Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И ние с Чефо се чудим що разни чалми карат БентлейЙййййй, а не ний ама нА ... "шнур" както казва един познат. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Парчето ми харесва много. Макар че и аз не съм фенка на 2-минутни интрота, дето се чудиш аджеба, ще запее ли някаква мацка най-накрая или не...

Link to comment
Share on other sites

Новата Стратос е повече от бижу :rolleyes:

 

И ние с Чефо се чудим що разни чалми карат БентлейЙййййй, а не ний ама нА ... "шнур" както казва един познат. :D

 

халал да са им...за мен може ли някое "конче" :laughing: :rolleyes:

 

Веднага ви казвам. Щото нямате петролен кладенец в задния двор. Ето затова.

 

аз кОпам зад блока...ще видим :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ама това там се води обща собственост на всички. Ако текне петрол останалите комщии и те ще предявят претенции.

 

ще го мислим като текне :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ама това там се води обща собственост на всички. Ако текне петрол останалите комщии и те ще предявят претенции.

Те такива залежи са собственост на РБ ;) така, че молим... ще го духат и съседите.:D

Link to comment
Share on other sites

Излиза че Чефо е патриот и копае в полза на родината. Пък дали ще текне петрол или ще стигне до обратните води е друга тема :lol:

 

Ела виж къв съм патриот като задрънка кинтата...и флага на страната ще продам :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Акълът ми не го побира как Гая - Туван беше избрана за песен на 2009-та, не само в предаването на Армин, ами на още няколко места. Рядко безлична песен е това, според мен, ама ае.

 

За това горното ли говориш? Ако да - защо на 2 пъти го наричаш "песен"? Песента не би ли трябвало да включва пеене?

Link to comment
Share on other sites

А, относно колите във Влас на какви коли се нагледах, то не бяха Лоринсъри със специални карбонови покрития, разни други различни бутикови изпълнение, АМГ до АМГ страхотии, М6'ци!..Щом германеца се снима за спомен :П

Link to comment
Share on other sites

 

Аааа опа. Е те това вече си го съчини. До МОЛ-а стигам с вързани очи

Ех, бивало и да не стигнеш с вързани очи.То с тоя детски център там, все в мола те влече........ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Акълът ми не го побира как Гая - Туван беше избрана за песен на 2009-та, не само в предаването на Армин, ами на още няколко места. Рядко безлична песен е това, според мен, ама ае.

 

Не бъди тъп, парцала е уникален. Страхотен Армин, с привкус на трели от миналото. Между другото точно с Туван откри на Какао и се почна мазалото. Адмирации за което.

 

Едно леко тсантали ми минава през гърлото в момента laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не бъди тъп, парцала е уникален. Страхотен Армин, с привкус на трели от миналото. Между другото точно с Туван откри на Какао и се почна мазалото. Адмирации за което.

 

Колкото пъти си пусна някакво клипче с излизането на Армин на сцената и ми настръхват космите по ръцете. Супер яко.

 

А можеш ли да ми кажеш защо са направили Sensation-а House парти?

Link to comment
Share on other sites

Никой не е правил Сенс хаус. Кой те е излъгал??? Няма фиксиран стил там. Да не говоря колко се "втвърдява" след 5 сутринта devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Никой не е правил Сенс хаус. Кой те е излъгал??? Няма фиксиран стил там. Да не говоря колко се "втвърдява" след 5 сутринта devil.gif

 

Ами никой не ме е излъгал. Така бях видял в някъде. Мисля, че бях мернал група във Фейсбук озаглавена "Bring the trance back to Sensation White".

 

 

На мен това на чист хаус ми мяса. Даже имаше едно промо на Sensation White и там казваха слогъна "Celebrate Life with house".

 

Едит: В края се оправя, но началото си е чист хаус. Виж и листа с DJ-ите за Sensation в Прага тази година.

Link to comment
Share on other sites

Има тема за Сенса в Музикалния раздел между другото tongue.gif

 

Брат ми бяха пак тази година, много сериозна БГ група се събра. Всички казаха, че Сенса е бил уникален, а те знаят какво харесвам - тоест няма начин да е бил САМО хаус. По принцип от 7 вечерта до 7 сутринта се изрежда всичко в клубната електроника. Говоря за оригиналния Сенс в Амстердам.

Link to comment
Share on other sites

Баси, форума е пълен с наркомани...:wacko: :wacko: :wacko: Тая "музика" освен да си друсан друг може ли да я изтрае?Аз най-лютата чалгия ще изтрая ама на тва ще си прережа вените.....

 

Стефчо, пускай някво сръбско и да вадим ракията :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Баси, форума е пълен с наркомани...:wacko: :wacko: :wacko: Тая "музика" освен да си друсан друг може ли да я изтрае?Аз най-лютата чалгия ще изтрая ама на тва ще си прережа вените.....

 

Стефчо, пускай някво сръбско и да вадим ракията :rolleyes:

Аз мисля по хАбсолУтно същия начин. Такова нещо не мога да изтрая и милисекунда :)

 

Драгана Миркович - Живот Мой.... голяма песен :)

Link to comment
Share on other sites

Баси, форума е пълен с наркомани...:wacko: :wacko: :wacko: Тая "музика" освен да си друсан друг може ли да я изтрае?Аз най-лютата чалгия ще изтрая ама на тва ще си прережа вените.....

 

Стефчо, пускай някво сръбско и да вадим ракията :rolleyes:

 

Какви наркомани бе момче? Това е музика с ритъм. Тази даже е лекичка. Има други, дето са си за наркомани направо, но на това какво му има?

 

Все едно не сте се кефили на Tiesto - Lethal Industry като я пускаха едно време по детските дискотеки.

Link to comment
Share on other sites

То чалгата е по-музика от тва.Тупси-тупси-тупси едно и също 20 минути да не кажа, че има някой и с часове. Тва ако е музика аз съм мистър България :laughing:

Link to comment
Share on other sites

То чалгата е по-музика от тва.Тупси-тупси-тупси едно и също 20 минути да не кажа, че има някой и с часове. Тва ако е музика аз съм мистър България laughing.gif

 

Не си, но пък си доста зле музикално за сметка на това... Не е зле да не се обаждаш за неща, които не разбираш. Най-малкото се излагаш.

 

Между другото типична черта на 99% от малоумните чалгари е да си въобразяват как тия, които слушат електронна музика са наркомани, а всички "метъли" (тук един дебел общ знаменател се слага за де що има соло на китара - пак поради липса на какъвто и да е акъл) са мръсни пияници. И това от години се предава от уста на уста. Много симпатично звучи от хора, които ГРАМ си нямат понятие за какво иде реч... laughing.gif

 

Дефакто най-пияните селски добитъци са в чалга клоаките, а Стефчо - специално ми се искаше да си наоколо да видиш от Час пик какви надрусани селски пръчки се изнасяха на талази... Същото е разбира се във всички "елитни" чалга обори, където ходи селския добитък "с повече кинти, рийш ли"....

 

Но да не навлизаме в подробности... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

... всички "елитни" чалга обори, където ходи селския добитък "с повече кинти, рийш ли"....

Но да не навлизаме в подробности... laughing.gif

 

:lol: :lol: :lol:

 

Навлез в подробности, много те моля...само ми се щеше и Васил да е тука...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...