9Uh8i9joqVE&feature=relmfu

 

П.п. Танасе, търся стомана за търкане, давам месинг и бронз в замяна.

Link to comment
Share on other sites

По темата за бирите: Преди време, като гледах формула 1 по ртл редовно, всеки рекламен блок започваше и свършваше с реклама на Кромбахер. Слоганът беше, че ако изпиеш каса Кромбахер, спасяваш един квадратен метър дъждовна гора. (Щото там нещо от печалбите заделяли за горите и не знам какво си.) Та ние с приятелите бяхме приели много присърце тази мисия и смело мога да кажа, че ако в момента има дъждовни гори, то е само заради нас. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Галине, на мен ми е дълъг laughing1.gif А и тогава бях бая по-гъвкав...Ква стомана? Оди в "Ангел Стоилов", там стомана бол. Аз сега съм на вълна термообработка и навъглеродяване ...Че тия дни тряя пак да кова и 4-5 ножи да закаля...

Ред. Мога да ти разкова 2-3 шини, да ти ги навъглеродя, пък ти да си ги изтъркаш...

Link to comment
Share on other sites

Галине, на мен ми е дълъг laughing1.gif А и тогава бях бая по-гъвкав...Ква стомана? Оди в "Ангел Стоилов", там стомана бол. Аз сега съм на вълна термообработка и навъглеродяване ...Че тия дни тряя пак да кова и 4-5 ножи да закаля...

Ред. Мога да ти разкова 2-3 шини, да ти ги навъглеродя, пък ти да си ги изтъркаш...

Става. Кви са приблизителните размери на заготовките?

Link to comment
Share on other sites

В Стоилов ли? Квито ти отрежат. А за тия дето аз ще ги кова(това обаче само с уговорката, че имам време) 20-35см.

Link to comment
Share on other sites

Вазелине, сириъсли? Бъд? Радебергер? ВАТ ДЕ ФАК, човеко?

 

Като изключим, че леко се е заблудил, чешкия Будвайзер не е много зле. Аз само да разпитам познавачите къде забравиха ей тази бира:

 

fooqovuar0.jpg

 

За българските обаче бате ви Галин е прав - Шуменското май най-става от бутилките.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, Пилзнер Юркьойл ми е ЛЮБИМАТА бира. Но бутилираната не струва. Вярно, в пъти е по-добра от всичко останало, но пак не струва. Друга си е наливната, на място bowdown.gif

 

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Друга си е наливната, на място

Наливната на място е убийствена. Бях на една конференция в Прага в края на 2004-та. В хотела бяха разположени навсякъде около конферентните зали барчета с чешмички, от които едни каки наливаха колкото си пожелаеш Pilsner Urquell. Спомням си тогава вода изобщо не близнах за цялото време, което бяха в Прага. :beer: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз затова накарах сестра ми да се омъжи в Чехия(шегичка). Ама като ида там, пия само пилзнерче и местната селска(та да не обидя домакините).

Link to comment
Share on other sites

Галине, на мен ми е дълъг.

Пещерняците нямат дълги. Като изкара някой 10 сантиметра и всички изпадат във възторг. То и затова се завирате под земята за да сте на тъмно и да не ви гледат много много.

Link to comment
Share on other sites

честито ви и 1 година от Катуница.

няма значение дали помните само смъртта на двете момчета. или действията на агитките. или действията на организираните представители от определен етнос. или пък начина на отразяване от ъТВ. или пък действията на полицията.

просто си ги припомнете и след още година, когато ще ви се наложи пак да правите избор.

Link to comment
Share on other sites

Сега на темата за бирата. Бирата е само една: Paulaner Weiss. Всичко друго е компромис. Задължително и трябва да се налива правилно. Иначе няма същият вкус и аромат. Някои път трябва да донеса към Бг повече количества.

 

 

mood_weissbier_natur.jpg

 

 

 

 

label_weissbier_naturtrueb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...