Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Къде ще се местиш, бре ??

 

Друг апартамент, с жената. Оправяме го от март месец, крайно време е... Бащата и аз общо сме навъртяли вече сигурно 1000 човекочаса там в ремонти, довършителни лайна, местене и сглобяване на мебели, почистване и т.н. Но края му се вижда, остана само хладилник и пералня тия дни и айда, живот и здраве, края на септември трябва да сме там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Честито :) Супер е че се отделяте. А колкото до работата, по-добре че сте си го направили вие, а не някви майстори, щото освен часовете щеше да има огромна загуба на мозъчни клетки и потрошени нерви :)

Link to comment
Share on other sites

Неее, майсторите слагаха водопроводна инсталация и плочки. За сметка на това ние си къртихме преди водопровода, после па си замазвахме. Основното беше... Абе бяха хиляда неща... Външна мазилка на тераси, кръпки и латекс навсякъде вътре, една стая тапети, подова настилка навсякъде, нова баня и перално... И после като се почнат хииииилядите малки времегубки... пантични на гарберобите, дръжчици на гардеробите, почистване на прозорците от мазилка и боя, почистване на плочки след майстора, нови осветителни тела, нова мозайка по терасите, нови контакти и ключове, монтаж на това, на онова, всичко беше ... Ама добре, че е накрая вече!

Link to comment
Share on other sites

Прочети обвинителния акт и аргументите към присъдата като искаш.

 

Ти прочете ли ги, че си толкова убеден?

Link to comment
Share on other sites

е или защото още не съм го прочела, или защото тоя път съм решила да не хвърлям камък в редките лайна, ако ме разбирате (все ще се намерят няколко човека в тоя форум, дето да ме разберат)

А, ти чувала ли си по какво се отсъжда кой е победител в едно състезание по замеряне с лайна ? (все ще се намерят няколко човека които знаят, а ти май не си между тях)

 

А аз от доста време си търся някой, който да ми обясни аргументирано, откъде е толкова сигурен във вината на Шийлдс... И защо толкова се набляга на факта, че е англичанин? Щото на мене, честно казано, ми е през оная работа, че единия бил българин, а другия - британец... А - и обяснение за успешно преминатия тест на полиграфа...

Ами при условие, че има твърде много хора които могат да нарекат черното - бяло докато са вързани на машинката и тя да не отчете нищо, как да приеме човек този тест за меродавен?

Link to comment
Share on other sites

Ти прочете ли ги, че си толкова убеден?

 

И при 20 свидетели очевидци (вероятно и повече), че е ударил момчето в главата с онзи камък на кого да вярваме по-точно? И не е важно дали е французин, англичанин или германец. Не че англичаните нямат история с този си вид поведение де - те са най-примерните пияници. И с най-малко хулигански прояви в Европа...

Link to comment
Share on other sites

Ами при условие, че има твърде много хора които могат да нарекат черното - бяло докато са вързани на машинката и тя да не отчете нищо, как да приеме човек този тест за меродавен?

 

Виж - че полиграфа няма 100% точност е ясно на всички. Че не всеки може да го излъже - също е ясно. Аз не твърдя нито, че е виновен, нито - че е невинен. Дразня се, че куцо и сакато, без да изобщо да е запознато със случая (точно както и аз не съм запознат), вие до небесата с/у "гнусната английска измет" със стопроцентово убеждение във вината на английското диване. Още повече ме дразни селско-махленския национализъм - не мога да повярвам, че някой може да използва изрази от типа на "английска измет", "италиански жабари", "френски педали" и т.н., при условие, че изметта на Европа сме ние, заедно с разни други изостанали малоумници като албанци, фиромци и румънски цигани.

И точно поради факта че българите сме все прави, а другите са ни все криви съм склонен да гледам с подозрение към решението на българския съд. И много бих се радвал ако случаят се пренесе в независим международен съд. Ако и там се окаже, че не този, а друг малоумник е ударил бармана какво правим? Ще кажете ли - "Явно не сме били прави..." или освен английската измет ще има и "холандска измет"?

Link to comment
Share on other sites

Ти прочете ли ги, че си толкова убеден?

