Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не знам, но отзад на каталога много ясно си пише, че само софийско и варненско са денонощни. Преди 100% бяха денонощни, но скоро сигурно са ги променили.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Момчета, ще наплескам някой накрая. МЕТРО работи денонощно ОТТОГАВА насетне. Поне 3-4 пъти съм пазарувал между 1 и 3 сутринта.

Добре, а на теб ли да вярваме, или на официалния им сайт? Там наистина пише от 06:00 до 24:00.

Що за голяма фирма ще заблуждава на сайта си..

Ако ти се окажеш прав, и 365 дни в годината работи по 24 часа, бих казал само че ми писна от необновявани сайтове дори в елементарните си секции, българска работа, кой знае колко още неща няма да са верни. Закво по дяволите тогава имат сайтове, като даже съм виждал и сгрешени телефони не един и два. БЪЛГАРСКА му работа. Кажи, че се намира в българия и повече не коментирай.

Link to comment
Share on other sites

Мда, те компютърните фирми половината сайтовете им се обновяват веднъж-два пъти в месеца, дето уж се води, че трябва да са в крак с времето и тенденциите, к'во да говорим за останалите...

 

Поздрав за маниаците:

129200624478093993.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мда, те компютърните фирми половината сайтовете им се обновяват веднъж-два пъти в месеца, дето уж се води, че трябва да са в крак с времето и тенденциите, к'во да говорим за останалите...

 

Поздрав за маниаците:

129200624478093993.jpg

Тва ще го призная ако и скоростния лост работи, и километража показва спрямо скоростта в играта ;) .

Link to comment
Share on other sites

Тва ще го призная ако и скоростния лост работи, и километража показва спрямо скоростта в играта ;) .

 

Работят. И оборотомерът работи. И таблото се светва като включиш фаровете.

Link to comment
Share on other sites

Работят. И оборотомерът работи. И таблото се светва като включиш фаровете.
И сигурно за парите му можеш да вземеш някоя стара беемве тройка :lol:
Link to comment
Share on other sites

Мда, те компютърните фирми половината сайтовете им се обновяват веднъж-два пъти в месеца, дето уж се води, че трябва да са в крак с времето и тенденциите, к'во да говорим за останалите...

 

 

На изхода на новото Метро (на околовръстното) има "ей толкова голяма табела" (в смисъл наистина голяма), на която пише: Работно време 06:00 - 24:00

Пък Метро все пак на всеки две седмици сменят каталозите в сайта, та може и тва да са обновили....

Link to comment
Share on other sites

И сигурно за парите му можеш да вземеш някоя стара беемве тройка :lol:

Това Е някоя стара беемве тройка! :lol:

 

За мен тоя спорт така или иначе си е скучноват, а игра F1 си е направо убийство. Особенно ако се пусне с реални обиколки. 1 час и половина цикъл. На 40 минути като ти доскучее и започнеш да издевателстваш над колата, правиш грешка и падаш 4 позиции назад. Ако Codemasters не внесат някой аркаден елемент в играта, това заглавие си е обречено като предните F1.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Мда, те компютърните фирми половината сайтовете им се обновяват веднъж-два пъти в месеца, дето уж се води, че трябва да са в крак с времето и тенденциите, к'во да говорим за останалите...

 

Поздрав за маниаците:

129200624478093993.jpg

 

Държа да отбележа, че се продава само в комплект с онова зеленото вдясно, тъй като без него удоволствието не е пълно. :laughing:

 

 

А що се отнася до нередовното обновяване на сайтовете...така е, понеже никой не им държи отговорност при несъответствия. Ето днес напр. проверих за наличие на конкретен модел монитор в Техномаркета - оказа се, че има 2 бройки, но единият бил без стойка, а другият - минал през сервиз, но всичко това не беше указано в сайта и ако бях решил да речем да си го поръчам онлайн, надали щяха да ме уведомят за подробностите.

Link to comment
Share on other sites

И сигурно за парите му можеш да вземеш някоя стара беемве тройка :lol:

 

Не се продава. Custom е. Имаше го в една тема в раздел Hardware, но не помня коя точно. Мисля, че дори беше в отделна тема сложено, пусната от един ентусиаст дето искаше да си прави същото, но не можел да свърже нещоси.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да е къстъм, кефа от едно 328i (e30 купе и e36 мАтор) пак ще е пъти по-голям. Ама все пак, поклон пред човека.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2седмици бях в метрото до колелото към Пазарджик в 02:30 през нощта и работеше :confused Ся ако си намеря и фактурата :О

 

Абе те и двете работят ама хората вярват на сайтовете, а не на хората дето са ходили да пазаруват през ноща там. Ама карай, то е така.

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка се обадих да питам - от края на май са го спряли - има логика, защото по нощите според това, което слушах от персонала (които през цялата нощ явно въртят мохабет), хора почти не се появяват.

 

В момента денонощни са останали магазините в София и по морето - общо 4 на брой.

Link to comment
Share on other sites

А дали тия, на които Виден се е обадил са съвсем наясно е съвсем друг въпрос :lol:

 

Бахти и информационното затъмнение!

