Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

пушенето, варенето на ракия и разни други разслабващи мероприятия не са на мода вече... :lol:

 

Откога пушенето и варенето на ракия се причисляват към разхлабителните?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бях с нашите в едно село,на бебешки рожден ден на едни семейни приятели. Разбира се,аз карах,за да може татко да пийне. На връщане преди малко,точно преди да влезем в града,гледам-отсреща кола. Изключвам дългите,тя беше доста далече,и чувам странен звук,поглеждам и гледам отзад-мотори. Стана ми доста неприятно,докато не тръгнаха да ме изпреварват,а колата отсреща вече идва все по-близо.. Чувайки звука на мотора,точно когато минаваше покрай мен,направо.. изтръпнах.Страшно беше. Тия хора не знаете как караха.. Почувствах се ужасно направо,тия хора си ги представих как след няколко километра са се разпиляли по пътя. Бащиката поизтрезня набързо.

Луди ли са,какво им е?

Не ги разбирам, обичали адреналина,ако се утрепят-то било писано. Е,не мога да го приема това.. За тях не ми пука много,жал ми е,малко, ама за мен,или за другите хора,дето си караме с желанието да си останем живи?

Колкото и да можеш да я контролираш тая машина,никога не знаеш....

Тоя живот за нищо ли го нямат,не знам,това е ужасно,наистина..

 

Шофирайте внимателно,спазвайте ограничения..

 

Иначе по едно време НЕ ЗНАЕТЕ КАКВИ ДУПКИ ИМАШЕ. Трапища. И то по 1 огромна във всяко платно..буквално седиш и се чудиш откъде да минеш. Това е недопустимо просто. Не можете да си представите,че съществува такъв път. (Сигурно можете де..) Не знам,как може,наистина,как може никой да не го... интересува..

 

Абе общо взето.. рожденният ден на бебето мина добре,на една годинка стана.

Също тъпо ми беше,че го водех на каишка,нали се сещате. И не го разбирам,от време на време мрънка,нямам представа какво иска,ходи навсякъде,пипа всичко, преди няколко месеца се опита да ми изяте ПЕТАТА! Майка му не беше особено притеснена. 2 момиченца постоянно се караха, музика, смях.. Надуха ми главата. Едва станахме от масата.. разговорите бяха неизчерпаеми, алкохолът и кюфтетата също..

И като не го знам тоя път и ми беше гадно да карам. Още повече,че бяхме със скъпоценния Лансер,и ако беше станало нещо,не знам. И бащата постоянно- дай газ,та дай газ. А аз още не съм и свикнала на тая кола,завои,това-онова,гадно беше.

Видях и най-ужасния завой на света,дето ако не си от тъпото село,и си се засветкал,то е стръмно и даваш газчица малко, и напред виждаш все едно е равно и пътя си продължава напред,ама си е директно трап. Не знам просто,няма знак,няма мантинела дето да свети, абе.. думи нямам.

Та така.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни края на тази "статия"?

 

При случая не може да се говори за употреба на наркотици от комисар Драгнев. И още нещо, освен че е бил спортист призналият убийството е обичал да рисува и е рисувал добре...

 

Комисарят ли е използвал наркотици???? Какво като убиецът е рисувал добре? Портрет на жертвата ли е правил? Какви хора списват подобни глупости?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни края на тази "статия"?

 

При случая не може да се говори за употреба на наркотици от комисар Драгнев. И още нещо, освен че е бил спортист призналият убийството е обичал да рисува и е рисувал добре...

 

Комисарят ли е използвал наркотици???? Какво като убиецът е рисувал добре? Портрет на жертвата ли е правил? Какви хора списват подобни глупости?

 

Изтъкват още едно добро качество на ЧОВЕЧЕЦА. Освен че бил спортист,той рисувал. Аз лично съм очарована просто. ...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни края на тази "статия"?

 

При случая не може да се говори за употреба на наркотици от комисар Драгнев. И още нещо, освен че е бил спортист призналият убийството е обичал да рисува и е рисувал добре...

 

Комисарят ли е използвал наркотици???? Какво като убиецът е рисувал добре? Портрет на жертвата ли е правил? Какви хора списват подобни глупости?

 

Журналисти. Може и да има изключения измежду тях но повечето много обичат да украсяват нещата (щото трябва да изпишат нам си колко думи а цялата новина се събира в 2 изречения максимум 3 и то кратки).

 

А щом рисува и е от механото значи няма да скучае в затвора - ще си рисува когато не ремонтира колите на пазачите...

 

 

 

glory, това за бебето бяха просто откровения. четох ги и се чудех как да спра да се хиля че е 3 посред нощ и щях да събудя съседите... ти какво очакваш от едно човече на годинка - да вземе нож и вилица преди да почне да яде или да е наясно че се яде само каквото е сервирано на масата? :lol: A повярвай ми да го хванеш за ръка е по-кофти отколкото с въпросната каишка защото ставите не са му укрепнали докато каишката (ако е такава за която си мисля) го хваща под мишниците и е доста по-здраво и добре... ама ти верно си лапе май като чета какви ги пишеш :)

Link to comment
Share on other sites

Бащиката поизтрезня набързо.

