Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз може и да звърших с 3(среден) ЕГ-то по Немски ама чак толкова залюхан не съм.

 

Кажи тогава,за какво си говорят?:) Не следя. Но и не съм учила немски,тъй че.. :) Кажи ми! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да бе дедовия, кажи за кафето :) Така и така не ми се спи, поне нещо да науча :) Между другото да се похваля, някои хора намират фамилията ми за интересна :) Не знам защо, обаче.

Link to comment
Share on other sites

То аз казах ама glory като гледам обърка темите... иначе в другата тема поясних подробно за който иска да стои буден като мен до никое време... обаче е въпрос на вкус нали знаеш - едни го харесват по-горчиво, други по-ароматно и кисело... а аз му слагам мляко и мед по много....

Link to comment
Share on other sites

Предполагам. че е влюбена. След като вече е уморила партньора си със секс (шибнала му е две цици и е в несвяст) и ГЛАД (няма мусака), благоволи да се вестне :lol:

Между другото имам една позната, която може да пасне идеално на горното описание, много ниска и с толкова големи, че чак да се чудиш това нещо как може да го има. Да не говорим тия двете да ги изправи срещу теб... ;)

 

п.с. а добро утро :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам. че е влюбена. След като вече е уморила партньора си със секс (шибнала му е две цици и е в несвяст) и ГЛАД (няма мусака), благоволи да се вестне :lol:

 

 

Хората, дето не знаят що е то сарказъм, да пропуснат прочитането на първия абзац. Който не знае к`во е това абзац, да си провери първо в речника. А тия, дето не знаят как се пише сарказъм – изобщо може и да не четат.

 

Флюбена ли? Знам какво намекваш, но... Хахаха вземи се стегни :)

На партньора му шибнах маваши (в главата). За целта се качих на стол, щото съм ниска, а той не е ;) После трябваше да прави пет серии по петдесет лицеви опори, да пълзи 200 метра под бодлива тел в калта и... да измие чиниите, та така изпадна в несвяст.

 

И се вестнах не защото толкоз ми се появяваше (говоря за снощи) във форума. Предпочитам да не живея тук :) (Хахаха, как се пояснявам след всяко изречение, все едно, че говоря...). А защото мога да отговоря на словесно предизвикателство, макар и това последното, провокирало ужасТния ми немски, да не си струваше недоспиването, но какво да се прави. Обещавам лично на Хост да не употребявам повече тоя език, че той е чувствителен и няма да му стигнат таблетките в аптеката да си излекува главоболието.

Словесното предизвикателство обикновено е нещо по-различно от прякото нападане и обиждане, което граничи с поведение на деца от детската градина. Сега, ако почна да ви обяснявам колко не ми пука, ще почнете да ми обяснявате, че това не е така :)))) И ще стане една... Та, да го обобщя така... Ако ми е кеф и си мисля, че си струва да отговоря на нещо – правя го. Ако не ми е – не. Ако не отговоря на някой явен идиотизъм, определено е или защото още не съм го прочела, или защото тоя път съм решила да не хвърлям камък в редките лайна, ако ме разбирате (все ще се намерят няколко човека в тоя форум, дето да ме разберат), или щото наистина ми е крайно безинтересно. Аз избягвам да правя неща, които поне малко не са ми интересни.

Link to comment
Share on other sites

Да бе дедовия, кажи за кафето :) Така и така не ми се спи, поне нещо да науча :) Между другото да се похваля, някои хора намират фамилията ми за интересна :) Не знам защо, обаче.

 

Да,бе! Не вярвам. :) Че какво и е на фамилията ти? :)

Link to comment
Share on other sites

Що? Ти на форума байчото ли си?

 

Reality check?!

 

Колко точно нагла може да бъде една гнасна английска измет?!?!? :angry1

 

ТУК

 

Извинение? Извинение моля ви се?!?!?

 

Ами явно доста нагла. Само не мога да разбера защо са му дали само 10 години и са го помилвали след 4. То това нашето на нищо не прилича. Вече и за убийство даже не е сигурно, че ще лежиш цял живот. В САЩ за опит за грабеж ти дават 1 година.

Link to comment
Share on other sites

Wish on the mooooon and look for the gold in a rainbow

And you'll find happy times

 

Пусна ми се музиката и пак ми се приигра Fallout 3. А не съм пробвал нито един от 5-те експанжъна! Като се преместим здраве и живот другия месец... :P

 

[Edit] Така или иначе съм зачекнал темата, а и да не пускам нова тема в Games, която да си остане евентуално празна... Някой може ли да ми препоръча свястна игра от типа на Myst и Aura и т.н.? Приключенски тип, от първо лице, с ужасно сложни пъзели, които можеш да не успееш да измислиш по цял ден? [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

А аз от доста време си търся някой, който да ми обясни аргументирано, откъде е толкова сигурен във вината на Шийлдс... И защо толкова се набляга на факта, че е англичанин? Щото на мене, честно казано, ми е през оная работа, че единия бил българин, а другия - британец... А - и обяснение за успешно преминатия тест на полиграфа...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...