Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не следя форума напоследък, ако може поне да ме упътиш в коя тема да търся? :Д

 

Edit: А, намерих темата.

 

Ооо, това и на мен ми се случи на едно контролно преди няколко седмици. Човек, на когото аз пиша програмите на Ц++ изкара 2 пъти повече точки от мен :Д.

 

Принципно не бих тръгнал да се занимавам, ама при положение, че 1/3 от потока буквално не знаят кво се случва и що са такива оценките и като знам, че не съм за 3, що пък да не отида да се поскарам ( кОлтурно :Д ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аа сега се чух със сестра ми. По сапромат от 40 човека група има 2ма с 3ки и другото 2ки :D Пълен кеф.Тя има 3 ама ще ходи на поправка.

 

кажи да не прави глупости. освен ако сериозно не я влече :)

Link to comment
Share on other sites

Взимам си аз от ОМВ снощи зимна течност за чистачки..... ама понеже миналата година се преебах от шела викам айде ще взема концентрат и няма да го разреждам естествено за удоволствието си платих 15лв , тръгвам извънградско карам с 80-100км/ч пред мене ТИР напръска ми стъклото пръсвам да измия и "ооо чудо" цялото ми стъкло замръзна с доволно дебел слой лед..... както и фаровете щото и там имам миячки......

Тааа... не си купувайте зимна течност от ОМВ , определено не е приятно на -17 в 2 вечерта да стържите "зимната течност" от стъклото и фаровете :(

Link to comment
Share on other sites

погледна ли преди да я сипеш до колко градуса е? ако е било -17 по принцип, то при 80-100 в час на предното ти стъкло и на фаровете е било поне -22 -23...

Link to comment
Share on other sites

Естествено че погледнах. Както казах по-горе това беше концентрат.

Тоест ако го бях разредил с вода 1:1 трябваше да издържа на -25-30С :(

Link to comment
Share on other sites

да сметнем колко е било ей така от любопитство :) не че има вече значениe: http://www.srh.noaa.gov/ssd/html/windchil.htm

 

при -17 градуса, на предното ти стъкло, където скоростта на вятъра/въздуха е близка до скоростта с която се движиш, е било -34 градуса целзии... :)

Link to comment
Share on other sites

И все пак концентрата го дават да издържа на -50-60С.....

Тази сутрин повечето дизелови коли без гараж около нас не палеха , нафтата беше замръзнала...... а беше едва -14С което пък вече си е чиста подигравка на бензиностанциите.

Link to comment
Share on other sites

Взимам си аз от ОМВ снощи зимна течност за чистачки..... ама понеже миналата година се преебах от шела викам айде ще взема концентрат и няма да го разреждам естествено за удоволствието си платих 15лв , тръгвам извънградско карам с 80-100км/ч пред мене ТИР напръска ми стъклото пръсвам да измия и "ооо чудо" цялото ми стъкло замръзна с доволно дебел слой лед..... както и фаровете щото и там имам миячки......

Тааа... не си купувайте зимна течност от ОМВ , определено не е приятно на -17 в 2 вечерта да стържите "зимната течност" от стъклото и фаровете :(

От ОМВ абсолютно нищо не зареждам или купувам. Точно с тяхна нафта закъсах. Също така и трябваше да давам дежурство в тоалетната след хапване пак от тях. На никоя друга бензиностанция освен Еко не спирам. Това си го спазвам винаги и никакви проблеми не съм имал. Мога да ти препоръчам една течност която се продава в Лукойл. В едни пликчета от по 2л е. Синя на цвят. Около 8 лева е за 2 литра. Като качество е перфектна. Продава се и такава лятна която е розова на цвят.

Link to comment
Share on other sites

За течността отдавна съм дал съвет, който си спазвам вече 2-ра година. никакви пари не давам за тия боклуци по бензиностанциите. Литър чист спирт в аптеката струва 7.50 лева. Разреждате си го в казанчето както прецените или според времето. Аз пълня 4 казанчета с литър чист спирт - проблеми не съм имал. Направете си сметката сега и финансово...

 

-----------------------

 

Wow! - Погледнете го тоя хубостник!!!

Link to comment
Share on other sites

За течността отдавна съм дал съвет, който си спазвам вече 2-ра година. никакви пари не давам за тия боклуци по бензиностанциите. Литър чист спирт в аптеката струва 7.50 лева. Разреждате си го в казанчето както прецените или според времето. Аз пълня 4 казанчета с литър чист спирт - проблеми не съм имал. Направете си сметката сега и финансово...-------------------------

Колко литра ти е казанчето?

