Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чудя се Галин още колко батерии на цигарата си е изгорил - абсолютен унищожител на батерии, как успява направо не знам. :bgrin:

 

Днес ми дойде пратката с нови аромати течности за ел.цигарата. Ако някой също пробва като мене аромати, да опита '555' - оказа се много як! :punk Гадното е, че толкова е готин, че мога да го пуша с часове...не че ще ми стане нещо, понеже е безникотиновия вариант, ама цял ден с "цигара" в уста...

 

Btw, един въпрос...знам, че още не спите....Метро до 24 часà ли работеше или го направиха денонощен? /Едит: Хмммм....спите, значи...явно ще се ходи утре./

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Btw, един въпрос...знам, че още не спите....Метро до 24 часà ли работеше или го направиха денонощен? /Едит: Хмммм....спите, значи...явно ще се ходи утре./

Така и така питаш, да поясня: Метро работи от 6:00 до 23:45 (от 23:45 до 24:00 касите не работят по технически причини :P).

Link to comment
Share on other sites

Btw, един въпрос...знам, че още не спите....Метро до 24 часà ли работеше или го направиха денонощен? /Едит: Хмммм....спите, значи...явно ще се ходи утре./

 

METRO от доста време е денонощен магазин. Нощем е много весело да се пазарува laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Майко мила. Може ли снимка утре като се събудиш? :lol:

 

Килъре, те и БМВ-тата са ужасно грозни автомобили откъдето и да ги погледнеш :tongue

 

Нека са грозни БМВ-тата, няма да върна една 5-ца подарък ако може предпоследния модел, че да не се набутва тоя дето ще ми я подарява с новия модел, който пък е още по-як. Ама нали сте ми фенчета та от носа си по-далече не можете да видите :) Аз лично трябва да планирам някак си да събера пари за някакво злобно компютърче, че се задават такива игри дето ще е нечовешко.

 

Метро харабия е денонощно и през ноща е яко да се пазарува.

Link to comment
Share on other sites

Лаптоп? Ще пече здраво и ще хаби батерията по-бързо.

 

ПС: Между кои точно 2 лаптопа е дилемата?

Между 2 Acer-a( 1; 2) и 1 Американски Gateway.Не че ще му ползвам толкова често батерията,просто ми трябва за общежитието.

А иначе МЕТРО го затварят към 2 поне това тракийското.

Link to comment
Share on other sites

Майко мила. Може ли снимка утре като се събудиш? :lol:

 

Моя ли? Качил съм още снощи. :D Вярно, петъчна, ама аз сутрин гледам точно по тоя начин :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

METRO от доста време е денонощен магазин. Нощем е много весело да се пазарува laughing.gif

 

Заедно с малкия. Ако знаеш как се пулят като видят малко дете по никое време будно и кипящо от енергия :lol:

 

Моя ли? Качил съм още снощи. :D Вярно, петъчна, ама аз сутрин гледам точно по тоя начин :ph34r:

 

Не не... исках след като си смесил бира с коняк (надявам се в прилични количества не да се лигавиш като мен)

Link to comment
Share on other sites

А, тва трябваше снощи да кажеш. Вече съм читав...Иначе снощи бях китка росна, прясно набрана и оляна :D

 

Ей ти снимка на останките...

ftv.jpg

Link to comment
Share on other sites

@kotora, аз съм с 1-вия ACER, който си показал. Невероятен е. Дядо да ми яде ушите, моята батерия на тоя 15,6 джам държи по 2,2-2,5 часа. А ако само браузвам мога да зашия 3.

Link to comment
Share on other sites

@kotora, аз съм с 1-вия ACER, който си показал. Невероятен е. Дядо да ми яде ушите, моята батерия на тоя 15,6 джам държи по 2,2-2,5 часа. А ако само браузвам мога да зашия 3.

Хах то и на 17" на сестра ми държи по 3 часа.Ама тя си къта батерията(вади я когато не я ползва)

Едит: Пък и началото ще го мъча малко с игри :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма значение :) Аз нали си заблудих съвеста, че си имам оправдание.

- ей това е играта

 

Килъре, ще кажеш ли дали и пратих репорт...че май освиних тоя пост :)

Link to comment
Share on other sites

Леле, пак дават Step by Step ... предния път съм се объркал, че е било по Nova TV. TV7 e, язък дето толкова дебнах и търсих защо не го дават.

Айде, време е пак за братчеда Коуди.

Link to comment
Share on other sites

- ей това е играта

 

За мен тоя спорт така или иначе си е скучноват, а игра F1 си е направо убийство. Особенно ако се пусне с реални обиколки. 1 час и половина цикъл. На 40 минути като ти доскучее и започнеш да издевателстваш над колата, правиш грешка и падаш 4 позиции назад. Ако Codemasters не внесат някой аркаден елемент в играта, това заглавие си е обречено като предните F1.

Link to comment
Share on other sites

Метро работи от 6:00 до 23:45 (от 23:45 до 24:00 касите не работят по технически причини :P).

METRO от доста време е денонощен магазин.

Метро харабия е денонощно

А иначе МЕТРО го затварят към 2 поне това тракийското.

Последно? :confused

 

 

Едит: Сега се сетих, че няма как да нямат сайт - погледнах и там пише, че тракийското е до 24 часà, но ми е останало в главата, че преди време бях получил информация от сигурен източник, че вече е денонощно...още повече се омотах....:wacko:

Link to comment
Share on other sites

МЕТРО работеше денонощно само през новогодишните празници. Според metro.bg (официалният сайт на веригата) - магазина в Пловдив работи

 

Работно време:

понеделник – неделя:

от 6.00 до 24.00 ч.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, ще наплескам някой накрая. МЕТРО работи денонощно ОТТОГАВА насетне. Поне 3-4 пъти съм пазарувал между 1 и 3 сутринта.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...