Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Боли,много, но се свиква. :) Исках да кажа само,че няма такава дето да не те скубе "много" или "яко" .. това е кола маска :) А и след време ще се налага все по-рядко да ходиш,ако ме разбираш.

 

Хах! За една по-гладка Глория :laughing:

 

Сега ако си кажеш и как припищяваш на стола оная като дръпне лентата хахах

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък си ходя с космалаците. Друго е като като удавиш къртицата, да видиш по гъзпапера сред семките,люспите и сусама два-три косъма с особена къдравина и съмнително бял корен за декорация....

Link to comment
Share on other sites

Хах! За една по-гладка Глория :laughing:

 

Сега ако си кажеш и как припищяваш на стола оная като дръпне лентата хахах

 

Кой е казвал , че нещо си казвам изобщо :)

Аз не мога да пищя,не ми е такъв гласа,квото и да ми правят-не мога. :)

Link to comment
Share on other sites

Боли,много, но се свиква. :) Исках да кажа само,че няма такава дето да не те скубе "много" или "яко" .. това е кола маска :) А и след време ще се налага все по-рядко да ходиш,ако ме разбираш.

 

второто "скубе" е в кавички... щото се отнася до финансовата страна на нещата...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си ходя с космалаците. Друго е като като удавиш къртицата, да видиш по гъзпапера сред семките,люспите и сусама два-три косъма с особена къдравина и съмнително бял корен за декорация....

 

А ние се оптвахме да бъдем културни :bgrin:

 

Кой е казвал , че нещо си казвам изобщо :)

Аз не мога да пищя,не ми е такъв гласа,квото и да ми правят-не мога. :)

 

Сега ще получиш поне 35 ЛС от мераклии :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR - говорех за кола маската бе. :) Не за самобръсначката. :D :D

 

имаш предвид "третото око" ли?

 

Ми не съм сигурен точно какви съдове и нерви минават от там, но това все пак си е напрежение на зоната и може да те контузи нещо. Особенно след като са отстранявани и преди.

 

Аз пък си ходя с космалаците. Друго е като като удавиш къртицата, да видиш по гъзпапера сред семките,люспите и сусама два-три косъма с особена къдравина и съмнително бял корен за декорация....

 

:D :D ...... :sick

 

 

Независимо дали боли или не, някакси е неудобно да идеш и да се разкрачиш пред козметичката. То на военната комисия пред хирурга е спек, какво остава пред някаква козметичка. Ели пък ако е някаква по-млада и засукана. Не върви....

Link to comment
Share on other sites

второто "скубе" е в кавички... щото се отнася до финансовата страна на нещата...

 

..уф.. въобще не съм обърнала внимание честно казано. И все пак,щом взимат повече парички,сигурно колата им е по-качествена.

 

едит: Рапторе, съмнявам се.

Link to comment
Share on other sites

Независимо дали боли или не, някакси е неудобно да идеш и да се разкрачиш пред козметичката. То на военната комисия пред хирурга е спек, какво остава пред някаква козметичка. Ели пък ако е някаква по-млада и засукана. Не върви....

 

e жените как го правят... освен това - никога не си се разкрачвал пред жена? е верно тая ще е непозанта... първите няколко пъти... пък ако е млада и засукана и нещо у теб се надигне при вида й - перваш му един комбъл и готово.

Link to comment
Share on other sites

Абе...кво гнусно казах? И жените серат бахти...А ако не се изфукаш на приятели къв смок си пуснал, как си стискал ръба на гърнето, докато си гънал на 8 ката змея, къде е тогава удоволствието от срането?

Link to comment
Share on other sites

e жените как го правят... освен това - никога не си се разкрачвал пред жена? е верно тая ще е непозанта... първите няколко пъти... пък ако е млада и засукана и нещо у теб се надигне при вида й - перваш му един комбъл и готово.

 

Не ми е навик да се крача гол в на жени лицата. Незнам при вас как е...

 

Абе...кво гнусно казах? И жените серат бахти...А ако не се изфукаш на приятели къв смок си пуснал, как си стискал ръба на гърнето, докато си гънал на 8 ката змея, къде е тогава удоволствието от срането?

 

Описанието просто беше прекалено детайлно. Удоволствието е в мисълта, че си чист от токсини и излишни вещества? :D

Link to comment
Share on other sites

Не ми е навик да се крача гол в на жени лицата. Незнам при вас как е...

 

 

явно и ти си от тесногръдите... бахти пък аз съм уж по-стария от вас... а пред военния хирург, дето е мъж, е нормално да е спек, ебати... да не си евгени минчев да се олабваш пред мъже...

