Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Още един път - Благодаря на всички!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

@гадо, Що не си дигаш талафона? 1 пожелание не мога да ти отправя! Искам да ти пожелая да направищ невъзможното и да не се променяш!!!

Кво ли пък щеше да бъде... ако беше набрал верният номер...?

 

 

П.с. .... А енергията в нашата вселена, Ваньо... е постоянна величина !

Link to comment
Share on other sites

Така се отговаря на граждани >

 

Въпрос >

За съжаление не успях да открия ел. поща на район Централен или отдел Стопански Дейности към него, поради това изпращам настоящото писмо на пощенската кутия на Община Пловдив. Ако има наличен такъв адрес, то моля изпратете ми го за да препратя към тях питането си.

 

Интересува ме режима на разкриване/регистрация на търговски обект (търговия с пакетирани изделия (храни), цигари и алкохол) и какви документи се изискват за подаване към район Центрелен - обекта е в техния район.

Получих устен отговор, че единствено обекта подлежи на разрешителен режим от РИОКОЗ "Пловдив" при запитване в отдел Стопански Дейности към РЦ.

 

ОТГОВОР >

Уважаеми господине,

От администрацията на район"Централен" най-точно биха ви отговорили на поставените въпроси, а и явно вие сте ги посещавали, така че отнасяйте въпросите си към съответните служители, чието задължение е точно да ви обяснят, какво трябва да предприемете.

 

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

После защо всички псували държавните служители... думи нямам.

Link to comment
Share on other sites

Галински - жив и здрав да си! Лесна да ти е работата и много пари да ти носи :) Здраве и щастие ти пожелавам и очаквай обаждания другата седмица за Калофер ;)

Link to comment
Share on other sites

Допреди малко на 20 м от нас имаше полицейска акция със светлини, надъхани ченгета и натръшкани хора по тротоара. Липсваше само машина за пуканки :)

Link to comment
Share on other sites

Галински - жив и здрав да си! Лесна да ти е работата и много пари да ти носи :) Здраве и щастие ти пожелавам и очаквай обаждания другата седмица за Калофер ;)

Пишете ако ще ходите може да съм там евентуално :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да свикна с новия начин, по който гуглето показва картинките. За момента не ме радва особено.

 

Преди месец и половина беседвахме на кого му харесва и на кого не, новата форма за показване картинките в Гугъл. Ако на някой му е направило впечатление, най-долу на страницата с резултатите има превключвател основна/стандартна версия, така че вече нямате основание за оплаквания. ;)

Link to comment
Share on other sites

Чефо подготвяй wet set-a, че СПА иди!>>>>>>

http://www.autoblog.com/2010/08/19/video-f1-2010-is-too-realistic-in-the-wet/

 

Егати и лудника е това - знам, че има тема за игри ама това е епохално събитие.

 

Aко ти върви на компа...Идвам у вас с моя волан и съответните питиета :rolleyes: :beer: :lol:

 

Щото у нас мога да гледам само клипчетата в ютюб :pirate

 

Ако имаш Челиндж или рФактор - може да врътнем....макар да не съм карал с месеци ама пък съм адски добър :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди месец и половина беседвахме на кого му харесва и на кого не, новата форма за показване картинките в Гугъл. Ако на някой му е направило впечатление, най-долу на страницата с резултатите има превключвател основна/стандартна версия, така че вече нямате основание за оплаквания. ;)

 

А аз все още не съм видял новата визия. Такъв бутон за смяна изобщо нямам..

Link to comment
Share on other sites

А аз все още не съм видял новата визия. Такъв бутон за смяна изобщо нямам..

 

1723f99a38b95332.jpg f246a00778305a8b.jpg

 

 

P.S. Думата за търсене я избрах случайно или подсъзнателно, тъй като Чефо беше писал преди тебе...явно вече като видя пост на Чефо ми е станало условен рефлекс...

Link to comment
Share on other sites

Започвам да се изнервям вече на някакви си човеченца, дето си оформят мнението за околните по това какво са им казали тяхни познати за въпросните околни. Индивиди без собствено мнение и разбирания. Овце.

 

Пример:

Лицата А, Б и В.

 

Лицето А познава лицето Б.

Лицето В е приятел на лицето Б.

Лицето В се запознава с лицето А, като преди това лицето Б е казало на лицето В за лицето А, че е "мрънкало" (произволно избрана дума).

Лицето А почти не говори през цялата вечер, но на края на срещата, лицето В казва на лицето Б - "А е голямо мрънкало"

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Предубеденост в най-чистата и форма.

Link to comment
Share on other sites

Що се занимаваш с "женски" специалитети? Хеле, пък ако тия визираните са мъже... такива хора не ги ли подминаваш просто?! По-лесно е - е, освен ако не работиш за тях примерно.

 

Такива индивиди са вредни и само губят времето на човек - а то не е много така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам подозрения, че той дебне някъде из сенките с голяма бухалка и а някой е тръгнал да пише в темата през деня а го е треснал по тиквата :ph34r:

 

Или това или форума нещо се е сбъгясал но аз залагам на Midex... май току-що се усетих че писахме по светло...

Тва е щото новата версия на форума има вградена опция за фейсконтрол. Все пак през денят, тук влизат и малолетни!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Когато човек си извоюва необходимото време за да помисли... няма нерешими проблеми ! Особено ако разполага с жизнено необходими пособия за реверсивен инженеринг, като - чук, оксижен, набор "титаниеви" свредла и малка четчица с мек косъм.

Link to comment
Share on other sites

Ц ц ц ... Галин ме разби с тези високотехнологични инструменти. А аз си мислех че са необходимо точно 4 инструмента - чук, ГОЛЯМ чук, тел и лейкопласт... а то свредла при това титаниеви, четчици и то с мек косъм че и оксижен... мале мале...

Link to comment
Share on other sites

Телта и лейкопласта са за аматьорите... Всъщност, професионалистите могат да свършат работата, дори само с помоща на захарна пръчица и мантрата - Е ся ти е..х п....та майчина - редувана периодично с вариации по темата ( много помага за отпушване на третата чакра)

Link to comment
Share on other sites

След дълга и тежка работна седмица няколко големи глътки Jameson ми дойдоха като джакпот от тотото :)

Аз пък искам джакпота от тотото. Дори без капка Jameson.

С поздрав за Сайкозис:

И още един:

Link to comment
Share on other sites

Опитах така прочутите кренвирши "стара планина". Доста напомнят стария вкус, но като че ли на Попов са по-хубави :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...