Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Все пак мама сигурно я е учила от малка да бърза да си направи "Застраховка мъж! (със златен обков)", ся ... хванала го е, няма да го пъди я!

 

__________________________

 

Те и други вадят парички... Не е един Дедото, дето да вади парички, или да вади супер много парички ;)

Отношението му е супер, на жена му предполагам хич не й тежи за си го глези. Я с торти, я с нещо друго...

Важното е да се с пълнеж!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Те и други вадят парички... Не е един Дедото, дето да вади парички, или да вади супер много парички ;)

Отношението му е супер, на жена му предполагам хич не й тежи за си го глези. Я с торти, я с нещо друго...

Дедо вади милиони. Ти си "нова" и не знаеш, че преди 1 година си купи кафемашина, която прави свирки. Жена не му е нужна. После си купи пералня дето прави мусака...

Link to comment
Share on other sites

Можем да направим рекламна кампания на тема "Нашия форумен дядо,най-готиния дядо на света"

С подтема" Мусаката прави борбата" B)

Link to comment
Share on other sites

От тук нататък почвам да обикалям сам за дрехи . Вчера в който и магазин да влизах ме посрещаха с едни мили усмивки и добро отношение . Даже в един магазин едната продавачка замалко да ми помогне с пробването на панталон ...

Link to comment
Share on other sites

С жената днес купихме бюро, секция и спалня за апартаментата. Сега нямам 5 пари да се усмихна, но поне имам... мебели...? :D Тя обаче има, защото е машина и работи повече от мен и е събрала повече.

Link to comment
Share on other sites

Ники, имам чуството, че си един завършен сибарит! Как те трае жена ти, бе човек.....?

 

P.s. Я вземи да открехнеш, че да възпитаме и ние нашите........

 

To и аз още не мога да го проумея последното - парадокс е но ме трае :lol:

 

Дедо вади милиони. Ти си "нова" и не знаеш, че преди 1 година си купи кафемашина, която прави свирки. Жена не му е нужна. После си купи пералня дето прави мусака...

 

:rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: охохохохохох ахахахаха... Ванка, липсваше ми бе душа!!!

Link to comment
Share on other sites

От тук нататък почвам да обикалям сам за дрехи . Вчера в който и магазин да влизах ме посрещаха с едни мили усмивки и добро отношение . Даже в един магазин едната продавачка замалко да ми помогне с пробването на панталон ...

 

Сещаш ли се защо? Защото като влезе сам младеж без жена, млада (гадже) или по-възрастна (майка) от него виждат готова жертва :laughing:

 

С малко усмивки и особено ако ти закопчае панталона, мацката може всяка стока да ти продаде :tongue

Link to comment
Share on other sites

Сещаш ли се защо? Защото като влезе сам младеж без жена, млада (гадже) или по-възрастна (майка) от него виждат готова жертва :laughing:

 

С малко усмивки и особено ако ти закопчае панталона, мацката може всяка стока да ти продаде :tongue

 

Но пък мокрите сънища след това са гарантирани :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те и други вадят парички... Не е един Дедото, дето да вади парички, или да вади супер много парички ;)

Отношението му е супер, на жена му предполагам хич не й тежи за си го глези. Я с торти, я с нещо друго...

К'ви торти, к'ви чудесии..... :blink: ? Човека редовно мрънка из форума, че го сполетяват "здравословни" диети!

....1 година си купи кафемашина, която прави свирки. Жена не му е нужна. ...

Бъркаш! Неговата машина свирки не прави. Тази дето прави свирки щяла да му излизе прекалено скъпо..... (или поне така каза той....)

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш! Неговата машина свирки не прави. Тази дето прави свирки щяла да му излизе прекалено скъпо..... (или поне така каза той....)

И въпреки всичко я купи! На LCD-то има бутони:

"Mache ich SVIRKA"

"Make SVIRKA"

"Pichka ti materem" (този не е ясно защо е там)

и "Правя свирка"...

Като българския вариант включва и .wav файл с ОБЛИЗВАНЕ след свършената работа.

:lol:

BTW, glory се оказа жена. (момиче... подозирам 89/90/91) Внимавайте, защото още може да е в наказуемата граница!

Link to comment
Share on other sites

"Pichka ti materem" (този не е ясно защо е там)

и "Правя свирка"...

Като българския вариант включва и .wav файл с ОБЛИЗВАНЕ след свършената работа.

:lol:

Мухахаха...... и гифче с подбелване на очи.... :lol:
BTW, glory се оказа жена. (момиче... подозирам 89/90/91) Внимавайте, защото още може да е в наказуемата граница!

