Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами ти вземи да четеш правилно, че може в 1 клас да те върна, че не четеш правилно. А само скачаш през стъпалата или четеш диагонално. Кво преводач ли ти трябва и на тебе!? :laughing: Или преводачка ... :lol: с дълги влакнести кроконети.

 

И да са ниски и с плоска глава за да може човек да си постави някъде питието докато му правят свирка!!!

 

 

 

PS: Да няма състезание за най-голям спамер че нещо изоставам днес....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еее, @ KILLERINCHO, опитвам се да вляза в крак с думите от форума. Трудно е така като не се разбираме със съфорумците. А те като вече забелязвам, показват старание ... . Ограмотяването е на първи етап! Може и ти едно рамо хвърлиш на пеленачето дето е на трети ден тук в ограмотяването! Благодаря все пак за вниманието, че вече ми се обръща подобаващо внимание! ... Веселяци.

Link to comment
Share on other sites

 

Към новобранеца/ката, мислех си да ти тегля едни хубави и сочни пожелания относно старанието ти не да комуникираш ами само да пишеш пълни безмислици самоизтъквайки се, и търсейки внимание, но... много сте. Не е единичен случай, пък и вече не съм на 16г.

 

 

На Гребната много добре се получават нещата. Добро осветление, зелените площи са много по-добре сравнение с преди 2-3 години, не мирише. Обнадеждавам се за това съоражение, а го бях отписал (нямам предвид в централната му функция на гребен канал, а като парк за спорт и разтуха).

Link to comment
Share on other sites

Благодаря все пак за вниманието, че вече ми се обръща подобаващо внимание! ... Веселяци.

Оптимистка.

Така,

1.Крак-дънер, цици-виме, а.к.а. малката вещица , с големия корем, каде се издаде ,че това 115, дето го притежава не са см , а килограми?

2.Тя ли беше тая, която като я видим ще дааме заето?

3.Таи, върни се няколко страници назад и виж за атеншен хооризма.

4.Глория-ту вече не пише глупости .(учудващо)

Link to comment
Share on other sites

Сочни и дълбоки от твоята дълбинна Човешинка?! Я да чуя, що е това. Видно е, че жени не търпите да ви се мятат между мъжките крачоли. Когато реша ще се махна, засега оставам! Да видя още колко гнусно и сочно можете да дълбаете,а и колко ВИ е моженето.

 

Кво ми пука?! Нито ме знайте и вече ми дотегна да ме мислите за някой си. Спирам за това да се доказвам за какво ли ми е.

 

Нямам време да ви чета старите ви изгори, просто от толкова глупости нямам време! А сега Бай :) ДОстатъчно ми е на ден по лист от тези Мрънканици да поглеждам.

 

А що става до Гребната ли, хахаха ... НЕ ми говори глупости, толкова първично не бих се и решила .... да ме смучат комарите и разни-безобразни, чак до там не бих се въргаляла в тая трева с кърлежи ...

 

Кво ми пука, че нещо не ви харесва! За сега релаксирам тук, а ако не ми харесвате ... бай. А и не съм тръгнала тук да се самоизтъквам, достатъчно ми е да ви чета.

Вниманието си го получавам /не говоря за вашето/ ... това, че тук на някой от Вас му е криво, също не ми пука, проблема си е Ваш.

Link to comment
Share on other sites

Видно е, че жени не търпите да ви се мятат между мъжките крачоли. Когато реша ще се махна, засега оставам! Да видя още колко гнусно и сочно можете да дълбаете,а и колко ВИ е моженето.

 

Я пак? Кой не трае жени? И какво има това с твоето "ама що никой не ми обръща внимание"... е ти какво искаш само като се появи някой нов nick и напише че е жена и да се почне с "добре дошла", "мога ли да ги помогна с нещо" и т.н.? Истината е че на никой не му пука за теб (освен на майка ти и баща ти и по изключение на още някой ама не е ясно за колко време и дали няма да спре в един момент).

