Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

НЕ!!! Жалък си защото изневери с бившата си! И аз не би х казал в никакъв случай жалък! Ама жените не ги разбират така нещата. Дори когато на бала им ги закараш с Бентли... Затова като е*еш, гледай да не разбират. Щото секса го имат за синджир, а той е просто физиологична нужда като срането. Доброто сране, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

 

 

П.П. Абе някой гледа ли каналите през цифровата ефирна телевизия да ми каже с каква антена да ги ловя по-добре....няколко са, но все пак е по-добре, отколкото да се мъча с аналоговата (в момента временно не съм на кабелна).

 

Със най обикновена антена.

Повече инфо тук.

Link to comment
Share on other sites

А мехлемчетата не те правят жалък?

 

Ваньо, докато не излезеш от стереотипите и не спреш да мислиш, че един мъж може да стане по-хубав само като ходи на фитнес и спортува, няма да станеш по-хубав батьовата.

На нормалните жени им харесва да видят хубава и мека кожа, приятен парфюм, поддържани нокти и коса. Хубави и съчетани дрехи също.

 

НЕ!!! Жалък си защото изневери с бившата си! И аз не би х казал в никакъв случай жалък! Ама жените не ги разбират така нещата. Дори когато на бала им ги закараш с Бентли... Затова като е*еш, гледай да не разбират. Щото секса го имат за синджир, а той е просто физиологична нужда като срането. Доброто сране, разбира се.

 

Дам. Ама тва не можеш да им го обясниш на тях.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, докато не излезеш от стереотипите и не спреш да мислиш, че един мъж може да стане по-хубав само като ходи на фитнес и спортува, няма да станеш по-хубав батьовата.

На нормалните жени им харесва да видят хубава и мека кожа, приятен парфюм, поддържани нокти и коса. Хубави и съчетани дрехи също.

 

Да бе! Затуй се епилирай отпред, отзад и най-вече отгоре! Както всички мъже са правили през последните примерно 2000 години...

 

ЧепЪТ требе да е чист от вълна, поради ред технически причини (представи си, че си от лапащата го страна), но тая простотия, дето и на Стефчо на гърдите се виде..... Това е чиста гейщина! Сара Джесика Грозномуцунова Кривокракова може да го оцени ...

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Затуй се епилирай отпред, отзад и най-вече отгоре! Както всички мъже са правили през последните примерно 2000 години...

 

ЧепЪТ требе да е чист от вълна, поради ред технически причини (представи си, че си от лапащата го страна), но тая простотия, дето и на Стефчо на гърдите се виде..... Това е чиста гейщина! Сара Джесика Грозномуцунова Кривокракова може да го оцени ...

 

Аз не се епилирам бе. Тоя пък. Ти луд ли си. Мъжкото разкрасяване си има граници все пак.

Някои жени харесват епилирани мъже, други не, но всички харесват поддържани мъже с оправени нокти, хубава и мека кожа, приятно ухание и хубави дрехи.

Link to comment
Share on other sites

ааа, не съм съгласен, на гърдите също е по-добре да няма вълна... ама то тва си е въпрос на вкус, и въпреки че повечето жени не ги кефят обезкосмени гърди, аз си ги махам, щото на мене ми е кеф. Ама всичко трябва да е с мярка, разбира се :)

 

иначе относно това:

 

 

На нормалните жени им харесва да видят хубава и мека кожа, приятен парфюм, поддържани нокти и коса. Хубави и съчетани дрехи също.

 

от мен да знаеш, най-много им правят впечатление ноктите. Жените възпиемат мъжките ръце, и по-специално ноктите, както ние мъжете възприемаме женските крака, и по-специално задника. Не че другите неща не им правят впечатление, но това за тях е най-важното.

Link to comment
Share on other sites

както ние мъжете възприемаме женските крака, и по-специално задника.

