Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Що ? Ти като му идеш на "гости", на Джозо и той, така за добър ден, вземе, че ти хвърли един кьотек, та да ти покаже колко те обича ли?

Адашке, ти да не би да си се вапцала пак в руси нюанси?

 

Така е лафът, бе ма*ка му стара. После аз не съм разбирала от базик. К'во да обяснявам, като вие се правите сега на ощипани моми...

Да, с Жоро се бием редовно. Спаринг си правим на централния площад, не сте ли ни виждали?!?!?!?!? Стига ся глупости.

Вапцала съм се аз, това не са оправдания.

Русото не е цвят на косата, а начин на живот.

 

П. С. : Посланието си беше адресирано към конкретен човек, ако тя не ме е разбрала, сори. А вие ако не сте го разбрали, по-хубаво не коментирайте, отколкото сега от 100 кладенеца вода да носим, че не съм се изразила правилно. Напротив, правилно си е, шега си е, който не я е схванал, к'во да направя?! Всеки да си го приема както иска, аз обясних поне 3 пъти какво съм имала предвид. Явно повредата не е в моя телевизор ТОЯ ПЪТ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Шъ ти са "изчичкам" на гроба... под съпроводът на Slayer... :allien

 

 

Що ? Ти като му идеш на "гости", на Джозо и той, така за добър ден, вземе, че ти хвърли един кьотек, та да ти покаже колко те обича ли?

Адашке, ти да не би да си се вапцала пак в руси нюанси?

не с лошото :D.

Link to comment
Share on other sites

Тебе като не те кефи, не значи, че и при другите трябва да е така.

Има такава приказка просто "Бия те, защото те обичам". Та и аз и пожелавам на Дарина, ако Виден не слуша, да го бие, под оправданието, че го обича. Това беше в шиииииииирокия кръг на шегата, в който очевидно не щеш да влезеш (или поради някаква друга причина, за която не ми пука).

 

Всеки нормален човек би направил доста по-различни асоциации (мъж хвърлил бой на жена си или пък на детето си - и в 2та случая е идиотска постъпка). Затова и попитах, а ти обясняваш че е майтап, но продължавам да не схващам кое му е смешното защото ако някой го каже на моята жена аз ще го разбера точно като все едно и пожелава да си трае ако аз я бия и това мен лично би ме засегнало.

 

 

БУАААААА #*$№*$&№#&*№Я*#$№&*№...... Явно повредата не е в моя телевизор ТОЯ ПЪТ!

 

ПМС?

 

Между другото гледам и Галин е разбрал написаното по абсолютно същия начин... дали пък повредата не е именно в твоя телевизор?

Link to comment
Share on other sites

Мисля си колко ми беше малък сладура...

 

 

Абе как вкарвате клиповете в thumbnail?

маркираш заглавиетo от youtube и отваряш 2 прозорче отляво надясно и го постваш там това е.

Link to comment
Share on other sites

Пак не ми се получава... Кое е това "2 прозорче отляво надясно"???

Всъщност става дума за последното бутонче от дясно - Insert media. Обаче номерът се получава само с клипове качени в тубата.

Link to comment
Share on other sites

Всеки нормален човек би направил доста по-различни асоциации (мъж хвърлил бой на жена си или пък на детето си - и в 2та случая е идиотска постъпка). Затова и попитах, а ти обясняваш че е майтап, но продължавам да не схващам кое му е смешното защото ако някой го каже на моята жена аз ще го разбера точно като все едно и пожелава да си трае ако аз я бия и това мен лично би ме засегнало.

ПМС?

Между другото гледам и Галин е разбрал написаното по абсолютно същия начин... дали пък повредата не е именно в твоя телевизор?

 

Аз го казах на жена, на шега. Не съм за домашното насилие, ако това се опитвате да изкарате. И не мисля, че това е добро оправдание за мъж, удрящ жена си. Както и не бих се съгласила, че кранистка трябва да удря мъжа си, който примерно е 40 кила с напикани гащи.

За ПМС - не един, два карам, три даже.

Мненията ми не са въз основата на ПМС, кофти ден и т.н., а въз основата на безоснователни нападки.

За 2745378953 път се шегувах с Дарина, а не с някой МЪЖ!

Link to comment
Share on other sites

От телефона ти писах затова ми го даваше 2 прозорче сега е последното прозорче както каза gado.