 

 

 

Кво ми пука?! Нито ме знайте и вече ми дотегна да ме мислите за някой си. Спирам за това да се доказвам за какво ли ми е.

 

Недей де... продължавай да се доказваш и да ни убеждаваш на думи - ей взимай пример от вещицата - запознай ни колко ти е гръдната обиколка и колко ти е талията. Тъй и тъй е на думи сложи едно 30см на едното и махни 30 от другото. Обясни ни колко хубаво готвиш и как докато готвиш можеш да правиш и други неща. Кажи ни как никой не познава кама сутра колкото теб че да се заинтригуваме повече.

 

 

Егати какво искаш всъщност? Кажи нещо интересно и ще стане лаф, кви са тия лапешки изпълнения "що не ми обръщате внимание, аз пък ще се разсърдя"... ми аз пък ще си го почеша щото ми е все тая дали се сърди някой дето не го познавам даже и по-слабо от това няма как да ме вълнува

 

 

 

Нямам време да ви чета старите ви изгори, просто от толкова глупости нямам време! А сега Бай :) ДОстатъчно ми е на ден по лист от тези Мрънканици да поглеждам.

 

Ми недей де... кой ти е опрял пищов в челото че да трябва да ги четеш. Като не ти е интересно нещо не го чети...

 

 

 

А що става до Гребната ли, хахаха ... НЕ ми говори глупости, толкова първично не бих се и решила .... да ме смучат комарите и разни-безобразни, чак до там не бих се въргаляла в тая трева с кърлежи ...

 

Кво ми пука, че нещо не ви харесва! За сега релаксирам тук, а ако не ми харесвате ... бай. А и не съм тръгнала тук да се самоизтъквам, достатъчно ми е да ви чета.

Вниманието си го получавам /не говоря за вашето/ ... това, че тук на някой от Вас му е криво, също не ми пука, проблема си е Ваш.

 

Благодарим че ни осведоми, как щяхме да заспим ако не бяхме разбрали че не си тук за да се самоизтъкваш и че смяташ сега да релаксираш и най-вече че изобщо не ти липсва внимание...

Link to comment
Share on other sites

Баси, как може да нацвъкате толкова спам за такова кратко време? Откъде го намирате това свободно време бре? Даже по диагонала не можах да прочета всичко. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ами ти вземи да четеш правилно, че може в 1 клас да те върна, че не четеш правилно. А само скачаш през стъпалата или четеш диагонално. Кво преводач ли ти трябва и на тебе!? :laughing: Или преводачка ... :lol: с дълги влакнести кроконети.

 

Брех! Ще ме връщала тя. Те за това са тия цитати направени. Да се знае на кой пишеш.

 

А кво искаме всъщност ??

 

Аз искам ако може някой да ми напише есетата щото ми писна.

 

Сочни и дълбоки от твоята дълбинна Човешинка?! Я да чуя, що е това. Видно е, че жени не търпите да ви се мятат между мъжките крачоли. Когато реша ще се махна, засега оставам! Да видя още колко гнусно и сочно можете да дълбаете,а и колко ВИ е моженето.

 

Кво ми пука?! Нито ме знайте и вече ми дотегна да ме мислите за някой си. Спирам за това да се доказвам за какво ли ми е.

 

Нямам време да ви чета старите ви изгори, просто от толкова глупости нямам време! А сега Бай :) ДОстатъчно ми е на ден по лист от тези Мрънканици да поглеждам.

 

А що става до Гребната ли, хахаха ... НЕ ми говори глупости, толкова първично не бих се и решила .... да ме смучат комарите и разни-безобразни, чак до там не бих се въргаляла в тая трева с кърлежи ...

 

Кво ми пука, че нещо не ви харесва! За сега релаксирам тук, а ако не ми харесвате ... бай. А и не съм тръгнала тук да се самоизтъквам, достатъчно ми е да ви чета.

