Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

от всичко най-много ме озадачава ква ще да е пък тая наука, която обединява антивирусни с негри и секс?!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Психаре, и все пак каква е тази наука и да ми кажеш и университета, където я преподават, че чак на мен ми стана интересно или по-точно мъчно. :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно става въпрос за ТУ, а негрите са просто за пример. Какво се хванахте за това :)

 

Не е идеално...ама бива - събира ги.

Мерси. Явно все пак за нещо ще служи :) Пък и май по-добра няма за сега...

Link to comment
Share on other sites

Както бат' Арни каза в един филм: "ВОДКА" :lol:

 

Иначе сериозно - не ти го препоръчвам защото утре главата ще те боли 2но повече ако не уцелиш правилната доза но при всички положения ако искаш да си починеш напиването не помага - верно заспиваш но не се събуждаш особено отпочинал... аз поне съм така

MOAR PAINKILLERS! XD

(ПАРАЦЕТАМОЛ И ТЕЧЕН АНАЛГИН... ултимейт комбинация, не я пробвайте ако нямате висока поносимост към такива медикаменти хахаха)

 

 

Снощи такава треска ме удари, точно като си легнах, гадене, световъртеж, потене, главоболие, температура, дразнение към светлина и шумове... та спях на отворен прозорец да влиза свеж въздух, та днес съм по-добре.

Чудно, от всички изследвания които съм си правил, все излиза, че съм... цитирам "Здрав като бик!", обаче що не се чувствам така? хахаха XD

 

Изпуснах погребението на което ТРЯБВАШЕ да присъствам, гадно!

 

На мойто погребение сте поканени всички, тъй като мен няма да ме има, да ви държа сметка, ще се "сервира" кой каквото му сърце иска! XD

Link to comment
Share on other sites

Чудно, от всички изследвания които съм си правил, все излиза, че съм... цитирам "Здрав като бик!", обаче що не се чувствам така?
Щото си ипохондрик и attention whore.
Link to comment
Share on other sites

На мойто погребение сте поканени всички, тъй като мен няма да ме има, да ви държа сметка, ще се "сервира" кой каквото му сърце иска! XD

 

Щедър си на обещания, щото знаеш, а и ние сме наясно, че няма да умреш - ГМО-тата като тебе живеят вечно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Такааам...

На въпросния изпит по Мобология съм квесторче и съм в самата зала. Забил съм се в дъното на последния чин и чета някакви работи за дипломната ми работа. Влиза даскала да раздава тестовете и казва, че в залата има негов колега, който ще му помага за проверяването на работите. Всичко живо се оглежда, аз си мълча, но никой не се сеща, че съм аз. Народа не си знае колегите понеже стадото е влизало веднъж в 1-вата и веднъж в последната лекция. Раздават се тестовете, почва се шумоленето по вадене на пищови, щракане на GSM-и и т.н. Към края на изпита се случва следното: Момчето пред мен ме пита:

(отново аз "-", той "+")

+Шшшш браат. Знаеш ли нещо?

-Да, всичко. Учил съм 5 дни за изпита!

+Шшшш златен си браатоооо! Ае ми кажеш 21ви!

-Аз съм различен вариант. Дай да погледна 21-ви въпрос.

Плъзга листа в средата на чина, така че да го видя от задния ред. Надничам и чета:

"Възможно ли е да има 2 кифлички с еднакви имена на един и същи производител?"

-Може! Пиши "Възможно е. Ако са с различен грамаж може да носят еднакви имена.".

+Олеее супер мощен си братооо! Цепиш мрака!

Лирическият герой, който в случая ще кръстим Мухъ без глъвъ (МБГ) пише:

"Може. Ако са с различен грамаж." МБГ побутва тоя пред него и му казва "Братото отзаденце знае тоя отговор!!" и му обръща листа към него.

Пича пред МБГ се обръща на сикиме и прочита отговора.

И отговора започва да се предава по цялата редица. (редицата са една и съща група)

Всички си предават листовете. Започвам да проверявам.

2-рия е написал: "Може ако имат различен грам" >!?!?!??!? ?!?!? КЛЙКЛ№$ WTF

3. Може в различни грамове

4. Може в грамовете

5. Може но без грамове

6, 7 и 8 са еднакви с 5.