Link to comment
Share on other sites

То на военната комисия пред хирурга е спек, какво остава пред някаква козметичка. Ели пък ако е някаква по-млада и засукана. Не върви....

 

Като го спомена това - момъкът след мен цапна тукат на лекаря, защото казал "Гледай какво сладко дупе има" TRUE STORY. Отши му един тукат. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

По въпроса с колата - наистина няма такава дето не боли, просто се претръпва с течение на времето. След бръснач обаче е ужасно.

Относно козметичките дето "скубят" - зависи от вида на колата, с която работят и естествено наема, който плащат за помещението.

Що се отнася до това, че евентуално може да увредят мъжкото достойнство по някакъв начин - няма такова нещо! Всички, които са решили да се пробват може да са напълно спокойни.

 

П.П. Доста мъже познавам, които си правят кола и споделят, че след първото дръпване няма опасност да ви се прииска нещо от козметичката (пък била тя и засукана) и съвсем се забравя думата свян.

 

Айде хубава вечер от мен. Надявам се да съм ви била полезна.

Отивам да готвя и междувременно ще си пренеса един матрак в кухнята...

w00x, надявам се да си доволен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

явно и ти си от тесногръдите... бахти пък аз съм уж по-стария от вас... а пред военния хирург, дето е мъж, е нормално да е спек, ебати... да не си евгени минчев да се олабваш пред мъже...

 

Не съм бе, но каква работа имам да си разтварям гъзните бузи пред жена към която имам някакви реални сексуални намерения?

 

Айде хубава вечер от мен. Надявам се да съм ви била полезна.

Отивам да готвя и междувременно ще си пренеса един матрак в кухнята...

w00x, надявам се да си доволен :laughing:

 

Напълно доволен съм. Получаваш потупване по рамото и нов черпак. Черен.

Link to comment
Share on other sites

Аз се подстригвам! :)

WOOX > точно !!!

Иначе все едно да питам някой от вас дали иска да ми замени мокета с паркет... колко гадно а?

:)

Link to comment
Share on other sites

Вие махнете тези разговори от картинката, обаче пак мен набутаха да купувам клавиатури и мишки, не им стига факта, че от години аз плащам интернета и поддръжката на компютъра, те само да има с к'во да "кликат" из сайтовете и едно благодаря няма после.

:)

Link to comment
Share on other sites

.....Откога пък взех да ставам любимец на потребители във форума. Чуството е странно......

Ами да вземеш да се стегнеш лиии......!? Губиш форма.

 

.... че все имам какво да покажа ;) ....

Примерно.... :woot цица! d312a4ef098453c2.gif

 

Издишаш откъм аргументи, Рапторе, язък, че си се ровил из архивите :)

 

Първият цитат е по повод една закачка на Гадо, че е необходим определен размер на бюста, за да може да се чете и възприема Коелю,

Грешиш! Не беше закачка към тебе, а описание на критериите на които трябва да отговаря жена която чете Коельо. А ти тогава нещо ми се засегна и реши да изтъкнеш, че и ти можеш да дъвчеш дъвка и да ходиш (едновремено)
а вторият... айде в тоя малък форум да ми напишеш кой индивид от мъжки пол ми е приятел, а?

Аз :rolleyes: ! Или ти не ме чустваш като такъв!? (сърцето ми е разбито!)

 

Вие сте големи Пр..........та. Щото определено си падате само по простотията, но но в определени граници на нормалното .....
Думата която ти е нужна е "нерези"!
За малко и за кратко бях тук!

Недей, ще ме разплачеш... :cry

 

Ама то пък с тази нашата (в България) свободия на самоопределеност може и марсинец да се мисли човек.

Точно така! Аз примерно съм негър от скандинавски произход, но никой не ми вярва....

Link to comment
Share on other sites

Ей ся кви спагетки ще си спретна!!!

....със зехтинче! За да те прокара от компота от дренки.....

Link to comment
Share on other sites

Ше видим с кво ще са. Ама маслинки ще има със сигурност. :)

 

гъбки също задължително.... мрем за гъби, ей!

 

в казармата в продължение на два месеца ВСИЧКО се консумираше с гъби, ама бяхме в дън горите и гъби имаше на корем... тва фасул, тва леща, тва картофи, бамя, патладжани и имамбаялдъ - ВСИЧКО! разкош просто!

Link to comment
Share on other sites

който каже че колата не боли лъже яко , аз ходя от 4 години горе-долу и все още ме боли ..... малко

а да си ОБРЪСНЕШ задника или да го минеш с вийт граничи с абсолютно малоумие , ако искате да си имате меки дупета - КОЛА МАСКА.

Говорим за този вариант ако не ви е срам да се съблечете пред жена...... ма не съм чувал за козметик мъж така че .......

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...