Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

къде са новите интернет курвета, момчета ???!!!??? напоследък нещо млъкнаха. темата на PM ли отиде а ?

 

 

Правила на форума:

Език:

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас…

 

И понеже на модераторите не им се чете явно днес… И понеже bio явно иска да се държат с него както той се държи с останалите участници във форума....

 

Ще ти кажа само – Бъди здрав!!! :D

 

Иначе през главата ми минава ето това: http://www.youtube.com/watch?v=Pk2ZdvbQFtU&eurl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Май едно време имаше тема за най-тъп ник. Златния медалист ни удостои с присъствието си...

...

Ред: Како Дари, гледам, че четеш - не се скатавай!

 

Ама вие в кое време живеете?!

Тч може да е била от едно време темата, но все още е актуална - така като гледам доста ви вълнува!

Иначе си мисля дали медалът е златен и от двете страни:)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако не си от "новите интернет курвета" - т.е. адресата на написаното - защо въобще му отговаряш така?Или просто съблюдаваш правилата на форума и благото на всички потребители?

Link to comment
Share on other sites

Ама вие в кое време живеете?!

Тч може да е била от едно време темата, но все още е актуална - така като гледам доста ви вълнува!

Иначе си мисля дали медалът е златен и от двете страни :)

 

Какво му е на времето в което живеем? Никовете/Имената вече нямат значение? Предполагам тогава, че би си кръстил/а детенцето Кичур?

 

Аз каква съм, си е лично моя грижа, нали се сещаш wink.gif

 

Това изобщо не е вярно. Ако живееше на пасищата - да, но след като живееш в общество, това каква си засяга и околните.

Link to comment
Share on other sites

Какви са тия мурафети "потребителскоиме"? На тоя форум нацяло му се изтърва края...

 

Сега вече се чудя на това аз ли трябва да отговоря или тези, дето са изтървали края на форума?!

Link to comment
Share on other sites

Какво му е на времето в което живеем? Никовете/Имената вече нямат значение? Предполагам тогава, че би си кръстил/а детенцето Кичур?

 

 

 

 

Ами времето уж трябваше да е демократично си мисля аз!

Аз със вашия не се захващам, нали?!

А ако детето ми е момче що да не го кръстя Кичур (и без това жените ще го бъзгат цял живот - за едно повече или по-малко...)!

П.П. запазвам си правото да размисля все пак - не се знае на бащата какво име може да му хрумне!

Link to comment
Share on other sites

@Malkata Veshtica и теб визирах в тридумието.

def. всички потребителки регистрирани в рамките на една година назад от казано от мен днес 25.08.09 и след нея да се считат за НИК ( съкр. нови интернет курвета ). всички останали дами да се считат за СИК ( стари интернет курвета)

относно забележката за добрия език ... чел съм правилника, но не ме ебе за него в тази или в която и да е друга тема. обичам да говоря/пиша цинично, а след като някой се засягат от това .... има модератори. накажете ме, накажете ме ... моля Ви.

@потребителскоиме давай смело :> ти нова мустаката(мусакаса, мъжка каска, мия каза) интернет принцесо.

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се включа във всеобщата жлъчка.

 

kotora = lil stenly v0.2

Link to comment
Share on other sites

ще ми кажеш ли коя е песента, защото ми е забранено ъоутубе.цом и да ми преведеш това от немски, МОЛЯ

аз ти казах че си НИК имаш интернет обоняние. типично !!!

Link to comment
Share on other sites

@потребителскоиме давай смело :> ти нова мустаката(мусакаса, мъжка каска, мия каза) интернет принцесо.

По-горе казаното в този ви коментар няма да коментирам (заради това и го изтрих) - прекалено НИК се чувствам, за да си отварям устата!

Относно видните думи тук, по-горе, не мисля, че за целта на някой му е нужна смелост, но благодаря за окуражаването все пак! :D

Link to comment
Share on other sites

На тоя форум нацяло му се изтърва края...

Мда.. :(

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ ся стига сравнения :) секи си е уникален :D

Аха, оная реклама на Кока-Кола сигурно е много яка - само ти си си ти, но и още 7 милиарда са така...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...