 

Ти нещо май си надъхан. Казвам ти да прочетеш единствения източник признат в обществото като обективен - дали е такъв всеки сам си прави изводите - по въпросния случай. Аз какво си мисля дали те интересува?

 

Този случай с това помилване е аналогичен със сестрите в Либия. Имат присъда за убийства ама ги помилваме, по презумция, че са наши хора. Съда друго е решил - не коментирам кой е прав и кой крив.

 

________________

 

И понеже виждам, че те гложди нещо въпроса с обществената оценка - не се впрягай да морализираш. И да си прав и да не си, няма да накараш другите да се променят.

 

А това дали е измет или не ... има присъда за убийство, т.е. е извършил най-сериозното престъпване на закона в коя да е държава (от гледна точка обществото не държавта, иначе измяната е по-тежко). И за мен е измет, нито се извини на роднините, нито показа разкаяние, следователно за мен този не е нормален човек. Всички доказателства (по памет) сочеха него като физическия убиец. Това е.

Link to comment
Share on other sites

.......

 

По-полека с тия анализи, че замириса. Нямам намерение изобщо да коментирам подобни брътвежи. Ако пък в някой английски дивашки пъб българин насран пиян реве цяла нощ за Литекс примерно, след което предизвика бой и осакати зверски до смърт местния барман няма да е жив много преди да дойдат Бобитата. Така че тия приказки ги разправяй някъде другаде. Каквато английска, френска и прочее измет има тук все още нямаме дори и в най-калпавите гета. Твърде отскоро им подражават и са далече от истината.

 

Хост много добре отбелязва, че тук говорим за престъплението на тоя боклук, от което той разбира се се измъква, защото е британец, а не българин и респективно няма 8 години да го оставят да гние и да му пържат мъдете с ток (примерно), макар че е виновен. Да се иска извинение от България е най-меко казано нагло.

Link to comment
Share on other sites

Виж - че полиграфа няма 100% точност е ясно на всички. Че не всеки може да го излъже - също е ясно. Аз не твърдя нито, че е виновен, нито - че е невинен. Дразня се, че куцо и сакато, без да изобщо да е запознато със случая (точно както и аз не съм запознат), вие до небесата с/у "гнусната английска измет" със стопроцентово убеждение във вината на английското диване. Още повече ме дразни селско-махленския национализъм - не мога да повярвам, че някой може да използва изрази от типа на "английска измет", "италиански жабари", "френски педали" и т.н., при условие, че изметта на Европа сме ние, заедно с разни други изостанали малоумници като албанци, фиромци и румънски цигани.

И точно поради факта че българите сме все прави, а другите са ни все криви съм склонен да гледам с подозрение към решението на българския съд. И много бих се радвал ако случаят се пренесе в независим международен съд. Ако и там се окаже, че не този, а друг малоумник е ударил бармана какво правим? Ще кажете ли - "Явно не сме били прави..." или освен английската измет ще има и "холандска измет"?

Предполагам не мислиш сериозно, че заради чисто криминален случай станал на територията на България, някой ще седне да свиква международен съд!? И да, поради откровената неприязън която демонстрират холандските управници към България, със сигурност ще има и холандска измет (и най- вероятно това твърдение ще е вярно). Както каза и Виден - бая свидетели има на случката за да се подминат показанията им с лека ръка! Далече съм от мисълта да се превръща този случай в национална кауза (по подобие на либийският), но е факт, че в Англия предстоят избори и това е един много удобен случай за евтин популизъм от страна на тамошните управници. Най-малкото трябва да ти говори нещо, че говедото е помилвано, а не оневинено! Вярно, едно време случаят с нашенеца Сергей Антонов също завърши с помилване, а не със оневиняване, но за сметка на това след "помилваннето" се вдигна доста сериозен вой от страна на международната общественост в защита на нашенеца. Това се случи имено заради пълната несъстоятелност на показанията на А.А. Ахджа и и на другия мангал на когото не му помня името вече (а ме мързи да ровя по гугъла). В нашия случай обаче двадесетина свидетели твърдят в общи линии едно и също! Няма значение изметта каква е по народност защото пак си остава измет! Едно е да понариташ в топките, опашката и бъбреците (колкото да му мине мерака за битка) противника си, съвсем друго е да вземеш паве и да извъртиш в главата очевидно изпаднал в безпомощно състояние човек! Освен това делото (до колкото знам) е гледано и на европейско равнище и там виновността на този боклук също е потвърдена, докато самият акт на помилване си е чисто вътрешно държавен въпрост на кралството...

