Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Понамирисва ми, че се обясняваш.

 

btw, направих си втория едишън на салата "ужас". Тоест чесън, лук, люти чушки, сирене и майонеза разбъркани в анти-грипна смес.

 

Опитах я. Още съм жив.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
:unsure:

Drama queen? :laughing: Щом си рекъл........ :laughing: :devil Ама много скучни сте станали , бяхте всички едни приказливи , сега къде са ви знанията,мненията .... притеснявате ме :ph34r: миличките те ..... :rolleyes:

Special hugs for KILLERINCHO & Dreamer :happy:

Ифеееее :wub: Слабост си ми ти, ей :) Най-специалните Hugs и за теб :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Понамирисва ми, че се обясняваш.

 

btw, направих си втория едишън на салата "ужас". Тоест чесън, лук, люти чушки, сирене и майонеза разбъркани в анти-грипна смес.

 

Опитах я. Още съм жив.

 

 

Добави горчица и лимонов сок. Тогава я наричай ужас ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако достигне до фазата пари на входа и после да пари на изхода тогава го признавам за голям!

Истинският професионалист тази смес за разядка би я ползвал :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

btw, направих си втория едишън на салата "ужас". Тоест чесън, лук, люти чушки, сирене и майонеза разбъркани в анти-грипна смес.

 

Опитах я. Още съм жив.

Това не е "Ужас", а най обикновена гръцка "Тиросалата" само, че си и сложил и чесън (що няма лигавеща се емотикона?) - върви идеално на Узо....

 

P.s. Вкара ми мухата и сега ще взема да си спретна една (жена ми вече гледа лошо и довечера сигурно ще я "заболи главата" ) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И докато се усетиш ще дотърчи при теб на гости :)

Преди да дотърчи обаче ще трябва геройски да преодолее самурайския ефект на уасабито. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добави горчица и лимонов сок. Тогава я наричай ужас ;)
Its mother and a pig*, усещах си, че нещо липсва! Наско, казвал ли съм ти, че те обичам?
Ако достигне до фазата пари на входа и после да пари на изхода тогава го признавам за голям! :thumbs-up:
Постигал съм го, като работех в китайския ресторант.

_________________________

* Мамка му и прасе

 

 

Ред: Относно този въпрос. Абе, форумните дон Жуановци, дето се насрахте да защитавате дамите. Аре почвайте да ги облъчвате новите ни форумни кокошки да дофтасат на срещата. Че аз нали трябва да давам заето, бат Жоро a.k.a. Гадин да почне да урига на мандра, а дядо Мраз да види истината за Мълдър, Скъли и лозовите сърми.

Link to comment
Share on other sites

... и лозовите сърми.

 

Колкото обичам зелеви сърми (обожавам е по-добра дума), толкова МРАЗЯ лозовите!

 

 

И честито завръщане на Ванката :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се яде фъстъчено масло с телешко месце и кисели краставички.

...I will not bow, I will not break... та дада та та да да :punk

Соундтракът от

... това ще да е парчето.
Link to comment
Share on other sites

Като гледам какви цени се искат във форума на жилища (продажба), то 100 кв. апартамент на Сакъзво трябва да е 850+ евро квадрата хм...

Link to comment
Share on other sites

THE HORROR, THE HORROR...

 

Е, понеже днес сАтанас даде зла идея, отидох до магазинчето до нас, взех истински люти чушки, няколко лимона и салатата беше ъпгрейдвана - чесън (два пъти повече), лук, две средно големи люти чушки, един лимон, майонеза, горчица и малко сирене. Е този път стана добре. Достатъчно, за да ми се насълзят очите, като я помириша. И да се потя като нерез :) Нека ти, грип! Да видиш тъмната страна!

 

За първи път, откакто Мирко (бивш съквартирант) изсипа половин бурканче мариновани люти чушки и ми бутна ръката, докато сипвах лютия пипер, салатата се получава добра.

Link to comment
Share on other sites

Требе да ти каем, че деня е супер силен... А помниш ли, че ми обеща преди 2 седмици да ми се обадиш... Ифчоу! Ши си караме...

 

Трябва ли да дойда до офиса ти и аз и да те изплющя, че да махнеш тоя грозен аватар ??:D Или и утре мога да я свърша тая работа примерно ?? :) Предполагам може и утре, дам. :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да дойда до офиса ти и аз и да те изплющя, че да махнеш тоя грозен аватар ??:D Или и утре мога да я свърша тая работа примерно ?? :) Предполагам може и утре, дам. :)

Играеш си с огъня, момче... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иванчо,специално този ти аватар винаги ме е отблъсквал ,дарлинг . Смени го с нещо , леееееееко по-симпатично поне. :allien

Дриймърчоооооооо , къде се скатаваш,а :pirate ще те намеряяяя :laughing: Някой да знае лятното кино до кога ще е отворенко? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...