 

 

Ся! Верно съм пийнал повечко винце, ама туй ТРЕБЕ да ми се обясни - нерде от ноктите към краката - нерде тоя задник! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

ЕДИТ: Едно е сигурно - прави им вЧепетление ако има кал под ноктите

Link to comment
Share on other sites

Отивам си на бар аз като пич, сядам си на бара на резервацията, до нас 2 мадами. Събирам смелост, заговарям едната......

 

Колежка на Теди от университета. От нейния курс.

 

Егати.... Бива ли такова нещо...?! Хубаво, че после заговорих още една..

Тъъкмо се бях и аз засилил да ти кажа - Ами, ЕБИ, бе... ЕБИ...

Ама гледам, че бая народ ти го е казал вече, че и дори са ти обяснили нЕкои неща...

 

Как се е задал отгоре Хайдутина!!!! Хахахахаха... КЛАСИКА!!!!

А другите през това време точеша лиги и олигавяха дясната част на поляната, все едно, че плужеци са я лазели....

 

Взел съм си тука някви хапчета и мазила за кожата на лицето и се третирам всекидневно. И нови дрехи си поръчах...

 

След 2 месеца като ме види и ще плюе на ония пикльо, но най-вероятно ще е късно вече...

Пииич... WTF!? :confused

Ти да не би да си папагал, бе..., та ще ми се периш с перушина!? Я си представи същата ситуация, ама след двадесет години! Няма толкова цистерни с лайна за мазане, че да ти свършат работа. Единственият ефект ще бъде, че ще мязаш на дърт, оплескан гей....

Следващият път ако ми позволиш..., аз ще ти налея малко мозък (стига естествено Виден да не глътне микрофона отново).

 

НЕ!!! Жалък си защото изневери с бившата си! И аз не би х казал в никакъв случай жалък! Ама жените не ги разбират така нещата. Дори когато на бала им ги закараш с Бентли... Затова като е*еш, гледай да не разбират. Щото секса го имат за синджир, а той е просто физиологична нужда като срането. Доброто сране, разбира се.

Да, де..., ама лошото е, че и 98% от днешните пичове... не ги разбират тези неща.... :wacko:

 

Ваньо, докато не излезеш от стереотипите и не спреш да мислиш, че един мъж може да стане по-хубав само като ходи на фитнес и спортува, няма да станеш по-хубав батьовата.

На нормалните жени им харесва да видят хубава и мека кожа, приятен парфюм, поддържани нокти и коса. Хубави и съчетани дрехи също.

До някъде си прав, но и ти трябва да разбереш, че в края на краищата жените не отиват при нашарения палячо...

Link to comment
Share on other sites

Пииич... WTF!? :confused

Ти да не би да си папагал, бе..., та ще ми се периш с перушина!? Я си представи същата ситуация, ама след двадесет години! Няма толкова цистерни с лайна за мазане, че да ти свършат работа. Единственият ефект ще бъде, че ще мязаш на дърт, оплескан гей....

Следващият път ако ми позволиш..., аз ще ти налея малко мозък (стига естествено Виден да не глътне микрофона отново).

 

Чакай, чакай, че да се разберем преди да иде в грешна посока разговора.

 

Да не мислиш, че съм си купил фон дьо тен и спирала :D

 

Препарат за почистване и поддържане на лицето.

Link to comment
Share on other sites

Чакай, чакай, че да се разберем преди да иде в грешна посока разговора.

 

Да не мислиш, че съм си купил фон дьо тен и спирала :D

 

Препарат за почистване и поддържане на лицето.

Ангеле...., та ти си на колко... 24 ?!

 

П.п. И в момента не те ебавам изобщо, абсолютно сериозен съм.

Link to comment
Share on other sites

(стига естествено Виден да не глътне микрофона отново).

 

Благодарско, че ме спомена...

 

АБЕ СТЕФЧО Е РОЖДЕНИК ДНЕС БЕ!!!! Покрай на Ангел дилемите с очевидно решение не видях!

 

Стефче, батьовата, в твой стил:

 

topict.jpg

 

 

 

Дет се вика - Удри ги на масата!