То това беше ясно по начало. И за Еос се потвърди, само вещицата с извън земните си форми още се скатава по кьошетата......

Link to comment
Share on other sites

Сещаш ли се защо? Защото като влезе сам младеж без жена, млада (гадже) или по-възрастна (майка) от него виждат готова жертва :laughing:

 

С малко усмивки и особено ако ти закопчае панталона, мацката може всяка стока да ти продаде :tongue

Така е и аз тва забелязах . Като пуснат и някой многозначителен поглед и си техен . В първия магазин , който влезнах бяха 3 продавачки изкараха половината инвентар едни мили очички , обаче нищо не взех . Все пак тва им е работата .

Link to comment
Share on other sites

К'ви торти, к'ви чудесии..... :blink: ? Човека редовно мрънка из форума, че го сполетяват "здравословни" диети!

 

Пак си блял. Пуснах снимка на най-вкусната торта която съм ял и която всъщност жена ми направи - купешките ряпа да ядат!

 

То това беше ясно по начало. И за Еос се потвърди, само вещицата с извън земните си форми още се скатава по кьошетата......

 

И една мусака не иска да направи нейната кожа а толкова я хвали...

 

 

ПС: Ванка, подозирам си пропуснал за столчето (споко още не съм го взел) :)

Link to comment
Share on other sites

Сещаш ли се защо? Защото като влезе сам младеж без жена, млада (гадже) или по-възрастна (майка) от него виждат готова жертва :laughing:

 

С малко усмивки и особено ако ти закопчае панталона, мацката може всяка стока да ти продаде :tongue

 

Абе на мен лично и свирка да ми направи и да гълта после, ако не ми харесва стоката няма да си я купя... Даже ме дразнят като почнат да ме убеждават че нещо е хубаво или че нещо ми стои добре при положение, че аз не се харесвам с него

Link to comment
Share on other sites

Пак си блял. Пуснах снимка на най-вкусната торта която съм ял и която всъщност жена ми направи - купешките ряпа да ядат!

 

 

 

И една мусака не иска да направи нейната кожа а толкова я хвали...

 

 

ПС: Ванка, подозирам си пропуснал за столчето (споко още не съм го взел) :)

Човеко, подозирам, че си станал жертва на онази стара женска тактика "Немци в тил"! Дръж се бе! Както е тръгнало утре може да започнеш да обикаляш по магазините с нея или да започнеш да пиеш разни сини на цвят неща.

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен лично и свирка да ми направи и да гълта после, ако не ми харесва стоката няма да си я купя... Даже ме дразнят като почнат да ме убеждават че нещо е хубаво или че нещо ми стои добре при положение, че аз не се харесвам с него

 

Аз имах случай в халите гледах едни дънки и тъкмо мислех да почна да критикувам че нещо не ми харесва как ми стоят и ми опъват тук и там отделно че някакви конци висяха и едната като взе да се превъзнася колко хубаво стоели, колко били хубави тия дънки и колко висококачествени били и аз се опулих. Питам я дали сериозно го мисли или просто ей тъй щото иска да ми продаде нещо понеже явно мненията ни са коренно противоположни и тя взе да мънка...

Link to comment
Share on other sites

Аз имах случай в халите гледах едни дънки и тъкмо мислех да почна да критикувам че нещо не ми харесва как ми стоят и ми опъват тук и там отделно че някакви конци висяха и едната като взе да се превъзнася колко хубаво стоели, колко били хубави тия дънки и колко висококачествени били и аз се опулих. Питам я дали сериозно го мисли или просто ей тъй щото иска да ми продаде нещо понеже явно мненията ни са коренно противоположни и тя взе да мънка...

 

Мда или другата "продаваща" реплика "много са хубави, много ги купуват", боли ме фара дали ги купуват като не ми харесват :)

Link to comment
Share on other sites

Оффффффффф,

ми то на всички много работи ви се въртят в главата - направо ме разбихте тука!

А аз сега се чудя как ги мислите!

Ама просто не мога да се начудя. То не че нещо, ама на някои мисли от смях не мога да мисля, не от друго.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че този Ванчо Психясалия е някакъв хейтър, дето хейти всеки с два лева повече в джоба

 

В голяма грешка си :) Ванчо, също като мене, не понася хора дето се изхвърлят :) Затова критикува. Иначе не е хейтър, гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Да, той има голямо светещо розово сърце на гърдите си, което излъчва светлина и мека топлина... И кара хората около него да серат сърчица и дъвки "Love is"...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...