Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Две любими думи: ALL & INCLUSIVE :)

 

Любимите думички на британския пенсионер. То затова му викат още пълен пансион. Има и изключения - в огромните комплекси, но поне това, което нашите тур агенции предлагат е ояждане и облъчване под строг режим и диета с нискокачествени хранителни "неща". А в България - по добре да замълча :lol:

 

Минава ми през главата да споделя, че вчера водих малкия да поплува в местния басейн "Лебеда" (на гости сме). Стоически издържах и не влязoх в басейна до петата бира. Нямах нито причина, нито повод. След петата бира повода и причината бяха вече налице. Е не мога да ви кажа какъв кеф е във водата на басейна! Това само кондуктор на последната спирка на тролея го знае :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро утро. :)

Днес като станах,реших да си пусна радиото от телефона,да послушам малко,и тамън го включвам и почва тази песничка на The Beatles http://www.youtube.com/watch?v=iim6s8Ea_bE , поздравявам ви :) Страшно ме радва. :)

Пожелавам ви един прекрасен ден!

Link to comment
Share on other sites

Любимите думички на британския пенсионер. То затова му викат още пълен пансион. Има и изключения - в огромните комплекси, но поне това, което нашите тур агенции предлагат е ояждане и облъчване под строг режим и диета с нискокачествени хранителни "неща". А в България - по добре да замълча :lol:

Сигурно си прав, но аз лично съм предоволен. Голям апартамент, две тоалетни, две тераси, вана, голямо легло, обилна закуска, обяд и вечеря, хубав басейн - аз лично не мога да искам повече. Това беше най-приятната морска почивка в живота ми.

Link to comment
Share on other sites

..... След петата бира повода и причината бяха вече налице. Е не мога да ви кажа какъв кеф е във водата на басейна! Това само кондуктор на последната спирка на тролея го знае :lol:

 

Щото не е имало оцветител във водата :tongue , че да видиш резил като те изсурнат за ушите от басейна като кирливо цигане.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато приоритетите са количество, а не качество - това е верния избор :lol:

Колкото и да ми се иска, все още не мога да си позволя всеки ден да ям бри с филе от сьомга и да пия Пино Гриджо. :)

Link to comment
Share on other sites

Успешно продължавам да отказвам цигарите и пиенето, дори съм смъкнал 4 кила...

Link to comment
Share on other sites

Успешно продължавам да отказвам цигарите и пиенето, дори съм смъкнал 4 кила...

Като казваш пиенето, мастиката и бирата броят ли се?? :laughing:

И най-после ядох мусака, да е жива и здрава майка ми,направи една голяма тава ,айде нека ми е гадно :woot

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ми се иска, все още не мога да си позволя всеки ден да ям бри с филе от сьомга и да пия Пино Гриджо. :)

 

Как това е по-добър вариант от пастърма с ракия или цаца с бира през летния сезон? Пино Гриджо! Ебати, всички се изучиха! :D

Link to comment
Share on other sites

Като казваш пиенето, мастиката и бирата броят ли се?? :laughing:

 

Да. Твърд алкохол не помня вече откога не съм пил. Бира пийвам по 300мл след работа, ама ако ми е бил адски натоварен деня. Чак не мога да се позная.. :laughing:

 

За пино гриджото - пийте поне някакво по-свястно вино... Намерили кво, бахти...

Link to comment
Share on other sites

Т'ва "лято", тоест отпуската, може би ще я изкарам на море. И за свое учудване нещо ми се е приходило на море. И като нищо Септември си 'фащам шапката и се забивам.

 

Дайте някакви тънкажни идеи?

Link to comment
Share on other sites

Т'ва "лято", тоест отпуската, може би ще я изкарам на море. И за свое учудване нещо ми се е приходило на море. И като нищо Септември си 'фащам шапката и се забивам.

 

Дайте някакви тънкажни идеи?

Отлитай на юг там е по-тънко.

Link to comment
Share on other sites

Отлитай на юг там е по-тънко.
Едва ли колкото тънко ми излезе на север.
Link to comment
Share on other sites

Днес направих три гмукания и се чувствам страшно изморен. Не мога да не се похваля, че за първи път вкарах група под водата и им бях водач.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък след 30 минути въртене в леглото реших да спра да се мъча... Май пак ще се сомнамбулства... Утре ще се мразя...

 

Aquila, къде си бил?

Link to comment
Share on other sites

Във Варна. Писна ми от малки курортчета, в които освен да си печеш дупарата и да се наливаш по заведения, няма какво друго да се прави. Останахме очаровани (хем бяхме по средата на сезона). Изключително чист и хубав град, много спокоен откъм туристи. Чисти не пренаселени плажове. Цени като в Пловдив, че и по-ниски. И ИМА какво да се прави. За една седмица, така и не успяхме да обиколим всичко, което набелязахме. То не бяха фолклорни фестивали, панаири на изкуствата, звездобройстване, музеи, галерии, аквариуми, делфинариуми, зоопаркове...

 

Догодина определено пак сме там.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бях точно на място тип къмпинг и бунгала и каравани с цаца, картофи, бира и хляб за 5 лв и останах много доволен, тъкмо защото нямаше какво друго да се прави освен да се печеш, да ядеш и да пиеш и да играеш табла и карти.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бях точно на място тип къмпинг и бунгала и каравани с цаца, картофи, бира и хляб за 5 лв и останах много доволен, тъкмо защото нямаше какво друго да се прави освен да се печеш, да ядеш и да пиеш и да играеш табла и карти.
Е да, всеки с предпочитанията си. За мен изобщо няма да е почивка ако бездействам една седмица. Хваща ме съклет на втория час на плажа. Е ако сме компания, все едно къде сме, но по семейно определено предпочитам да имам приятни занимания.
Link to comment
Share on other sites

Проблемът на север е, че хладът през септември ще се чувства повече.

Пък Варна на мен ми направи доста по-различно впечатление откъм красота и чистота, но ние все пак минахме транзит (със загубване и обикаляне :) )

Link to comment
Share on other sites

Т'ва "лято", тоест отпуската, може би ще я изкарам на море. И за свое учудване нещо ми се е приходило на море. И като нищо Септември си 'фащам шапката и се забивам.

 

Дайте някакви тънкажни идеи?

 

Синеморец...например

 

5603.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...