Link to comment
Share on other sites

Ангеле...., та ти си на колко... 24 ?!

 

П.п. И в момента не те ебавам изобщо, абсолютно сериозен съм.

 

27. Ама нещо не разбирам как препаратите за поддръжка на кожата са лошо нещо.

 

Във връзката си с Теди да не си ползвал повече кометика от самата нея, че затова да е е избягала?

 

Не. Аз козметика не ползвам. Нито тогава, нито сега. Има разлика.

Link to comment
Share on other sites

27. Ама нещо не разбирам как препаратите за поддръжка на кожата са лошо нещо.

 

'ти пикам на разликата! А в момента говориш с най-рошавия член на ФорОма - ГАЛИН, заедно с Наско! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ха..., верно, бе!

Честито Стефчо! Жив, здрав, от малки кифли да се не отървеш... и по-малко залитене по росо корсо (или корса...., на кой му пука, няма значение)

И специално за случая:

would-i-like-a-red-bull-demotivational-poster-1253809921.jpg

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: Абе Чефич, честит рожден ден.Мноо' ти здраве...и парици, като салфетки в чалга бар.

 

Мерси, мерси...снощи ги мятахме във Фамозо :D

 

Да бе! Затуй се епилирай отпред, отзад и най-вече отгоре! Както всички мъже са правили през последните примерно 2000 години...

 

ЧепЪТ требе да е чист от вълна, поради ред технически причини (представи си, че си от лапащата го страна), но тая простотия, дето и на Стефчо на гърдите се виде..... Това е чиста гейщина! Сара Джесика Грозномуцунова Кривокракова може да го оцени ...

 

освен гърдите и корема и той...трябва да е гладко бре мен

 

Ся! Верно съм пийнал повечко винце, ама туй ТРЕБЕ да ми се обясни - нерде от ноктите към краката - нерде тоя задник! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

ЕДИТ: Едно е сигурно - прави им вЧепетление ако има кал под ноктите

 

има и други козове за тия нокти ахах :D

 

Благодарско, че ме спомена...

 

АБЕ СТЕФЧО Е РОЖДЕНИК ДНЕС БЕ!!!! Покрай на Ангел дилемите с очевидно решение не видях!

 

Стефче, батьовата, в твой стил:

 

 

Дет се вика - Удри ги на масата!

 

Мерси. И главобола вече ми мина :D Мога пак да кажа наздраве :)

 

 

Изведнъж ми се прииска да пийна Ред Бул.... :D

Link to comment
Share on other sites

Жив, здрав, от малки кифли да се не отървеш...

 

Няма малки кифли! Повече каки и лели да го шибкат, да е трениран после за младите пи*ета.!!!

 

Ей тва, батьовата, е най-доброто пожелание - ти Ферари сам ще си купиш някой ден като вържеш два девиатора laughing.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=BNfINyYFTPw

 

Link to comment
Share on other sites

Аньо, не знам. Прав си, стереотипен съм, но ти си последния човек на планетата, който трябва да ми говори какво искат жените. Най-малкото, защото харесваме различни типове жени. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аньо, не знам. Прав си, стереотипен съм, но ти си последния човек на планетата, който трябва да ми говори какво искат жените. Най-малкото, защото харесваме различни типове жени. ;)

 

Хубаво е , че ни припомни, че женско ти е на сърце хахаха

Link to comment
Share on other sites

Аньо, не знам. Прав си, стереотипен съм, но ти си последния човек на планетата, който трябва да ми говори какво искат жените. Най-малкото, защото харесваме различни типове жени. ;)

 

Не си точно стереотипен, а по-скоро предубеден към подобни неща и ги слагаш в категорията "гей".

Аз не казвам какво искат, а какво харесват. Питай. Направи си опит и питай някоя приятелка дали харесва поддържан мъж. Не напудрен, гримиран, изцяло епилиран и с оскубани вежди, а просто поддържан.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...