Тази и още няколко думи ги срещам за първи път :bgrin:. От къде си точно? Не си написала в профила си.

 

П.С.

Не се заяждам. Просто ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

Бургас, морето, сините вълни :laughing: (освен ако не съм сбъркал нещо)

Явно ми се спи и за това попитах. След кратка проверка на ip-то стигнах до доставчика:

http://www.sharcom.org/

 

Смятам да легна да поспя за 2 часа...

Link to comment
Share on other sites

Дубрютру :)

 

ред. Забележка по обед: Баня се чисти с много хлор, малко ароматни вещества, формалдехид и разбира се - противогаз.

Link to comment
Share on other sites

Тази и още няколко думи ги срещам за първи път :bgrin:. От къде си точно? Не си написала в профила си.

 

П.С.

Не се заяждам. Просто ми е интересно.

 

Освен "бащиката",коядруга дума не беше чул? Кюфтета? :Р

 

Да,имаме си Дунав. От Козлодуй съм. :) Хе-хе, Рапторе,не знам как реши че съм от Бургас. :)

 

 

glory, това за бебето бяха просто откровения. четох ги и се чудех как да спра да се хиля че е 3 посред нощ и щях да събудя съседите... ти какво очакваш от едно човече на годинка - да вземе нож и вилица преди да почне да яде или да е наясно че се яде само каквото е сервирано на масата? :lol: A повярвай ми да го хванеш за ръка е по-кофти отколкото с въпросната каишка защото ставите не са му укрепнали докато каишката (ако е такава за която си мисля) го хваща под мишниците и е доста по-здраво и добре... ама ти верно си лапе май като чета какви ги пишеш :)

 

 

Ми не се бях замисляла за крехките стави,прав си,може и пикла да съм,знам ли, ама все пак ми изглеждаше гадно.

Ама аз не се оплаквам от детето,а от това,че ми е гадно че не знам какво иска и изобщо.. не мога да се грижа за него.

Link to comment
Share on other sites

Да,имаме си Дунав. От Козлодуй съм.
Верно ли бе?! Дедо ми е от Гложене :D Даже имат имот там, до който не съм припарвал от повече от петнайсет години... Въъъй, мое сме си играли в лозето едно време, знайш ли... (не че съм ходил повече от веднъж там...)

 

сАтанасе, да те шибат цяло ято дунавски вълци! Ти си знаеш защо!

 

Иначе е ся се върнАх от една много стойностна почивка на Здравец. Супер яко си изкарах, бях забравил си к'во е сам да си готвиш и к'ъв кеф е да се натъпчеш с вкусна манджа, собствено производство...

Link to comment
Share on other sites

Верно ли бе?! Дедо ми е от Гложене :D Даже имат имот там, до който не съм припарвал от повече от петнайсет години... Въъъй, мое сме си играли в лозето едно време, знайш ли... (не че съм ходил повече от веднъж там...)

 

Верно!

Ама аз по селата работа нямам. Не сме играли в лозето. :)

Link to comment
Share on other sites

Епа язе съм си сеуянин, баце, та затуй... Други ми дедо е от Радомирско, ония ми дедо е от Гуожене, язе сом си турбо-вентиуиран сеуанин :] Уипсват ми първите 27 години домашно, учиуищно и академично възпитание, възпитавауи са ме кравите и кокошките на сеуо и е на - изведнъж - у интеренето...

 

Ред: А, и баси и тъпотията - теуефона ми няма символ [`], та зарад туй не мога да се логна във форума :@ Толкова дни се наложи да изкарам без форОм...

Link to comment
Share on other sites

Епа язе съм си сеуянин, баце, та затуй... Други ми дедо е от Радомирско, ония ми дедо е от Гуожене, язе сом си турбо-вентиуиран сеуанин :] Уипсват ми първите 27 години домашно, учиуищно и академично възпитание, възпитавауи са ме кравите и кокошките на сеуо и е на - изведнъж - у интеренето...

 

Личи,личи. :rolleyes: Но не по този пост. :)

И как е спомена от Гложене? :)

Link to comment
Share on other sites

Личи,личи. :rolleyes: Но не по този пост. :)

И как е спомена от Гложене? :)

Чети бе, шматка такава! Бех писал, че съм бил там веднъж и то преди повече от 15 години. Ти тогава си брала ягоди с вишка... Помна че имаше къща, лозе, и че с брат'чеда правехме купчини пепел, завирахме маркуча на стара мотоциклетна помпа в тях и натискахме с все сила, радвайки се на "изригванията"...

Боже, повече от петнайсет години трябва да е било... я те е имало, я не...

 

Атанасе, сори...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...