Вмъкни медия се казва.

pomagalo.png

Link to comment
Share on other sites

Аз го казах на жена, на шега. Не съм за домашното насилие, ако това се опитвате да изкарате. И не мисля, че това е добро оправдание за мъж, удрящ жена си. Както и не бих се съгласила, че кранистка трябва да удря мъжа си, който примерно е 40 кила с напикани гащи.

За ПМС - не един, два карам, три даже.

Мненията ми не са въз основата на ПМС, кофти ден и т.н., а въз основата на безоснователни нападки.

За 2745378953 път се шегувах с Дарина, а не с някой МЪЖ!

А....! Даринка, като е жена..., не е ли човек? :blink:

 

П.с. ...После кой бил правил сексистки изказвания !? Само, че в този случай има нещо много гнило в салатата, защото изказването е направено от жена към жена....

 

П.с. (намсикой)

 

http://www.youtube.com/watch?v=VOwBs-XHIo4&feature=related

Това е специално за Стефчо, да се просвещава, защото знам, че момчето не е от тука и е за малко... и поради тази причина не е на ясно какво е Slayer.

Link to comment
Share on other sites

Гадине, благодаря! След седмица и нещо почти без музика това ми дойде като мехлем!

 

Видене, човека-лъв... и аз бих му стиснал ръката, но като гледам в клипа - в повечето време е затиснат от разни големички котенца, които не съм сигурен, дали биха били така приятелски настроени и към мен :D

Link to comment
Share on other sites

А....! Даринка, като е жена..., не е ли човек? :blink:

 

П.с. ...После кой бил правил сексистки изказвания !? Само, че в този случай има нещо много гнило в салатата, защото изказването е направено от жена към жена....

 

 

Абе човек е, ясно, ама по-голяма шега е да кажа тя да го бие, отколкото той нея, не е ли така?!

Пък и в майтапа ми нямаше нищо кой знае сериозно, че да се захванете, ама хайде, пак ще се обясняваме.

Да бе, малко сме жените тук, трябва да се държим заедно. Ето сега няма кой да ме подкрепи, макар да съм сигурна, че има хора, които са разбрали за какво говоря още от първия пост, ама мъжете пак се захванахте да спорите. Не беше това целта, ама щом сте рекли, ще спорим.

А и, адаш, точно ти не говори за сексистки изказвания, че моите са многооооооооооо по-малко от твоите.

Вие като ги кажете, аз да го приема на шега, сега това, което аз съм казала що и вие не го приемете за шега, каквато си е?! Ето за това говоря - двойни стандарти. Пък после било 50/50. Да бе да. Тия вафли с кутиите съм ги яла тука.

Link to comment
Share on other sites

Пак ли някой кихна и Галя го прие лично?

И Бог създаде Ева от ребро адамово....

Всъщност, не. Гъбаркаме си я на къси пасове с Ники....

Link to comment
Share on other sites

Лятото тропа на вратата и за пореден път се убеждавам, че не съм създаден да живея в субтропичния пояс, по-скоро в умерения или субполярния. Не понасям жегата...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, малко сме жените тук, трябва да се държим заедно. Ето сега няма кой да ме подкрепи, макар да съм сигурна, че има хора, които са разбрали за какво говоря още от първия пост, ама мъжете пак се захванахте да спорите. Не беше това целта, ама щом сте рекли, ще спорим.

Шъъъ... кочовете?! Какво скочихте срещу момичето?! Ще си пожелава на приятелката каквото си иска. Може да е код някакъв. Веднага наскачаха тука - обидно им било. :laughing:

 

gal4enceto, ще ти напиша на теб, че се случва да е обидно на "мъже", които са отнасяли сериозен женски бой. Останалите подозират, че ако ти скочи жена, в най-честия случай не е точно бой. ;)

Иначе какво за блондинките? Зарежи ги тях, на мене ми кажи? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето сега няма кой да ме подкрепи, макар да съм сигурна, че има хора, които са разбрали за какво говоря още от първия пост, ама мъжете пак се захванахте да спорите.

 

Ми как да те подкрепи, като това което каза без писмени обяснения като за 2 кофи мастило никой няма да го схване по друг начин освен по този по който аз и Галин го схванахме.

 

Не знам къде и от кой си го чула този лаф но аз за своите 35+ години за първи път чувам подобно нещо и то ужким на майтап. И изобщо не звучеше като майтап... А майтап на гол гъз нали знаеш какво е?

 

 

Тия вафли с кутиите съм ги яла тука.

 

A напречно можеш ли да ги ядеш вафлите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

A напречно можеш ли да ги ядеш вафлите? :lol:

Може! Толкова е устата и бързорека, че дори и с кутиите може да ги руча нАпрЕко....