Link to comment
Share on other sites

Ти нещо май си надъхан. Казвам ти да прочетеш единствения източник признат в обществото като обективен - дали е такъв всеки сам си прави изводите - по въпросния случай. Аз какво си мисля дали те интересува?

 

Този случай с това помилване е аналогичен със сестрите в Либия. Имат присъда за убийства ама ги помилваме, по презумция, че са наши хора. Съда друго е решил - не коментирам кой е прав и кой крив.

 

________________

 

И понеже виждам, че те гложди нещо въпроса с обществената оценка - не се впрягай да морализираш. И да си прав и да не си, няма да накараш другите да се променят.

 

А това дали е измет или не ... има присъда за убийство, т.е. е извършил най-сериозното престъпване на закона в коя да е държава (от гледна точка обществото не държавта, иначе измяната е по-тежко). И за мен е измет, нито се извини на роднините, нито показа разкаяние, следователно за мен този не е нормален човек. Всички доказателства (по памет) сочеха него като физическия убиец. Това е.

 

Анджак :)

 

И това, че и в двата случая всяка от страните вика "наш'те не са виновни" не те ли притеснява? Може ли националната принадлежност да е признак за виновност/невинност? За мен измет са всички футболните хулигани, независимо дали са български, английски или някакви други. За да не се подлага на съмнение обективността на съда, е най-добре той да бъде наднационален. Ти, например, вярваш ли в справедливостта на либийския съд? Аз не вярвам. Защо тогава англичаните да вярват на нашия?

 

И за финал - ще ти обърна внимание, че той не е съден и осъден за убийство, а за опит за убийство. Което още веднъж доказва тезата ми, че никой не обръща внимание на фактическата част на нещата...

 

Предполагам не мислиш сериозно, че заради чисто криминален случай станал на територията на България, някой ще седне да свиква международен съд!? И да, поради откровената неприязън която демонстрират холандските управници към България, със сигурност ще има и холандска измет (и най- вероятно това твърдение ще е вярно). Както каза и Виден - бая свидетели има на случката за да се подминат показанията им с лека ръка! Далече съм от мисълта да се превръща този случай в национална кауза (по подобие на либийският), но е факт, че в Англия предстоят избори и това е един много удобен случай за евтин популизъм от страна на тамошните управници. Най-малкото трябва да ти говори нещо, че говедото е помилвано, а не оневинено! Вярно, едно време случаят с нашенеца Сергей Антонов също завърши с помилване, а не със оневиняване, но за сметка на това след "помилваннето" се вдигна доста сериозен вой от страна на международната общественост в защита на нашенеца. Това се случи имено заради пълната несъстоятелност на показанията на А.А. Ахджа и и на другия мангал на когото не му помня името вече (а ме мързи да ровя по гугъла). В нашия случай обаче двадесетина свидетели твърдят в общи линии едно и също! Няма значение изметта каква е по народност защото пак си остава измет! Едно е да понариташ в топките, опашката и бъбреците (колкото да му мине мерака за битка) противника си, съвсем друго е да вземеш паве и да извъртиш в главата очевидно изпаднал в безпомощно състояние човек! Освен това делото (до колкото знам) е гледано и на европейско равнище и там виновността на този боклук също е потвърдена, докато самият акт на помилване си е чисто вътрешно държавен въпрост на кралството...

 

Ако наистина е невинен, сигурно ще се пробва да осъди България... Ще почакаме и ще видим...

Медицинските сестри също бяха помилвани, а не оневинени, просто защото такова нещо като "оневиняване" по този начин не съществува. Това не може да е аргумент. И последно - делото не е гледано никъде другаде, освен в България...

Link to comment
Share on other sites

Ето, и аз за това говорех. Тая говорилня "по принцип" и "изобщо" и на мен ми оставила каша в галавата, че е осъден за убийство.

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина е невинен, сигурно ще се пробва да осъди България... Ще почакаме и ще видим...

