Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Прибирш се 2ра смяна 23:00 един душ и си лягаш.

Сутринта ставаш още веднъж душ за разсънване това е около 4:30 до 5:00

Хапваш , кафе не пия... студен,черен чай и си Зарадена пушка... в 5:30 тъгнал за работа а в 6:00 си там.

ДО 20:00 това е първа смяна :(

Link to comment
Share on other sites

Как мога да накарам телефона да е "извън обхват" - да съобщава при входящи, че "абоната е извън обхват" възможно ли е? Не искам да го изключвам..

Link to comment
Share on other sites

Бляк, това не мога да го направя посмъртно в този часови пояс. Фитнес не по-рано от 2-3 следобед. Обикновено почвам към 4, защото предимството е да разполагам в офиса ми с най-перфектната фитнес зала, която съм позвал някога. :)

 

Имам един познат (бивш колоездач) - опитваше се да ми обяснява колко готино е да станеш сутринта в 4:30, да вземеш душ за да си стоплиш мускулите, след това да направиш крос 15тина км, да минеш за 2 часа през залата (това е около 6 сутринта - тази в която ходил била денонощна) и после да се прибереш, още 1 душ, да се оправиш и в 9 да си на работа.

 

... откачалки всякакви.

 

 

Как мога да накарам телефона да е "извън обхват" - да съобщава при входящи, че "абоната е извън обхват" възможно ли е? Не искам да го изключвам..

 

Като го пренасочиш към такъв който е извън обхват. Но не знам дали ще ти покаже че си извън обхват. По-хитро е да го насочиш към voicemail и тогава който държи ти оставя гласова поща.

Link to comment
Share on other sites

Защо да не можеш?!?!

Психологическа нагласа, знам ли. Сутрин рано най-тежкото упражнение, което мога да направя е да подкарам колата. Ако влезна в залата, няма да мога да вдигна сигурно и 15% от тежестите, които обикновено слагам на тренировка. Предполагам това се е получило в процеса на одъртяване със здравото налагане на някои навици. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прибирш се 2ра смяна 23:00 един душ и си лягаш.

Сутринта ставаш още веднъж душ за разсънване това е около 4:30 до 5:00

Хапваш , кафе не пия... студен,черен чай и си Зарадена пушка... в 5:30 тъгнал за работа а в 6:00 си там.

ДО 20:00 това е първа смяна :(

 

14 часа. Ти да не работиш на оризищата?!

Link to comment
Share on other sites

Как мога да накарам телефона да е "извън обхват" - да съобщава при входящи, че "абоната е извън обхват" възможно ли е? Не искам да го изключвам..

Със заглушаващо устройство. Има ги в дийлекстрийм по 30-тина $.

Не знам това дали не е практично в случая http://srs.bg/zaglushiteli?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=53&category_id=3 . Може да ги питаш на скайпа им.

Link to comment
Share on other sites

'Земи ей т'ва, тогава!

:beer:

Специално за теб качвам следният файл. В момента съм в процес на свалянето на цялата поредица и ще ти я предоставя за слушане. Има Kiss, Alice Cooper и разбира се AC/DC.

 

 

Zivot Moj (Bon Jovi - It\'s my life).mp3

Link to comment
Share on other sites

Това с войс мейл също ми хареса, само да имах друг телефон към, който да го пренасоча :)

 

И от кой/ коя се крием? laughing.gif

 

----------------------------

 

Да предупредя - последен шанс за електронно преброяване тая вечер. Току що приключих с още 2 бройки за баби и дядовци...

 

----------------------------

 

Как може да има лица, които влизат за по 10-15 мин във фейса, правят бурен шитсторм и се изнасят. И това редовна практика...

Link to comment
Share on other sites

Това с войс мейл също ми хареса, само да имах друг телефон към, който да го пренасоча :)

Ако имаш интелигентен телефон ти препоръчвам http://www.iblacklist.com.br/iblacklist/. Ако не се лъжа има версия и за други платформи.

Link to comment
Share on other sites

И от кой/ коя се крием? laughing.gif

Тя е, само във филми се вкарвам :D...ще се кротна..

 

Как може да има лица, които влизат за по 10-15 мин във фейса, правят бурен шитсторм и се изнасят. И това редовна практика...

"Hide All" :) опцията е перфектна :)

 

Ако имаш интелигентен телефон ти препоръчвам http://www.iblacklist.com.br/iblacklist/. Ако не се лъжа има версия и за други платформи.

Верно, трябва да се замисля за неква по интелигентна машина :P

Link to comment
Share on other sites

Специално за теб качвам следният файл. В момента съм в процес на свалянето на цялата поредица и ще ти я предоставя за слушане. Има Kiss, Alice Cooper и разбира се AC/DC.

 

 

Zivot Moj (Bon Jovi - It\'s my life).mp3

Леле! Това е ужасТно! Тези трябва да ги избесят на червата им!

Link to comment
Share on other sites

Тя е, само във филми се вкарвам :D...ще се кротна..

....

Верно, трябва да се замисля за неква по интелигентна машина :P

 

Добре де, защо просто не му намалиш звъненето или не сложиш "тишина" за конкретния човек. После се оправдавай че ти е бил в джоба и не си го чул. Какво по-просто от това

Link to comment
Share on other sites

Oh what a tangled web we weave, when first we practice to deceive

laughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

------------------------

 

Ники, осъзнаваш ли каква глупост предлагаш? Кой по дяволите би се вързал на каквото и да е обяснение от тоя тип? Румен иска да симулира пълна липса на връзка, което принципно не е лоша идея. Но не се осъществява лесно, а дори и да го направи, това не гарантира, че девойката ще се откаже. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми неговата е по-сложна. Аз просто спрях да вдигам в един момент (щото няма да си прекарвам времето с телефона на ухото я и ако не си изключвам звъненето докато спя трябва нацяло да откажа спането) и после като ми дойде кефа гледам кой ми е звънял и избирателно връщам обаждането. Е ако някой е много на зор и звънне последователно няколко пъти вдигам... и знаеш ли кое е куриозното... като почнах така да действам излезе че половината които ми звънят е можело и да не ми звънят. По едно време връщах всички обаждания и повечето пъти чувах "ааа нищо нищо аз се оправих".

Link to comment
Share on other sites

Oh what a tangled web we weave, when first we practice to deceive

------------------------

 

Ники, осъзнаваш ли каква глупост предлагаш? Кой по дяволите би се вързал на каквото и да е обяснение от тоя тип? Румен иска да симулира пълна липса на връзка, което принципно не е лоша идея. Но не се осъществява лесно, а дори и да го направи, това не гарантира, че девойката ще се откаже. devil.gif

особено ако има две черти :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...