Link to comment
Share on other sites

А миналия ден на една мацка й разправям - кажи на баща ти да си провери течността на чистачките и да си налее истинска ако е на свършване, да остави маслото добре да загрее, да си вземе веригите, да има 1.5 вода в колата за пиене, да си зареди GSM-а. Щяха да пътуват точно като го даваха най-студено. Тя ми се смее, нея какво я интересувало... :huh: За маслото като им кажа да го оставят да се разнесе хубаво и смаже или за течността за чистачки и ме гледат всички като идиоти. Ама аз като си бърсах стъклото на Сиерата преди 2 години на София-Пловдив, защото течността си беше замръзнала, а имаше трафик и ми правеха на лайно стъклото... въобще всеки си мисли, че връкаш ключа и тръгваш.

Link to comment
Share on other sites

Колко литра ти е казанчето?

 

 

Не съм сигурен точно, но е около 3, може и малко отгоре литра. Подсетихте ме сега като заговорихте, че е почти празно и днес ще заредя една доза.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен от течността на Lukoil - върши работа и сега. За нафтата им - ами ламята запали от четвърт. Ама все пак подгрях свещите няколко пъти, преди да пробвам, но проблеми нямах. Може и да е било от по-топлото вънка - излязох в 8.30, но пак си беше хладничко.

Link to comment
Share on other sites

Със спирт не е работа. Вътре в колата мирише после да си е*е мамата.....

А относно лятната - пари за такова чудо не съм давал няма и да дам. Просто в един съд с вода си разреждам 2 пълнителя (по 0.70ст.) от тия за прозорците добавям малко веро или шампоан и получавам идеалната лятна течност , освен че е евтина цялата кола мирише изключително добре.

Link to comment
Share on other sites

Със спирт не е работа. Вътре в колата мирише после да си е*е мамата.....

А относно лятната - пари за такова чудо не съм давал няма и да дам. Просто в един съд с вода си разреждам 2 пълнителя (по 0.70ст.) от тия за прозорците добавям малко веро или шампоан и получавам идеалната лятна течност , освен че е евтина цялата кола мирише изключително добре.

+1 това го открих това лято като бързах да тръгна от нас (бях минал вече през бензиностанцията) и хоп...я дай от магазина такова за стъкла. Не знам защо, заблуждавам ли се или да ама имам чувството, че и чисти по-добре.

Link to comment
Share on other sites

абе четейки напоследък у софийските вестници много често почнаха да се появяват като маргЕните.

Винаги съм си мислел че от пловдивску кат сме и Ито си е правилно, ама кат го гледам толкова често написано с Е започвам да се чудя да не би аз да бъркам. Някой просветен да знае последно лицето Маргина същото ли е кат лицето Маргена и ако не са дали едното от тях ще се оттърве от присъда, щото в обвинителния му акт е сбъркано, примерно?

ще е забавно да е толкова лесно :)

Link to comment
Share on other sites

Литър чист спирт в аптеката струва 7.50 лева. Разреждате си го в казанчето както прецените или според времето. Аз пълня 4 казанчета с литър чист спирт - проблеми не съм имал. Направете си сметката сега и финансово...

 

Как със спирт бе човек, нали след 5тото чистене на стъклата ако те спрат ще имаш 1 промил в кръвта вече ;) Освен ако не въртиш въздуха вътре в колата със спирт мирише та се къса.

Link to comment
Share on other sites

В обвинителния акт фигурират с 3-те си имена по лична карта + ЕГН + евентуално вписан също в регистъра за лични данни прякор. Т.е. дори да има фактическо несъотвествие между изписването на прякора, то единния граждански номер + трите имена достатъчно ясно обозначават кое лицето привлечено в съответното процесуално качество - т.е. не е основание за снемане на обвинението, възможна е поправка от страна на прокурора в хода на процеса.

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на Midex

Преформатирай го на NTFS и готово - с Partition Magic може да си го направиш без да се трие информацията.

и моята прибързаност сега трябва да възстановявам 700ГБ :)

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на Midex

 

и моята прибързаност сега трябва да възстановявам 700ГБ :)

 

:confused

 

И как успя да го свършиш това? Правил съм го десетки пъти на различни дялове със 100%-на успеваемост и без загуби на абсолютно нищо...;)

Link to comment
Share on other sites

:confused

 

И как успя да го свършиш това? Правил съм го десетки пъти на различни дялове със 100%-на успеваемост и без загуби на абсолютно нищо...;)

 

Аз също съм го правил 4 пъти и то директно от Уиндоус. Можеби е натиснал Format и е избрал NTFS, та затова се е получило така (което в същност си е нормално). Сменянето на файловата система става по различен начин.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...