Медицинските сестри също бяха помилвани, а не оневинени, просто защото такова нещо като "оневиняване" по този начин не съществува. Това не може да е аргумент. И последно - делото не е гледано никъде другаде, освен в България...

Именно! Ако е невинен ще се опита да съди България и най-вероятно ще успее. На мене ми е много интересно обаче..., как така нашия съд ще пренебрегне оневиняващи доказателства с такава тежест (за каквато твърди Дж. Стро)? И това по време в което държавата претендира, че се бори за каузата на медиците в Либия и е под прожекторите на правната общност в света...., на мене лично тези твърдения от британска страна нещо ми издишат, но това си е мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Защо тогава англичаните да вярват на нашия?

 

Не е като да нямат достатъчно причини, да не вярват точно на нашия съд. Ебати, то това нашето съд ли е изобщо. Сбирщина корумпирани педерасти. Много ясно че няма да им вярват и ще искат да си измъкнат човека.

Link to comment
Share on other sites

Оставам с отворена уста просто макар да не е много ясно какво значи, че са си правили чалга клуб. Свободийка си е в БГ и всеки с по-висок пост си мисли, че е господар на всичко и по-високо от него нЕма. Поздрави на Станишев.

Link to comment
Share on other sites

На партньора му шибнах маваши (в главата). За целта се качих на стол, щото съм ниска, а той не е ;) После трябваше да прави пет серии по петдесет лицеви опори, да пълзи 200 метра под бодлива тел в калта и... да измие чиниите, та така изпадна в несвяст.

 

 

Бах мааму, жинъ кат за мени. :) Вещице, късай с твоя, напрао ща зимам.

 

Относно буденето в 5 - не трябва да ти харесва, трябва просто да го направиш.

 

За англичанина - време е да се върне смъртното наказание в България.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се, защо в рекламите на разни слабителни, запичащи и тоалетни хартии участват само и единствено жени.... :wacko: Искат да кажат, че жените са по-дрисливи ли? Бах маа му! Като изтъпанят някое ефирно създание дето се радва като бебе на цица, че се е изакало, спряло да ака чак толкова много или най-накрая е намерило с какво да си почисти задника и някак си на мене лично ми се набиват някои доста кофти асоциации....

Link to comment
Share on other sites

Как дългите й, грижливо поддържани нокти с изискан маникюр пробиват хартията и под тях остават фекални остатъци, например? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

indeed жените имат проблеми с изхождането много много по-често от мъжете. това е прост житейски факт. няма жена, дето да няма трудности с дефекацията. те и за това са основна таргет група на тия препарати... не напразно рекламите са предимно с жени.

Link to comment
Share on other sites

indeed жените имат проблеми с изхождането много много по-често от мъжете. това е прост житейски факт. няма жена, дето да няма трудности с дефекацията. те и за това са основна таргет група на тия препарати... не напразно рекламите са предимно с жени.

Така е наистина, но за това анатомична причина няма. Всичко е въпрос на самоконтрол, тренинг на организма и най-вече да не се подлагат за щяло и нещяло на всякакви странни диети.....

 

На мен лично този похват на рекламиране ми прави същото гадно впечатление каквото ми правеха преди време и онези мили картинки с разни малки пичове и пикли дето си поркат с кеф водка "рандом марка"

 

 

Както и да е, де... това са си мои размисли.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега ми префуча през главата...Дали от обикновена кока-кола + карбид и алуминиев прах = БУУУМ! ...трябва да опитам :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Някъв малък мухлыо от моето училище е убил приятелката си , защото е забременяла..

Link to comment
Share on other sites

Това е, защото приемат срането като нужда, а не като удоволствие.

 

Не само... гладен гъз не сере а аз мъже които да са чак толкова на диети и да ги взимат толкова на сериозно като жените не познавам. Не ме слушайте мен че се оплаквам - мрънкам че жената не ме оставя да опукам 5 кебапчета и 2 пържоли на вечеря а не че съм останал гладен - просто съм лакомник от класа :) Отделно представи си реклама с някой див нашенски индивид който има повече косми по себе си от средностатистическа маймуна... хората ще сменят канала на момента :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...