Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Баси! Това и по диагонал не мога да го прочета.... :wacko:

 

А защо изобщо се опитваш? Аз дори и не се пробвах...

 

@sandman, радвам се да те видя. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма нищо по-нелепо от сутрешното кафе на бачкане. Условният рефлекс да се огледаш за вестника и да ти се прище, да дропнеш още едно "ритуално" е нещо могъщо...

 

Аз затова ставам поне 1 час преди да трябва да изляза, пък и преди да си изпия кафето и да изпуша една 2 цигари не мога да отида качествено до WC и после цял ден ми е криво.

ПС. Всесника го преглеждам още вечерта, сутрин чета ако съм си набелязал нещо иначе судоку и кръстословицата.

 

Не разбирам хора който като станат и се приготвят за работа да си пуснат сутрешните блокове по телевизиите.

Link to comment
Share on other sites

Аз затова ставам поне 1 час преди да трябва да изляза, пък и преди да си изпия кафето и да изпуша една 2 цигари не мога да отида качествено до WC и после цял ден ми е криво.

ПС. Всесника го преглеждам още вечерта, сутрин чета ако съм си набелязал нещо иначе судоку и кръстословицата.

 

Не разбирам хора който като станат и се приготвят за работа да си пуснат сутрешните блокове по телевизиите.

Ставам в 8 без 15...макар за жалост да съм буден бая по-рано...8 и 15 изчезвам с 300 от нас. 8 и 30 съм на работа. :)

Link to comment
Share on other sites

Кво правите вие? :)
За другите - не мога да говоря. Аз съм добре, радвам се, че намина. Бая ценни кадри напуснаха форума и се налага да се забавляваме за сметка на чоковци и боковци :]
Ставам в 8 без 15...макар за жалост да съм буден бая по-рано...8 и 15 изчезвам с 300 от нас. 8 и 30 съм на работа. :)
И аз съм така - ставам 15 минути преди да ми се наложи да излезна. Т'ва да се мотам с кафета, с тоалети - закуска, скачам в дрехите и черта. Кафето си го пия в кабинета, тоалета... хъх, аз?!
Link to comment
Share on other sites

Още от училище се научих така.

Ставане, душ, зъби, бръснене - ако нямам важни срещи може и да го пропусна, обличане, кафе с вестник, тоалетна, приготвяне на необходимите неща за училище/работа и чак тогава мога да изляза.

Link to comment
Share on other sites

@sandman, радвам се да те видя. :)

Аз също! :)

 

 

За другите - не мога да говоря. Аз съм добре, радвам се, че намина. Бая ценни кадри напуснаха форума и се налага да се забавляваме за сметка на чоковци и боковци :]

Това да се чува! А относно ценните кадри - нови ще дойдат... :)
Link to comment
Share on other sites

6:45 звъни първата аларма, 6:50 втората... 7:00 третата и вече ставам. Мотане няколко минути, гледане на температурата навън... баня.... 7:15-20 тръгвам за работа и 7:45 съм на работа. Евентуално тогава може и кафе, а закуската е малко вероятна.

Link to comment
Share on other sites

Нормално към 14:00 идва жена ми да ме буди. Ако съм на кеф ставам. Ако не измрънквам нещо нечленоразделно да се разкара.

 

Ако трябва да ставам по друга причина по-рано - мъка не мъка ставам, пия 1 кафе набързо и отлитам. Ако е много спешен зора може и кафето да пропусна.

Link to comment
Share on other sites

7:55 ставам. 8:10-9:30 фитнес. Къпане, закуска и чак тогава на работа. (Почвам чак в 11)

Преди и аз бях така - 10:10 ставам - бърз душ, дрехи и на работа, но времената се промениха... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти почвай работа в 7.30, пък да те видим, дали ще изпълняваш всичките тези ритуали :lol:

Бе, аз започвам в осем, ама кафето и срането (в домашна атмосфера) са задължителни. Отклоняването от това правило винаги е довеждало до сериозни последици (ставам особено неприятен за околните и опасен за себеси). По-горе визирах ситуацията да се изтърсиш на бачкане силно мотивиран и надъхан като глист на буца... и да се окаже, че в момента нямаш нищо конкретно за правене. Това автоматично води до пиене на кафета дрънкане на глупости и груби, вътрешнозаводски ебавки. Което от своя страна е силно демотивиращо.

Link to comment
Share on other sites

Докато съм на настоящата си работа - имам и времето, и възможността да си пия кафенцето в закусвалнята на фирмата, в компанията на колегите, лаф-мохабет, глупости и т.н. За срането - за мен срането е начин за маркиране на територия. Щом си осрал кенефа на дадено място - то вече се счита за "твоя" територия. Отделно след ремонта на тоалетните - тук си е направо удоволствие да се изтропаш.

Link to comment
Share on other sites

За срането - за мен срането е начин за маркиране на територия. Щом си осрал кенефа на дадено място - то вече се счита за "твоя" територия. Отделно след ремонта на тоалетните - тук си е направо удоволствие да се изтропаш.

Значи като се стопли времето и мъртъвците ви отново започнат да се нуждаят от апаратно дишане, специално ще отделя малко време за да направя един Dropshit в базата и да ви завладея територията.

Link to comment
Share on other sites

Да не се наложи след т'ва работещите там да се нуждаем от апаратно дишане :D

Нещо такова. Освен това ще ви трябва и отряд за дезинсекция за да се справят с щъкащите из плъзналият крийп, ларви...

Link to comment
Share on other sites

8:10-9:30 фитнес.

Бляк, това не мога да го направя посмъртно в този часови пояс. Фитнес не по-рано от 2-3 следобед. Обикновено почвам към 4, защото предимството е да разполагам в офиса ми с най-перфектната фитнес зала, която съм позвал някога. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=3fFWL4Rtq1c

 

Поздравявам всички с възможно най-селската и просташка чалга. Това си е направо шедьовър на простотията - като се почне от некадърно и абсолютно фалшиво пеещата грозотия и се мине през "левентите" в анцузи които не знаят какво правят но пък единия има шапка "хепи" и се стигне до обработката на клипа в стил "за първи път виждам тъз прУграма и сега щЪ избацЪм всички ефекти коит' нацелЪ как сЪ правЪт зЪ ИдИница времИ". Отивам да си измия очите поне малко да се освежа след поглеждането на този шедьовър

 

ПС: Извинявам се ако някой го е пускал вече (няма да се учудя) ако не съм обръщал внимание... аз по начало на подобни неща с подобно заглавие не обръщам внимание ама този жена ми ме накара да го изгледам и въм в потрес...

Link to comment
Share on other sites

Ааах. Класика. А това гледал ли си го?

 

Ей мама му стара! Влече си те, а ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Ей мама му стара! Влече си те, а ;) ?

 

Аааа. Не с лошото. Защо не пита djadomraz дали си го влече?

 

Просто нещо, което са ми пращали. Пък и не можеш да отречеш, че мелодийката си е catchy.

Link to comment
Share on other sites

Бляк, това не мога да го направя посмъртно в този часови пояс. Фитнес не по-рано от 2-3 следобед. Обикновено почвам към 4, защото предимството е да разполагам в офиса ми с най-перфектната фитнес зала, която съм позвал някога. :)

Защо да не можеш?!?!

Link to comment
Share on other sites

Аааа. Не с лошото. Защо не пита djadomraz дали си го влече?

 

Просто нещо, което са ми пращали. Пък и не можеш да отречеш, че мелодийката си е catchy.

Не, бе! Говорех за траверса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...