Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тъй като и двамата нямате понятие от "поддържан" се спрете на понятието "мъж". За поддръжка - Минчев ако не ви е сТрам.

 

Мъжът е мъж такъв, какъвто е. С потта си, с пръднята си, с уригнята си - такъв го е създала майката природа. Разбира се Ангел е създаден за назидание на мъжете и не му миришат краката!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тъй като и двамата нямате понятие от "поддържан" се спрете на понятието "мъж". За поддръжка - Минчев ако не ви е сТрам.

 

Мъжът е мъж такъв, какъвто е. С потта си, с пръднята си, с уригнята си - такъв го е създала майката природа. Разбира се Ангел е създаден за назидание на мъжете и не му миришат краката!

 

Мъжът е мъж, такъв какъвто е, но ако и жената мисли така, какво става тогава? Жената е жена, такава, каквато е. Както майката природа я е създала. Какво става тогава?

 

И пръцкам на курабийки. Забрави го.

Link to comment
Share on other sites

Както майката природа я е създала. Какво става тогава?

 

И пръцкам на курабийки. Забрави го.

 

И тя пърди (противно на слуховете) , сере мощно и освен всичко останало кърви! И баш там, дето устата си слагаш!

 

THE FACTS OF LIFE

 

Едните приемат другите такива, каквито са! Всичко останало е кошница с лайна!

Link to comment
Share on other sites

И тя пърди (противно на слуховете) , сере мощно и освен всичко останало кърви! И баш там, дето устаа си слагаш!

 

THE FACTS OF LIFE

 

Едните приемат другите такива, каквито са! Всичко останало е кошница с лайна!

 

Много ясно, че пърди и сере. Thank you Captain Obvious.

 

Аз говорех ако почнат да не слагат дезодорант, парфюм. Ако се разхождат в някви дрипи. Ако спрат да се обезкосмяват НАВСЯКЪДЕ. И ако спрат да се къпят редовно и да си мият косите.

Щото, нали - майката природа така ги е направила.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, че пърди и сере. Thank you Captain Obvious.

 

Първо - не кради патентите на Пешо, който също краде...

 

Второ - да, ще ги поемеш (ЖЕНИТЕ) и космати и потни и луди, каквито предимно са, по всяко време. Защото както има дефиниция МЪЖ, така и има и дефиниция ЖЕНА. Розовото, точките и райетата са друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Аз говорех ако почнат да не слагат дезодорант, парфюм. Ако се разхождат в някви дрипи. Ако спрат да се обезкосмяват НАВСЯКЪДЕ. И ако спрат да се къпят редовно и да си мият косите.

Щото, нали - майката природа така ги е направила.

Мдааа..., направо да се чуди човек, как е оцелявало и се е плодило човечеството през последните 250 000 години... Тва добре оформени триъгълници..., тва дезодоранти... да не говорим за липсата на фризьорки и козметички... ми нямало ги е... Според мен всичко е ставало чрез непорочно зачатие (дори майка ти и баща ти са се появили чрез такова, най-вероятно). Наистина, как да ги опъва човек такива?

 

П.п. Лигльо!

Link to comment
Share on other sites

Шма извините ама аз си искам женичките гладички и т.н...пък щом и те искат да пипат - гладко...ОК, ще го имат. И веждите пипам(тук-таме), да стане естетично, а не като запетайка на Найк. :)

 

Ся - бъзикайте колкото искате, ама няма да е интересно, щото няма да се вържа :D :D

Link to comment
Share on other sites

Шма извините ама аз си искам женичките гладички и т.н...пък щом и те искат да пипат - гладко...ОК, ще го имат. И веждите пипам(тук-таме), да стане естетично, а не като запетайка на Найк. :)

Ся - бъзикайте колкото искате, ама няма да е интересно, щото няма да се вържа :D :D

 

Лек фейспалм, ВЕЖДИ?!??!?! ВЕЖДИ?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще го кажа така - свински задушени ребра с копър и пиперец, върху кисело зеле(за обиране на мазното, че жената има проблеми със стомаха) с гарнитура от печени картофи. За прокарване - пелин.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще го кажа така - свински задушени ребра с копър и пиперец, върху кисело зеле(за обиране на мазното, че жената има проблеми със стомаха) с гарнитура от печени картофи. За прокарване - пелин.

 

КИСЕЛО - изгуби ме моментЯлно. Пелин - ТОТАЛНО ме изгуби!