 

Brix will be shat!!!11

Link to comment
Share on other sites

Айде да проясня малко информационното затъмнение: Метро1 в Пловдив работи от 6 до 24 часа, като касите ПРИКЛЮЧВАТ в 23:45. Още преди 23:30 започват да подканят. Това го проверих лично преди 2 дни. Допускам същото да важи и за Метро 2.

П.П. Раптора да не бърза да пляска. Най-много да плесне дупЕнцето на бебето след къпане :D.

Link to comment
Share on other sites

За мен тоя спорт така или иначе си е скучноват, а игра F1 си е направо убийство. Особенно ако се пусне с реални обиколки. 1 час и половина цикъл. На 40 минути като ти доскучее и започнеш да издевателстваш над колата, правиш грешка и падаш 4 позиции назад. Ако Codemasters не внесат някой аркаден елемент в играта, това заглавие си е обречено като предните F1.

В апогея на моЙта кариера като виртуален състзател карах без с-ми...така както във Ф1....сега съм забравил малко занаята, че остава след работа да седна на компа да цъкам...ще си тегля ножа :D D:

Link to comment
Share on other sites

Айде да проясня малко информационното затъмнение: Метро1 в Пловдив работи от 6 до 24 часа, като касите ПРИКЛЮЧВАТ в 23:45. Още преди 23:30 започват да подканят. Това го проверих лично преди 2 дни. Допускам същото да важи и за Метро 2.

П.П. Раптора да не бърза да пляска. Най-много да плесне дупЕнцето на бебето след къпане biggrin.gif.

 

Това с касите си го имаше и по време на денонощното работно време.

 

Телефона, на който се обадих е този: 0700 100 71. Хората са си съвсем добре информирани. Няма какво да се коментира повече по тоя въпрос - ако има мераклии - обадете се.

 

Явно все още градът не е дорасъл за денонощно МЕТРО, което изобщо не ме изненадва. Все пак поне се пробваха хората.

Link to comment
Share on other sites

Денонощно е метрото по пътя за пазарджик и съвсем скоро ходих около 2 сабахлен там и си работеше... може и да се бъркам нещо но имам някакви спомени че съм бил там след 12 и е работело... освен да е било след 11 ли... или да е било преди края на май... пуста склероза.. но един път се бяхме изтърсили там в 1:30 сутринта с малкия и беше много забавно като го видяха буден :lol:

Link to comment
Share on other sites

е не е трудно да прецениш дали е било преди края на май. или е било в последните 5 дена или не. вероятността е 50/50.

Link to comment
Share on other sites

Между 2 Acer-a( 1; 2) и 1 Американски Gateway.Не че ще му ползвам толкова често батерията,просто ми трябва за общежитието.

 

Сега за лаптопите: Gateway не ти трябва. Един път може да му прецакаш клавиатурата после сервиз тук няма - поръчваш нова от щатите и си я сменяш сам... мъка и половина. Не е толкова по-евтин или хубав за да си заслужава врътката.

 

2та Acer-a които си показал екраните изобщо ама ИЗОБЩО не ме кефят - лъскави и на 1366x768. Помисли дали ще го разнасяш този лаптоп или ще ти стои главно на някое бюро и ще го местиш максимум 1 път в седмицата (за носене с чанта става дума не да го местиш между бюрото и леглото). Защото ако ще го разнасяш много по-добре нещо по-компактно и леко, иначе гледай нещо с поне 15" екран за да е по-комфортна работата. Аз бих гледал и да е FullHD - 1920х1020 или поне 1440х1050 някъде. Ей този DELL ми харесва повече. A DELL Studio 1555 моделите имат 15.4" вариант с WLED екран на 1080p (1920x1080) но трябва да се обадиш в Прогрес или ПИК да ти кажат цена и т.н. Поне относно това как да е натоварен лаптопа DELL са най-гъвкави и може същия лаптоп да си го поръчаш с по-хубав екран, по-голям диск и т.н. На студио лаптопите ми харесва и дизайна но това е субективно. Ето този модел е подобен но с по-евтиния екран.

Link to comment
Share on other sites

FullHD резолюция върху 15-16" екран, дори на лаптоп идва МНОГО и изключително и феноменално дребно за повечето хора, поразровете се из нета да видите колко хора горчиво съжаляват, че не са поразгледали по-обстойно или дори не са погледнали изобщо да видят колко дребно ще им идва. На 24" е Ок, айде и на 22. На 20 бих се поприпотил, но на 15-16, моля ви се.

Да не говорим, че за 1200-300 лв не можеш да намериш нещо читаво като параметри и с по-висока от 1366х768, какво остава за нелъскав дисплей.

Аз преди година си взех един от последните по-читави (балансирани) машини с 1280х800.

Ако имаш много повече пари от тия, вече и 16-17" с 1440х900 (което се ядва), и с отлични параметри можеш да си вземеш, а ако се поизпотиш, може и с матов екран да намериш. Но ако имам $$$$$ за пръскане, е лесно - дали би ми пукало дали ще дам примерно $5000 или $6000 за супер-дупер лаптоп с точно каквито искам матрици и процесори...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...