Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Богатите хора имат големи библиотеки. Бедните хора имат големи телевизори.

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Програма за бекъп на мозилата,но вместо да преинсталираш пробвай това

 

Благодаря, но се бях изнервил яко и направих формата, но ми се спеше и го омазах. А програмата ще си я сваля задължително

 

Троянците бяха около 50 на брой, може и повече и през 20 секунди АВГ-то ми даваше, че съм заразен :)

 

Линковете успях да ги експортна в един HTML файл(надявам се). Бяха 278 на брой :).

 

Обаче след формата когато стартираш Уиндоуса и съм създал два профила. Единия искам да го изтрия, а другия искам да преименувам. Почти съм сигурен, че не е сложно, но никога не съм го правил. Ако може 1, 2 съвета добре ще е :)

Link to comment
Share on other sites

Ле-ле! :punkТоя рулира! На мене ми хареса и се смях, супер естествен пич! :love Ако е яре, го вземам! Кое село каза...?

 

 

айде и да поканиш половината фором на сватбата! :wub: :punk

 

Добро утро! :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, но се бях изнервил яко и направих формата, но ми се спеше и го омазах. А програмата ще си я сваля задължително

 

Троянците бяха около 50 на брой, може и повече и през 20 секунди АВГ-то ми даваше, че съм заразен :)

 

Линковете успях да ги експортна в един HTML файл(надявам се). Бяха 278 на брой :).

 

Обаче след формата когато стартираш Уиндоуса и съм създал два профила. Единия искам да го изтрия, а другия искам да преименувам. Почти съм сигурен, че не е сложно, но никога не съм го правил. Ако може 1, 2 съвета добре ще е :)

 

От юзер акаунта можеш да направиш тези промени,1bad8f79963c113675516245806c5e0a.jpg

И си смени антивирусната.

Мога да ти препоръчам ето тази.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност АВГ не е най-доброто решение, но аз сигурно 2 години нямах такива проблеми. Как може да съм ги пипнал като всичко на всичко влизам в 5 сайта баси :)

Link to comment
Share on other sites

Аз принципно съм доста доволен от Avast. Лешперски помня, че едно време беше доста тежка.

 

А, да, Добро утро, маймуни!

Link to comment
Share on other sites

От юзер акаунта можеш да направиш тези промени,1bad8f79963c113675516245806c5e0a.jpg

И си смени антивирусната.

Мога да ти препоръчам ето тази.

н

NOD 32 в комбинация с Malwarebytes Anti-malware (к'вото не улови нод-а).

Сега Незнам какви са статистиките за най добър анти-вирусен софтуер ,но преди 2 години Nod 32 беше най отгоре.

Link to comment
Share on other sites

часовниците ми определено искат да ме объркат. Сутринта в къщи компютъра показваше 18.45 вместо 7 и 30, лаптопа твърдеше, че е вторник, сега гледам единия телефон казва, че е сряда, другия мисли, че сме четвъртък. Какъв ден сме? Кой месец?? Коя година???

Link to comment
Share on other sites

PS: http://vbox7.com/play:2dd162c899 ,т'ва обаче няма равно :bowdown: :punk

 

Смей се, ама Ускова знаеш ли колко кинти прави с тия пеперуди.... Бившата ми шефка си поддържаше контакт с нея. Освен пеперудите се занимава и с "ПР". Само не мога да разбера, как толкова време не е научила Български език да говори.

 

Троянците бяха около 50 на брой, може и повече и през 20 секунди АВГ-то ми даваше, че съм заразен :)

Линковете успях да ги експортна в един HTML файл(надявам се). Бяха 278 на брой :).

Обаче след формата когато стартираш Уиндоуса и съм създал два профила. Единия искам да го изтрия, а другия искам да преименувам. Почти съм сигурен, че не е сложно, но никога не съм го правил. Ако може 1, 2 съвета добре ще е :)

 

1 е бил. Не 50. Просто антивирусната като е триела файла, той си е правил нови, за да седи активен. В момента има 2, които нямат махане, ако ще и СУПЕР ХИПЕР ДУПЕР МЕГА Анти-вирусна да имаш на компютъра.

 

Favorites на Mozilla-та се експортват директно от Favorites менюто. После по същия начин се импортват. Не ти е нужна допълнителна програма.

 

Потребители в Уиндоус или WIndows инсталации дето да си избираш от тях преди да ти зареди операционната система?

 

 

Сега Незнам какви са статистиките за най добър анти-вирусен софтуер ,но преди 2 години Nod 32 беше най отгоре.

 

Сега най-добра е на Касперски.