Link to comment
Share on other sites

Земетръс!

Изобщо никой не е разбрал за такова нещо при толкова пиенье! laughing.gif

 

Абе как вкарвате клиповете в thumbnail?

 

Както ти казаха - с INSERT MEDIA бутона. Съветвам винаги превю на поста, за да се убедиш, че се е получило, защото с някои линкове не става, дори и такива от ютюб.

 

Всъщност става дума за последното бутонче от дясно - Insert media. Обаче номерът се получава само с клипове качени в тубата.

 

Далеч не само с клипове, качени в тубата се получава. Нимой тъй с лопатата. tounge.gif

 

Видене, човека-лъв... и аз бих му стиснал ръката, но като гледам в клипа - в повечето време е затиснат от разни големички котенца, които не съм сигурен, дали биха били така приятелски настроени и към мен :D

 

Пеше, няколко пъти го изгледах и просто тоя човек ми напълни душата... НЯма какво да кажа, то просто трябва да се види.

 

Шъъъ... кочовете?! Какво скочихте срещу момичето?! Ще си пожелава на приятелката каквото си иска. Може да е код някакъв. Веднага наскачаха тука - обидно им било. :laughing:

 

Когато говорят хора от определен приятелски кръг, които се познават ЛИЧНО от много време и често седят на една маса, подобни обаждания са ..... да кажем смешни.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Галя, благодарим за пожеланието, но честно казано шегата верно беше малко "без цел и посока", както се казва. Затова Ники се закача. А Галин предполагам като мене във високите промили, та не остава по-назад. Кака ти още не е наясно приела ли е, не е ли във ФБ каквото трябва, явно ще трябва да се намесвам, но това няма да е преди да се мръкне.

 

Не мога да не призная, че съм доволен от съвета на Васко по отношение на водка Юрий Долгорукий... Снощи се изнесоха две шишета с капачките напред... tounge.gif Може да се иска обаче още за тия пари. devil.gif

 

А сега, мили деца, тъй като ме освети силно електрожена снощи, ще взема да си сипя един метър ледена бира beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Бла, бла, бла...

A напречно можеш ли да ги ядеш вафлите? :lol:

 

Ама ваше право си е да го приемате както искате, аз казах каквото съм имала предвид. А това, че си на 35+ слабо ме вълнува. Да си го чувал.

Кутии, вафли, кашони, всичко ям аз :rolleyes:

 

Може! Толкова е устата и бързорека, че дори и с кутиите може да ги руча нАпрЕко....

 

Ето, виж с адаша как се разбираме, само да не ме дразни така, много ще е добре. Ок?

Адаш, ще ти дам аз едни къси пасове, само да се видим... :ph34r:

 

 

 

Шшшт, хубава си беше шегата. Нимой оправдава другите. Оправдай веднъж и мен деееее, еееее, да му се не знае.

Кака ми да вземе да приеме поканата, пък ти ако трябва се намеси. Ще сме благодарни :)

Иначе да, Видене, познаваме се от доста време, знаем си слабите места и неприятните теми за разговор, ама все пак, ВЪОБРАЗЯВАЙТЕ СЕ малко де.

 

triti, всички мъже тук са били бити от жените си явно, че наскачаха така :) Хайде, хванете сега тази шега. Иначе код си беше, така да се каже, не го разбраха мъжете явно. А и не се притеснявай, свикнала съм до някаква степен на моите постове да реагират така. Знаем се...

Просто на другата форумна ще ядат бой всички и това е.

Без jozo и Psihara^^, които имаха благоразумието да не се обадят по темата (засега).

 

П. С. : Иванов, тук важи ли лафа, че някои пият от мъка, други от радост, а трети от сутринта? Какви са тия бири бре, още няма 15 ч.?!? :blink:

 

Нещо съм се разлигочила, време е за коремни преси.

Link to comment
Share on other sites

Тук важи ли лафа, че някои пият от мъка, други от радост, а трети от сутринта? Какви са тия бири бре, още няма 15 ч.?!? :blink:

 

Важи навсякъде и винаги! Миличка, хората в Чирпан вече си бият жените, в Асеновград някои са под масата! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

А тези от Банкя не изтрезняват никога?! :) Милата Радост, ще има да те прибира от кръчмите, докато каката мие повръщаното от предната вечер. Really? :tongue Ако не се разбра вече, да уточня, че и това беше шега :bgrin:

 

Един поздрав за всички :

http://www.youtube.com/watch?v=YkADj0TPrJA

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...