Link to comment
Share on other sites

Лек фейспалм, ВЕЖДИ?!??!?! ВЕЖДИ?!?!??!

 

Последно като закривхаме сезона разбра ли нещо? Ако не бях казал нямаше никой да обърне внимание. За това казах МАЛКО ;)

Link to comment
Share on other sites

За веждите има смисъл и нужда, ако от една ще правиш две. Ако при мъжете тази процедура е препоръчителна, то при жените това е нещо, което трябва да се задължи със закон. Поне аз като видя момиче/жена с една вежда ми идва да взема нещо метално и да я ноложа с всичка сила

Link to comment
Share on other sites

Видене, много си смотан. Чети кво съм писал. Зелето е за ОБИРАНЕ на мазното, което значи, че месото е наредено само върху него. А пелина е за прекарване, не за напиване. И пелина си е бая читав, ако искаш да знайш.

Link to comment
Share on other sites

Пелин с кисело зеле зобиш ли? Мръвката си я о...куцил... Истината е в сладкото зеле с тежки мръвки...

 

Виното от мен laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че не трябва много много да се вярва на новините - дори и тези по националните ефирни програми...

Преди малко си гледам аз TV7 и чувам - "- Сондата Фобос-Грунт изгоря в атмосферата и остатъците паднаха на 1200 километра от не знам кой си остров в Тихия океан". Сменям си аз каналите и не щеш ли точно в този момент попадам на новините в 22 часа по БТВ, където ми съобщават "- След няколко часа тази нощ се очаква да падне сондата Фобос-Грунт - има ли опасност за жителите на Земята, ще разберете в новините след малко". Баси...или едните се пренасят напред във времето, или другите тотално не са в час...:wacko:

 

Едит: Тъй като съм си любознателен и понеже знам, че няма да мога да заспя, било от страх дали няма да ме тресне пустата сонда...или пък просто от любопитство кой прав и кой крив, поразтърсих се в нета и наистина се оказа, че БиТиВи-то са тези, дето не са в час:

 

Руската космическа сонда „Фобос-Грунт" ще падне на земята тази нощ. Очаква се това да стане след полунощ. Тя беше изстреляна през ноември и трябваше да стигне до планетата Марс.

Източник: btv.bg

Отломките от руската космическа сонда Фобос-Грунт паднаха в 17.45 ч. по Гринуич тази вечер в Тихия океан, на 1250 км западно от остров Уелингтън край брега на Чили, предадоха световните агенции.

 

Източник: dnes.bg

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че не трябва много много да се вярва на новините - дори и тези по националните ефирни програми...

Преди малко си гледам аз TV7 и чувам - "- Сондата Фобос-Грунт изгоря в атмосферата и остатъците паднаха на 1200 километра от не знам кой си остров в Тихия океан". Сменям си аз каналите и не щеш ли точно в този момент попадам на новините в 22 часа по БТВ, където ми съобщават "- След няколко часа тази нощ се очаква да падне сондата Фобос-Грунт - има ли опасност за жителите на Земята, ще разберете в новините след малко". Баси...или едните се пренасят напред във времето, или другите тотално не са в час...:wacko:

 

Едит: Тъй като съм си любознателен и понеже знам, че няма да мога да заспя, било от страх дали няма да ме тресне пустата сонда...или пък просто от любопитство кой прав и кой крив, поразтърсих се в нета и наистина се оказа, че БиТиВи-то са тези, дето не са в час:

Първите отломки са паднали на 1200 км западно от о-в Уелингтън, Нова Зеландия в Тихия океан. Проблемът е, че поради размера на космическия апарат, напълно е възможно част от отломките да продължат да падат и на други доста отдалечени места - всичко зависи от това как се е взривил апарата в горните слоеве на атмосферата (задължително е имало взрив заради огромното количество гориво в резервоарите), което пък е невъзможно да се предвиди.

Link to comment
Share on other sites

Роскосмос сподели преди месец, че Фобос ще падне на 15 Януари в Тихия океан! БТВ са най-некадърната телевизия...

Link to comment
Share on other sites

Гадно..Но кой знае, може да успеят да изведат апарат, който да стигне до дестинацията си следващият път...Човешкият живот е белязан от велики постижения, но понякога и провали, които ни учат и ни показват грешките ни.

Между другото, от известно време тук ми изглежда особено променено, като че ли леко замряло. Защо така? Хмм...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...