Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ма не съм чувал за козметик мъж така че .......

 

и слава Богу... как ще се надупиш на мъж, бе?! нивгаш!

 

(18)

 

w00x, ти само мисионерски секс ли правиш? никога не са ти въртяли свирки с леки закачки по дупето? много си изтървал, да знаеш... наваксвай при първа възможност... ма преди това очисти "работния плот", помисли за дамата...

 

баси ква тишина настана баси... какво толкова?

Link to comment
Share on other sites

На това последното... Ник-ът Гадо ли това?

Абсолютно! Нали питаше за форума, пък той си е пясъчник за никове....

не бих.....просто отбелязвам....

На гъза ми толкова години мъжка муха не е кацала да не говорим за друго....мъжко :)

Спокойно, то не каца, а налазва...

Link to comment
Share on other sites

Затова пък сам си правя експлозивите ;)

 

 

е ко толкова... захар... оцет... сапун... амониева селитра... йод... амоняк... дизел малко... кола... ментос ;)

Link to comment
Share on other sites

Затова пък сам си правя експлозивите ;)

Въпрос по темата, колко пъти може човек да си направи сам ,нитроглицерин ,вкъщи??

Link to comment
Share on other sites

и слава Богу... как ще се надупиш на мъж, бе?! нивгаш!

 

(18)

 

w00x, ти само мисионерски секс ли правиш? никога не са ти въртяли свирки с леки закачки по дупето? много си изтървал, да знаеш... наваксвай при първа възможност... ма преди това очисти "работния плот", помисли за дамата...

 

баси ква тишина настана баси... какво толкова?

Тц, тц, никой не щя да ти отговори. Срам ги е да си признаят хората... после мъжете били безсрамници :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, никой не щя да ти отговори. Срам ги е да си признаят хората... после мъжете били безсрамници :lol:

 

мани... тотална мълчина... предполагам щото повечето са под 18, другите пък жена им ги контролира какво пишат... жалка работа... девойките и те замлъкнаха... скууукааааа.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос по темата, колко пъти може човек да си направи сам ,нитроглицерин ,вкъщи??

Теоритично - неограничен брой пъти, практически - зависи от знанията му и най - вече от късметът му....

Link to comment
Share on other sites

Теоритично - неограничен брой пъти, практически - зависи от знанията му и най - вече от късметът му....

 

 

На теория - веднъж. На практика - никога. В домашни условия е невъзможно да получиш нитроглицерин.

Link to comment
Share on other sites

На теория - веднъж. На практика - никога. В домашни условия е невъзможно да получиш нитроглицерин.

Може само 2 пъти:един път с дясната и един път с лявата ръка :P

Link to comment
Share on other sites

1337 :)

 

1337 майне гъзер... както би обадил Бруно... абе дейба къде е U-то на фонетичните клавиатури бе, учинайка им да поръбя на тия дето са ги мислили...

 

Dreamer, ма как ловко се праят, че не забелязват, а?

Link to comment
Share on other sites

На теория - веднъж. На практика - никога. В домашни условия е невъзможно да получиш нитроглицерин.

Не е тема за разискване тази! Не са и нерешими проблемите.... За да се захванеш да правиш такова нещо в къщи, трябва не просто да си луд, а пълна кукувица. Все пак има хора които по разни мазета и барачки забъркват далеч по-сложни химии.

- смеси амониева селитра с нафта 4:1, бодни детонатор и бягай...Ама много бързо и много надалече.

Предполагам, че знаеш защо селитрата се произвежда във вид на гранулат..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Може само 2 пъти:един път с дясната и един път с лявата ръка :P

 

 

Ще ти откъсне ръчичките и ще ти ги монтира вместо крака ;) Ако искаш толкова да гръмнеш нещо - смеси амониева селитра с нафта 4:1, бодни детонатор и бягай...Ама много бързо и много надалече.

Link to comment
Share on other sites

усещам gal4enceto иска да обади по темата ама нещо се стеснява...

 

бтв - сега да не би да е ред на Антарес да го играе обидена лява катерица?

 

w00x?!

Link to comment
Share on other sites

И жените серат бахти...

 

A пък как миризливо пърдят тяхната кожа! Такива миризми само жени са способни да "генерират", честно! И ги пускат тихо и без предупреждение та да те хванат неподготвен...

 

 

който каже че колата не боли лъже яко , аз ходя от 4 години горе-долу и все още ме боли ..... малко

а да си ОБРЪСНЕШ задника или да го минеш с вийт граничи с абсолютно малоумие , ако искате да си имате меки дупета - КОЛА МАСКА.

Говорим за този вариант ако не ви е срам да се съблечете пред жена...... ма не съм чувал за козметик мъж така че .......

 

Случам и не вярвам на очите си...а до онзи ден разправяше че мъж който пие коктейл си е направо гей :lol:

 

 

w00x, ти само мисионерски секс ли правиш? никога не са ти въртяли свирки с леки закачки по дупето? много си изтървал, да знаеш... наваксвай при първа възможност... ма преди това очисти "работния плот", помисли за дамата...

 

Да ти призная пробвал съм ама не ми хареса та не повторих... виж да се заиграе с топките и около тях да но третото око по-хубаво да не го закача че имам гъдел и подскачам :P

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR - говорех за кола маската бе. :) Не за самобръсначката. :D :D

Ми не съм сигурен точно какви съдове и нерви минават от там, но това все пак си е напрежение на зоната и може да те контузи нещо. Особенно след като са отстранявани и преди.

 

:D ...... :sick

 

 

Независимо дали боли или не, някакси е неудобно да идеш и да се разкрачиш пред козметичката. То на военната комисия пред хирурга е спек, какво остава пред някаква козметичка. Ели пък ако е някаква по-млада и засукана. Не върви....

На мен не ми беше спек, може би понеже нас не ни бараха на военната комисия, само ни наблюдаваха, за сметка на това ни вкараха 5 човека в една стая в която ти гледаха ташаците, гъза, мериха колко тежиш и колко си висок, и ти правиха кардиограма :lol:

 

и слава Богу... как ще се надупиш на мъж, бе?! нивгаш!

 

(18)

 

w00x, ти само мисионерски секс ли правиш? никога не са ти въртяли свирки с леки закачки по дупето? много си изтървал, да знаеш... наваксвай при първа възможност... ма преди това очисти "работния плот", помисли за дамата...

 

баси ква тишина настана баси... какво толкова?

Абе правя и доста други освен мисионерски, ама никак не съм фен на каквото и да е в близост до дупето...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...