Link to comment
Share on other sites

1 е бил. Не 50. Просто антивирусната като е триела файла, той си е правил нови, за да седи активен. В момента има 2, които нямат махане, ако ще и СУПЕР ХИПЕР ДУПЕР МЕГА Анти-вирусна да имаш на компютъра.

 

Favorites на Mozilla-та се експортват директно от Favorites менюто. После по същия начин се импортват. Не ти е нужна допълнителна програма.

 

Потребители в Уиндоус или WIndows инсталации дето да си избираш от тях преди да ти зареди операционната система?

Сега най-добра е на Касперски.

 

Е точно тва болднатото. Седят две икони с две имена и като цъкна на едно от двете и се появяват вече десктопа с иконите :).

 

Аз като обикновен потребител - пипна ли вирус и директно слагам диска с Уиндоуса и почвам формата :D

Link to comment
Share on other sites

Е точно тва болднатото. Седят две икони с две имена и като цъкна на едно от двете и се появяват вече десктопа с иконите :).

 

Аз като обикновен потребител - пипна ли вирус и директно слагам диска с Уиндоуса и почвам формата :D

 

Не е болднатото. Първото е. :)

 

От User Accounts трябва да изтриеш ненужния потребител.

Link to comment
Share on other sites

Не гледаш на правилното място.

 

Ето тестове на анти-вирусни по редица параметри. Товарене на системата, фалшиви съобщения, бързина на сканиране, засичане на различни инфекции и т.н.

 

http://www.av-comparatives.org/

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата антивирусна е задклавиатурното устройство.

Е не е точно така, макар да има голямо значение. Онзи ден набарах няква простотия от нормален сайт, щото го хакнали и намазали index-те. И ме занимаваше над 1 час докато го затрия. Че и в сейф мод и не знам си къде и много досадно спираше и такс менъджера.

Link to comment
Share on other sites

Е не е точно така, макар да има голямо значение. Онзи ден набарах няква простотия от нормален сайт, щото го хакнали и намазали index-те. И ме занимаваше над 1 час докато го затрия. Че и в сейф мод и не знам си къде и много досадно спираше и такс менъджера.

 

Таскмениджъра се оправя. Веселото става като ти спре и Registry Editor-а.

Link to comment
Share on other sites

Таскмениджъра се оправя. Веселото става като ти спре и Registry Editor-а.

Че и той беше спрян. + антивирусната + разни други работи. Накрая докато го борих ми прееба моя потребител, та влезнах през на жената. И чак като я изчистих тая гадост успях да се върна в моя потребител нормално.

Link to comment
Share on other sites

Богатите хора имат големи библиотеки. Бедните хора имат големи телевизори.

Добра мисъл. За жалост колкото вярна - толкова и грешна :).

 

И ако някой ми каже как да изкарам теракот и да махна плочата от корема без да тичам и без диета - златен ще го направя! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си екстремист и влизаш навсякъде или си тестваш всякви програми. Има софт който ти замразява дяла където ти е windowsa,и ако се омаже нещо правиш рестарт и всичко си идва до състоянието което си замразил дяла.

Link to comment
Share on other sites

Че и той беше спрян. + антивирусната + разни други работи. Накрая докато го борих ми прееба моя потребител, та влезнах през на жената. И чак като я изчистих тая гадост успях да се върна в моя потребител нормално.

 

пф ,е къде се врете :laughing1: та чак и таск менижъри ,юзърите да се блокират ?

 

Подобен проблем имах само 1 път,помня че някакво говедо не ми даваше да си пусна anti malware-a за да го изчистя...но не успя да ми попречи под Safe Mode :tongue

Link to comment
Share on other sites

пф ,е къде се врете :laughing1: та чак и таск менижъри ,юзърите да се блокират ?

 

Подобен проблем имах само 1 път,помня че някакво говедо не ми даваше да си пусна anti malware-a за да го изчистя...но не успя да ми попречи под Safe Mode :tongue

 

Не е нужно да се вреш някъде по-специално. Един линк дето са ти праитли от фейсбук да цъкнеш и си готов. Или да идеш на сайт с флаш, без да ти е ъпдейтнат флаш плейъра до последната версия. Същото и с Adobe Reader-а.

 

Какви инфекции има.. бедна ви е фантазията. :) Тия са лесничките.

 

Има една, която прави скрит дял на диска и връзва буут сектора на уиндоуса да минава през нея. В уиндоус файловете на вируса се виждат, но като ги изтрие програмата се създават на ново. Ако се изтрие тоя скрит дял, компютъра не зарежда вече.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...