Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бахти и деня! Излизам от нас, тупам се по джобовете - телефони - чек, портфейл - чек, докименти - чек...

 

Имайки предвид невероятното стечение на обстоятелствата, няма да се учудя, ако днес срещна жената с която бих изживял остатъка от живота си, ако спечеля колата на мечтите си, ако ми предложат работа като изпълнителен директор на Google и кой знае какво още...

Хахахах, да си призная... по средата някъде ме изгуби, но за сметка на това краят върна читателския ми интерес :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

FTW! Кажете им да отидат в Румъния - там сега ДДСто е супер, Дефлацията и тя, догодите тази година 10% надолЕ, догодина още 8... там може и да мине номера. Ако искат намаление при сключен договор им кажете, че ще свирят химна на Европа на предоставен вас кавал - въздуха по-споразумение ще му се определи цената.

 

:) как беше CCB - Клиентите ни са скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Всичките ни огромни и стабилни клиенти искат намаление на цената. Нали УЖ кризата свърши? WTF?!

Естествено, това е първата рекция като видят оферта. Ако могат да платят по-малко, защо да се набутват. Няма нищо общо с кризата

Link to comment
Share on other sites

Гадине, аз не казах ли? Официално търся жената с главното "Ж". Вече съм си взел фенер и бъчва.

Абе, то и аз я търсих тази същата, ама не я намерих.... все някви не точно такива ми се тръскаха... (да речем) на главата..... Ама ейго на, един ден както си дремех и чух някой да прави предложение на някаква..., после се оказа, че това съм бил аз... Та така...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали в България е възможно да се учреди поземлен... тръст да го наречем, който да извоюва консервационен безсрочен сервитут за земеделските земи. С идеята да си останат частна собственост, но върху тях никога да не могат да бъдат построени голф игрища или други алибалистики. о.0

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали в България е възможно да се учреди поземлен... тръст да го наречем, който да извоюва консервационен безсрочен сервитут за земеделските земи. С идеята да си останат частна собственост, но върху тях никога да не могат да бъдат построени голф игрища или други алибалистики. о.0

Това няма ли да е нарушаване на правото за частна собственост?

Link to comment
Share on other sites

Да, прав си, и аз исках върху земята на дедо ми на вилата да изградя открито сметище за радиоактивни отпадъци, ама ония гадове ми нарушиха правото на частна собственост...

 

Божичко... какви "хора" познавам....

Link to comment
Share on other sites

3b4ee816f75fd879d30ce7f04e1f80c0o.gif
Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм много сигурен в твърдението обаче, затова и зададох въпроса.

 

Повечето жени не могат да се отпуснат както трябва за 10-15 пъти и секса е малко дърво. Та мъжа не може да види и другата страна.

 

И говорим или за едното, или за другото. Без смесици, че ще стане объркано.

 

Бах му мамата 15 пъти?!?!? То ако първите 10-15 пъти секса е дърво и нататъка ще е така вярвай ми... За първия път ДА наистина някои се притесняват, ама тия дето наистина знаят как и от първия път обират точките :) Ако пък до втория максимум третия са дърва - директно шута и next

Link to comment
Share on other sites

Ако пък до втория максимум третия са дърва - директно шута и next

 

То с някои дето "аз тези работи не ги правя" може и първи път да няма, ама тази история трябва доста да ме напиете за да я разкажа :lol:

Link to comment
Share on other sites

То с някои дето "аз тези работи не ги правя" може и първи път да няма, ама тази история трябва доста да ме напиете за да я разкажа :lol:
Видене, това го четеш, нали? Ако не присъствам - държа на видео или поне аудиозапис!

 

Добър утър!

Link to comment
Share on other sites

То с някои дето "аз тези работи не ги правя" може и първи път да няма, ама тази история трябва доста да ме напиете за да я разкажа :lol:

Нямаш проблеми!

 

П.с. ...пък, ако не се чустваш достатъчно фиркан, та да се разприказваш.... може и да те поошамарим (ей така..., само за стимул)

Link to comment
Share on other sites

...или да го заплашим със заточение в гора на палатка!

 

Днес ОЧР (отдел човешки ресурси) с много строг тон ми каза, че разполагам с 25 дни платен годишен отпуск, които съм длъжен да оползотворя до края на годината... Бахти и гадното, как да се справя с такава задача :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...