Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти много си се прецалак ... По лесна специалност нямаше ли ?

 

По-лесни специалности винаги има. Както и да е. Аз тая я избутах. Последния изпит е това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Иначе гледам нEква нова звезда се е вяснала из форумните пространства. Не по-малко надъхана от предишните две... простете - три. Уви, нямаше ме известно време да се позаям с нея, простете този пропуск. И простете, че още два дена нЕма да ме има ;]

 

Простен си :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ред: kotora, държа да ти споделя, че няма да те направи по-популярен факта, че се напъваш във всяка тема да пишеш нещо, колкото за самото писане. Напротив - ще те направи любима гъба на някои от по-заядливите потребители, а на останалите ще им опротивееш/омръзнеш.

 

Ти също няма да се издигнеш в очите на потребителите с постоянните си заяждания, самоизтъквания и откровени глупости. Точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден, Дядо! :D Жив и здрав и за коледа само хубави подаръци да носиш :D

Link to comment
Share on other sites

Случам и не вярвам на очите си...а до онзи ден разправяше че мъж който пие коктейл си е направо гей :lol:

 

Всъщност в епилирането не виждам нищо гейско.... виж ако на някой му харесва да е космясал потняк на мене не.

Пък и повечето жени с които съм бил им допада.... имаше и една която искаше да съм с повече косми ама тя обичаше извратени работи абе дълга история.

Иначе коктейлите са за гейове или за деца , само те се радват на нещо което след като го разбъркаш става неопределен цвят и има 4 чадърчета и рекламна клечка на водка савой..... заеби

Единственният коктейл е пернишкият бейлис - боза + ракия :)

 

 

Ред: kotora, държа да ти споделя, че няма да те направи по-популярен факта, че се напъваш във всяка тема да пишеш нещо, колкото за самото писане. Напротив - ще те направи любима гъба на някои от по-заядливите потребители, а на останалите ще им опротивееш/омръзнеш.

 

Мислех си че само на мене ми прави впечатление че всичките му постове са с максимум 5 думи и винаги са от сорта на "да така мисля" , "бахти якото" и още 2-3 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иначе коктейлите са за гейове или за деца , само те се радват на нещо което след като го разбъркаш става неопределен цвят и има 4 чадърчета и рекламна клечка на водка савой..... заеби

 

Tokyo Tea recipe

 

1/2 oz vodka

1/2 oz rum

1/2 oz gin

1/2 oz 1800® Tequila

1/2 oz triple sec

1 oz Midori® melon liqueur

 

Тоя е от най-детските :D

Link to comment
Share on other sites

То и в нашето село пият Червен петел - медицински спирт + червено вино ама не бих го нарекъл коктейл.....

горното е нещо подобно ма с по-гЪзарски алкохоли

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден,

Дядо Мраз, жив и здрав да си и да получиш най-сладката торта днес :)

 

 

Аз, тъкмо се прибирам от Ягодовско шосе, където карах мотор, че на 17 ми е изпита... Че вървя си към спирката по тъмната уличка и спира едно момче с мотор с въпроса: „Как си сладуранке? Да те карам ли вкъщи?” (така ме наричаше бившия приятел), че като се притесних и взех да заеквам, че аз сама... Сетих се за приятеля и като ми стана едно ХУБАВО, ХУБАВО, ХУБАВО ... чак до вкъщи се усмихвах :) Верно, ако бях изкарала каската от раницата и карбоновите ръкавици това момче щеше да помисли, че нещо не съм съвсем добре :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хаха, виждам, че изживяванията от страна на новият ник във форума вече са започнали :laughing: . Дерзай "моме" добра инерция набираш! Сега е момента да стресираш УвАжжаемата аудитория с нещо извънземно, ама такова дето е по-по-най. Това със снажните женски, треперещи крака няма да впечатли никого (май). Напъни се повечко! Между другото това - Вие трябва да се постараете...., май започва да става клише от страна на новопристаналите на форума юзърки!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бахти и противният ден. Много път, ядове и мрънкащи селяци и накрая за капак 10-15 километрово задръстване до Чишнегирово (предизвикано от зверска катастрофа), а доматената люспа на върхът на лайното бяха разни коч-маневри от страна на разни индивиди чийто номера започваха със СО и СА :sick

 

А..., щях да забравя! И дано синовете им зетьове да им доведат на Аскюуфските шофЕори.....

 

 

П.п. Честит рожден ден Ники! От здраве и късмет да не се оттървеш, другото е лесно... :)

 

... Сетих се за приятеля и като ми стана едно ХУБАВО, ХУБАВО, ХУБАВО ... чак до вкъщи се усмихвах :) Верно, ако бях изкарала каската от раницата и карбоновите ръкавици това момче щеше да помисли, че нещо не съм съвсем добре :tongue

А, можеше и да ти стане едно още по-ХУБАВО, ХУБАВО, ХУБАВО.... и можеше да спиш добре тази нощ....

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да съм жури.... да оценявам красотата на новите потребителки , готварските умения и не на последно място секс умения , моля ако сте грози носете си поне 1 бутилка марково уиски , готов съм да се жертвам !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...