Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако ще те успокои това - и аз не работя с него, но по малко по-различни причини...ама това е, понеже си падам малко сноб, та...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

25-годишна девойка, която твърди, че е интелигентна, изискана и изключително красивa … пуска в елитен сайт за запознанства следния въпрос

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, мамицата му! Как може да се изисква от човек да опише технологичен процес и в последствие да създаде машина за него, при условие, че му се дава съвсем откъслечна и съвсем обща информация, а дори не са си направили труда да осигурят поне две кила боб, черно куче и тесте Таро (За кристална топка няма да мрънкам, щот с нея всеки може)?

 

П.п. Приемат се съвети и за вуду ритуали...

Link to comment
Share on other sites

Чистача го бива в това. Последния път поискаха от него да издои от пиле - овче сирене, а той взе, че направи палачинки... Само от пиле!

Кой от двамата?

Щот единия не разбира от топлотехника, а другия от правенето на пиячка....

Link to comment
Share on other sites

Кой от двамата?

Щот единия не разбира от топлотехника, а другия от правенето на пиячка....

Тоя с пиячката:

Аз може да не знам как се прави, но поне се опитвам да науча, пък вие псевдопиячкоправячите тъпчете на едно място и акъл не давате да ви се даде ДЕ'А :D

 

EDIT: Галиниски тоя пост твоя ще си го тура у подписЪ

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Галиниски тоя пост твоя ще си го тура у подписЪ

Нямаш ядове..., авторските отчисления ги приемам и в пластмасови туби....

Link to comment
Share on other sites

Така ми олекна, че все едно съм правил генг бенг с топ 10 на най-яките жени на света. Намерих си портфейла с все докИменти + карти. :)

И дье го откри бре сине?

Одеве беше блед като девица пред мандинго...Аха-аха.... :lol:

Добре че си го намерил де.Сума ти главоболия щеше да имаш...

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер съм интелигентен на 50% - на Атанас разбрах какво му минава през главата, но още се мъча с уравнението на Ангел...:wacko:

 

П.П. За такива като мене (разбирай - по-тъпите) е добре да се слага по една легенда...

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер съм интелигентен на 50% - на Атанас разбрах какво му минава през главата, но още се мъча с уравнението на Ангел...:wacko:

 

П.П. За такива като мене (разбирай - по-тъпите) е добре да се слага по една легенда...

 

Няма как да разбереш.

 

Ей така съм в момента.

 

Rollercoaster_dragon_khan_universal_port_aventura_spain.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...