Вниманието си го получавам /не говоря за вашето/ ... това, че тук на някой от Вас му е криво, също не ми пука, проблема си е Ваш.

 

Ей тука вече ще ми трябва преводачка с дълги крокети.

Link to comment
Share on other sites

Баси, как може да нацвъкате толкова спам за такова кратко време? Откъде го намирате това свободно време бре? Даже по диагонала не можах да прочета всичко. :tongue

 

Ти не разбра ли за състезанието по спамене - победителя щял да изпие колкото може бира - Виден черпи ... и понеже черпи виж че той се старае най-много за не му изпие друг бирата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър ден на всички. И мир на праха на всички, загинали преди 8 години в САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Сочни и дълбоки от твоята дълбинна Човешинка?! Я да чуя, що е това. Видно е, че жени не търпите да ви се мятат между мъжките крачоли. Когато реша ще се махна, засега оставам! Да видя още колко гнусно и сочно можете да дълбаете,а и колко ВИ е моженето.

 

Кво ми пука?! Нито ме знайте и вече ми дотегна да ме мислите за някой си. Спирам за това да се доказвам за какво ли ми е.

 

Нямам време да ви чета старите ви изгори, просто от толкова глупости нямам време! А сега Бай :) ДОстатъчно ми е на ден по лист от тези Мрънканици да поглеждам.

 

А що става до Гребната ли, хахаха ... НЕ ми говори глупости, толкова първично не бих се и решила .... да ме смучат комарите и разни-безобразни, чак до там не бих се въргаляла в тая трева с кърлежи ...

 

Кво ми пука, че нещо не ви харесва! За сега релаксирам тук, а ако не ми харесвате ... бай. А и не съм тръгнала тук да се самоизтъквам, достатъчно ми е да ви чета.

Вниманието си го получавам /не говоря за вашето/ ... това, че тук на някой от Вас му е криво, също не ми пука, проблема си е Ваш.

 

1. Ако пропуснеш тази тема и сродните й тезата с нетърпението отпада веднага. Ако пишеш само в тази тема анти на анти бих бил изненадан от друга развръзка. Ти също.

 

2. Надали ти пука, но даваш вид да ти пука. Все пак това е начина всичко това да продължава по тоя начин иначе интерес - йок. Така се предизвиква внимание.

 

4. Не ти пука, не трябва да ти пука, би било странно ако ти пукаше. Или възрастта щеше да ти е недостатъчна. Enjoy your time щом така ти харесва :) Рано или късно всички (дами) дето идват на карамба във форума се успокояват и се стига до един нормален conversation.

Link to comment
Share on other sites

"Аз искам ако може някой да ми напише есетата щото ми писна."

 

 

За какво иде реч в тия есета, яяяя ... да чуя.... w00x

 

Ммм. Трудно за обяснение. Есетата са по литература и са за някакви глупави периоди, като са дадени 8 автора. Трябва да се направят 2 есета на автор по избор по определен модел. В есетата трябва да се обсъди автора и връзката му с още 2-ма от изброените автори в същия период. 8-11 страници. На английски език.

Link to comment
Share on other sites

Момче, пожелавам ти бързо да схванеш, че не най-лесното е най-доброто. И колкото по-рано, толкова по-добре, че като гледам, добре си се прецалак с образованието. Или поне правописа.

 

Иначе гледам нEква нова звезда се е вяснала из форумните пространства. Не по-малко надъхана от предишните две... простете - три. Уви, нямаше ме известно време да се позаям с нея, простете този пропуск. И простете, че още два дена нЕма да ме има ;]

 

Ред: kotora, държа да ти споделя, че няма да те направи по-популярен факта, че се напъваш във всяка тема да пишеш нещо, колкото за самото писане. Напротив - ще те направи любима гъба на някои от по-заядливите потребители, а на останалите ще им опротивееш/омръзнеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...