Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ето ти сега пример дето не ти е ясна цялата работа и си вадиш изводи.

 

Прав си. Не ми е ясна. Аз, като страничен наблюдател, гледам фактите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само да поясня, че примерно няма телефон, който да пуснем от 20 метра на асфалта и да оцелее (примерно).

Има!

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да вметна, че телефона не падна с лицето (дисплея) към камъните. Пукнатото незнайно как се появи (поне за мен).

Link to comment
Share on other sites

@Antares, хубава мисъл в подписа. Май ми е попадала и преди. :)

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшт тихо бре..Яворчо може би чете или Цветанчо, ще ви излови всичките....

 

 

 

.................тъй като съм си свикнал с него, познавам се лично с немалко хора, а и има уникални идиоти тук :).

Право, много право. :laughing1:

Много сме... :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=D7g3RuoreRc

А на мене ми е интересно що, аджеба, въпреки стремежите си към по-добър живот, лично щастие и прочее, големи приказки, хората все се врат между шамарите... Т'ва имам чувството, че е масово явление, на човек ако му потръгнат хавите и да започне зорлен да си търси белята - ама по най-тъпия и глупав начин....

Някви идеи!?

Link to comment
Share on other sites

Ако ви е толкоз мерак, да ви преведа няколко статии за перфектното убийство, а?

Link to comment
Share on other sites

Сярна киселина - концентрат + ЛИПСА на зъбни протези, 30 дни период(действителен случай по Дискавъри)

 

Хванаха убиеца защото не беше изчакал достатъчно време да подейства сярната киселина и по прясно направените зъбни протези, които не бяха успели да се разградят.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да вметна, че телефона не падна с лицето (дисплея) към камъните. Пукнатото незнайно как се появи (поне за мен).

 

Въпреки че това беше идеята ми, далеч не така се получи biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Пихме по 2-3 бири и се прибрахме културно, нали Видене, Стефчо :)?

 

тва от втората каса ли? :D

 

Къде се намират фейворитс линковете дето съм ги запазвал от Мозилата. Че почвам формат, ама бая неща съм си запазил и не ми се ще да ги загубя

Link to comment
Share on other sites

:D

 

Къде се намират фейворитс линковете дето съм ги запазвал от Мозилата. Че почвам формат, ама бая неща съм си запазил и не ми се ще да ги загубя

 

Програма за бекъп на мозилата,но вместо да преинсталираш пробвай това

Link to comment
Share on other sites

Нагъл рекордьор България търси талант 2012

 

 

кви са тия хора :bowdown: ,к'во т'ва тъпо предаване ... :confused

 

Не е проблемът в предаването. Просто 3/4 от хората имат много грешна представа какво всъщност представляват.

Link to comment
Share on other sites

Ти мани дивеча, ами тая вечер да знаеш какъв "звяр" се появи - дърпаше лека кола с оная си работа...и си я беше изкарал (то няма и как да стане иначе де). :blink:

Някои само и само да ги покажат по телевизията са съгласни на всякакви простотии , та и тоя - дърпаше я даже 2 пъти, като закачи "гъвкавата връзка" и отпред, и отзад. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не е проблемът в предаването. Просто 3/4 от хората имат много грешна представа какво всъщност представляват.

 

Одеве изгледах още няколко подобни,да видя толкова ли е зле,колкото си мислех че ще е зле....ми зле е ,трагедия :laughing1: .

 

Хората си мислят ,че могат нещо и отиват да се покажат/изложат .Подобни изпълнения съм виждал и на живо....1 към 1 направо.

И тоя панаир ще продължава, щото си е златна мина за собстевениците на такива предавания. :bgrin:

 

PS: http://vbox7.com/play:2dd162c899 ,т'ва обаче няма равно :bowdown: :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...