Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да повярвам - имам мускулна треска в след като съм карал картинг...

хахахахаххахха...ти трябва целия да си се схванал...не се засягай, но след една състезателна дистанция ще си останеш в позицията от седалката ;). И аз също имам мускулна треска след каране. А сега си представи с по-голям болид какво е натоварването. 70 пъти за едно състезание 5 пъти ЖЕ на един от завоите във втори сектор в Бахрейн....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам - имам мускулна треска в след като съм карал картинг...
Ники, доколкото знам жизнения ти стереотип - нормално е да хванеш мускулна треска от всяко натоварване, по-силово от миене на зъби :lol:
Link to comment
Share on other sites

Като гледам какъв стрес е било няма да помествам коментари непосредствено след 14-15то число на този месец - че ще копая на вилата отводнение от темелите до улицата. Е, па тогава каква "трЕска" ще ни тресе... :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам - имам мускулна треска в след като съм карал картинг...

 

Я кажи какви времена постави?

 

П.П. А имахме една хубава тема навремето, дето се уговаряхме кога да караме заедно...;)

 

 

П.П.П.

0:54 някъде но имаше доста дечица и беше голям купон да ги изпреварваме

 

Дедо...ами това си е шампионско време бре! :woot

 

А ако авторът на оная тема беше онлайн, щеше да те открехне, че дечицата не се изпреварват, а направо се газят. :devil

Link to comment
Share on other sites

0:54 някъде но имаше доста дечица и беше голям купон да ги изпреварваме. Имаше едно момиченце караше едвам едвам и се опитахме да го изпреварим 3 пъти докато направи една обиколка но не можахме - само 2 пъти успяхме :)

 

За темата : знам но там организацията е сложна пък и при мен нещата или стават на момента или не да се уговарям за след нам си колко дни за точен час обикновено не се получава.

 

Отделно че един мой много добър приятел се е прибрал от щатите и си припомняме старите времена.

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да сканирам разпечатката? То 0:54 с "големите" картове (270сс) не е кой знае колко голямо постижение (но за килограмите ни малките са прекалено тромави).

 

Иначе гледам майстори с малките са направили 0:52...

 

ПС: Вчера карах с №5, днес с №1 - петицата е МНОГО по-стабилна... не знам какви са гумите на единицата но изпускат в завоите повече.

Link to comment
Share on other sites

Днес по главната можеше да се види бъдещето - над 50% от човекоподобните бяха цигани... Като изтървани от концлагер бяха. Хората седят и се чудят къде са попаднали.

Link to comment
Share on other sites

Ами нормално...все пак е байряма. А ходжата (по-скоро записът му) от Джумаята вече започна да вие по няколко пъти дневно, започвайки от 6 сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Ники, доколкото знам жизнения ти стереотип - нормално е да хванеш мускулна треска от всяко натоварване, по-силово от миене на зъби :lol:

 

Бухахахахахаха охохохохо аааа ще събудя комшиите... това как съм го изтървал одеве не знам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Природните сили са си страшно нещо. Одеве разтресе за втори път тази седмица, доста по-осезателно от предишния път. Трая само секунда-две, но си беше стряскащо. Ако клати по-дълго време, представям си колко бързо настъпва паниката. Трябва да си приготвя раница за извънредни положения като Шелдън от The Big Bang Theory :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Прочетох писанията на силно изплашени дами из фейса. Интересно е че при нас в Пловдив не се усети нищо - нито вчера, нито днес. Явно сте таргет група там laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво да играя.Зациклих на Метро 2033(мама им чернобилска не мрът бе :lol: ) Call of Duty нещо почна да ми дотъпява.Освен да сваля пак Дърт 2.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тази вечер си изкарах много забавно...

 

В този ред на мисли : Дедо (Ники), Честит Рожден Ден! Жив да си, здрав, обичан, малкият да слуша (детето), всичко да е ОК, успехи, късмет и т.н. И да донесеш големи и хубави коледни подаръци :) Весело изкарване!

 

1855280978.GIF

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааа, вярно!

 

Дедо, жив и здрав да си! Радости и щастие ти желая! Ти си от малкото наистина добри хора, които познавам!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...