и 9 е вече коронен "Не може без грамове".

Привиквам пича, който започва разваления телефон.

Той влиза, вижда, че аз му проверявам нещата и се шашка.

+Извинете колега че ви говорех така одее!

-Няма проблем. Всичко е точно. Я седни да ти покажа нещо.

Сяда. Показвам работите на колегите му и му казвам:

-Открий 7-те разлики.

Пича започва да прелиства и от всяка работа на следващата се смее все по-бурно и по-бурно. Взима листовете, излиза отвън при чакащите и се провиква:

+Братлетааааааааааа ЗАКОПАЛ СЪМ ВА!

При което аз изригвам в неистов смях! МБГ го взе. За разлика от неговите колеги... :lol:

Link to comment
Share on other sites

....Извиках личността, която ще кръстим Миленка Секса. МС влиза и ми се усмихва. И тя стандартните мохабети: "Какво ще правиш довечера, искаш ли кафенце" и т.н. Показах работата, показах грешките, помолих я да си ги оправи. Уж затворих очи. Не успя да си оправи грешките. Мадамата ми казва: "Може ли да ми дадете 1 листче?". Давам й. Взима листчето и пише: "Какъв ти е телефона, сладур?". Взимам листчето и отговарям "Импулсен."....

Ваньо, ти или си абсолютен грубиян (какъвто според мен, не си), или си верен до гроб на Вууксчо!

 

от всичко най-много ме озадачава ква ще да е пък тая наука, която обединява антивирусни с негри и секс?!

Да бе, и на мен ми стана интересно същото...

Link to comment
Share on other sites

Нещо взеха да ми се подуват ставите на пръстите, на няколко дни по 1-2 пръста. Отдавна спрях да си ги пукам, може ли да е нещо сериозно?

Link to comment
Share on other sites

Щедър си на обещания, щото знаеш, а и ние сме наясно, че няма да умреш - ГМО-тата като тебе живеят вечно. :bgrin:

GOT BUSTED! XD

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, ти или си абсолютен грубиян (какъвто според мен, не си), или си верен до гроб на Вууксчо!
Аз също не бих пренесъл в жертва фалоса си в такъв публичен олтар!
Link to comment
Share on other sites

Първо : днес ми беше първият урок с ученици от 11 клас. Мина добре. Имам неща за доошлайфане, но като цяло се получи, давах много примери от живота, бях забавна (на 100 %), на моменти иронична, но като цяло бях си АЗ, не съм се правила на супер сериозна или не знам каква. 2-3 забележки имах от базовата ми учителка, за които си проемам вината. Другата седмица пак. Стискайте палци. Щом учениците се смяха, слушаха (повечето) и им беше интересно, значи съм се справила. Е, акото ми се беше спекло, но това е нормално. Другото, което ми минава през главата е, че е време да отивам при Жоро. Третото е, че днес свърших много хубава работа в университета, не можах много да вися, за да подам документи за стипендия, бях настойчива, но ако не бях, нямаше да ги подам днес или изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай - може ли да се снимам с теб? И после - автограф?! Че приятелите ми никога няма да ми повярват, че наистина Те познавам!

Link to comment
Share on other sites

По-добре да ти е топло, а не на пРъви март да се фърлиш по къс ръкав на сенките, да хакаш бири и да чакаш да си здрав. А сега ще се друсам с колдрекс.........

Link to comment
Share on other sites

Core I7 с 12gb RAM просто цепи мрака :punk :punk :punk Ей това ми минава през главата... както и едни истории с upload version control, partial classes, partial uploads и други невъобразими щуротии... и толкова неща се насъбраха за правене че не мога да се нарадвам на новата играчка... та не е нито за хвалене нито за оплакване...

Link to comment
Share on other sites

Core I7 с 12gb RAM просто цепи мрака :punk :punk :punk Ей това ми минава през главата... както и едни истории с upload version control, partial classes, partial uploads и други невъобразими щуротии... и толкова неща се насъбраха за правене че не мога да се нарадвам на новата играчка... та не е нито за хвалене нито за оплакване...

 

Айде похвали се още! :)

 

______________________

Buy/Sell

Topic: Купувам

Описание: Внимание

 

За добре обърнато внимание давам 1лв. !

Контакти... на ЛС или в профила описаните.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...