Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че хапнахме, пийнахме и т.н. :) А сега е ред на Ф1 и дано Бътън да е шампион. Аз нищо не разбирам де, но той ми е най-симпатичен. Руса съм все още, моля феновете на Ф1 да не ме съдят излишно :) Приятно гледане :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ужас!!!Купил съм бързодействащо минерално лепило... Добре, че си имам и длето, та ако е много осрано...

Link to comment
Share on other sites

Не е възможно, пратих му телефона, от който си ми звънял и на който и аз последно ти звънях! Ако има други налични или този не е бил в час, то повредата не е в моя телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Сега ми се пусна една колекция БГ балади и паднах на ФСБ и си мисля... кога сме имали и кога ще имаме толкова компетентна и качествена група? Всеки знае да си го вади и да маха запалки на Сигнал, които по скромното ми мнение са много зад ФСБ. Дори на тая най-популярна "След 10 години"... продукцията и миксирането, звука, качеството, аналоговия синтезатор, който толкова напомня на Флойд, на такова ниво не се сещам за друга българска група. Хвалъ на такъви хора!

Link to comment
Share on other sites

Камиончето с лайната забавя, но не забравя, а ако забави, то задължително ще добави!!!

Link to comment
Share on other sites

Добро Утро! Минава ми през главата че днес трябва да ходя на очен лекър и след това съм на репетиция :)

Пише се учен (от уко) лекър, иначе добро утро и на теб :)

Link to comment
Share on other sites

Пише се учен (от уко) лекър, иначе добро утро и на теб :)

Грр... включвай се по-грамотно! Добро Утро е написал човекът!

Link to comment
Share on other sites

Бързо си изпийте кафетата...

 

няма пък! какво, ще ми го излееш във врата ли? няма пък!

 

Barurumm, не си много схватлив, нали? Поста на RiMy_SuN иронизира "грамотното" изписване на лекЪр. Но иронията не е за всеки. Особено тънката. Много се изложи, многоооо.... спри се. Стига ти толкова.

Link to comment
Share on other sites

няма пък! какво, ще ми го излееш във врата ли? няма пък!

 

Barurumm, не си много схватлив, нали? Поста на RiMy_SuN иронизира грамотното изписване на лекЪр. Но иронията не е за всеки. Особено тънката. Много се изложи, многоооо.... спри се. Стига ти толкова.

Пък ти явно не си схватлив за по-тънката. Май човекът с кафетата ще се окаже по-прав :)

Link to comment
Share on other sites

Пък ти явно не си схватлив за по-тънката. Май човекът с кафетата ще се окаже по-прав :)

Не си особено умен, а? Нищо. За всеки влак си има пътници. А ти ще си останеш само кондукторче, явно...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...