Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Както е тръгнало утре може да започнеш да обикаляш по магазините с нея или да започнеш да пиеш разни сини на цвят неща.

 

Нищо не знаеш - в бившето Енерджи бях подкарал коктейлите наред - мани ами минах менюто 2 пъти :) Остави това ами почти всички ми харесаха...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Нищо не знаеш - в бившето Енерджи бях подкарал коктейлите наред - мани ами минах менюто 2 пъти :) Остави това ами почти всички ми харесаха...
Фанал си коктейл бара на сингъл плейър, викаш, и си го превъртял два пъти? На к'ва трудност? И колко левъла качи?

 

А, уупс... Трябва да 'зема да спра игрите :Р

Link to comment
Share on other sites

Фанал си коктейл бара на сингъл плейър, викаш, и си го превъртял два пъти? На к'ва трудност? И колко левъла качи?

 

А, уупс... Трябва да 'зема да спра игрите :Р

 

Всъщност мултиплеър беше защото тогава още се зарибявахме с жена ми... мани ами собственика беше някакъв чужденец (май турчин но не съм сигурен) и ни беше запомнил та ни поздравяваше дори да ни видеше на главната... но не ни даде карта за отстъпка гада му неден

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че този Ванчо Психясалия е някакъв хейтър, дето хейти всеки с два лева повече в джоба

Което означава, че няма как да хейтя теб. ;) Може би само Гадо, защото той е тежък бизнесмен и замерва хората с монети от по 1 стотинка, както каза човека с червената каляска (мобо).

Но е интересен този твой коментар. Може би не знаеш, че с Дядо сме роднини?

Link to comment
Share on other sites

Е, то тогава беше Юнивърс, бре Дедо :) айде да те разнищим сега - кой е каршакълията?Ти ли жената?

 

Нещо се бъркаш. Говоря за заведението на 6ти септември срещу кино Фламинго. Знам го като "Енерджи" защото така се казваше преди 10тина години след това беше Бакарди и какво ли не, сега Вижън ли е какво ли е... не съм ходил там от поне 2 години

 

...Може би не знаеш, че с Дядо сме роднини?

 

Недей сега издава тайни... хората още си мислят че съм роднина на Ангел Гаров...

Link to comment
Share on other sites

Оф, верно.Аз се сетих за онова на кръстовището до Нева, на България и В. Левски.Моя грешка, извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Нали? Грам не си мязаме! :unsure: ... Инак нямаше да има кой да ти чете глупостите! :blink:

 

OWNED! :rofl:

 

 

 

PS: Момите, айде почувствайте се поканени де: https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...entry1495292578

 

И да не вземете да дойдете без мусака че ще се караме!!!

Link to comment
Share on other sites

Тея затапки тип "Яз хем сме на 16 , хем сме от село , хем сме най-голем" ходи ги пробутвай на кварталната учителка по Бългърски език . Земи си намери пак гадже за няколко месеца , че тампончетата за цикъла ще ти дойдат множко ;) .

Link to comment
Share on other sites

Току що приключих с курсовата работа и сега очаквам изпита в петък :) Такова Блъди Мери смятам да направя , че ще ги ударя в земята :)

Link to comment
Share on other sites

къде са новите интернет курвета, момчета ???!!!??? напоследък нещо млъкнаха. темата на PM ли отиде а ?

Link to comment
Share on other sites

Което означава, че няма как да хейтя теб. ;) Може би само Гадо, защото той е тежък бизнесмен и замерва хората с монети от по 1 стотинка, както каза човека с червената каляска (мобо).

Но е интересен този твой коментар. Може би не знаеш, че с Дядо сме роднини?

Явно ме е объркал с някой друг, щото аз съм такава циция, че ще ми прокърви язвата ако замеря някой със стотинка :tongue

Link to comment
Share on other sites

От тук нататък почвам да обикалям сам за дрехи . Вчера в който и магазин да влизах ме посрещаха с едни мили усмивки и добро отношение . Даже в един магазин едната продавачка замалко да ми помогне с пробването на панталон ...

 

и кой е магазина :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

къде са новите интернет курвета, момчета ???!!!??? напоследък нещо млъкнаха. темата на PM ли отиде а ?

Брееееей, че то и в интернет ли ги има такива?

На мен ми минава през главата, че може да са заети с нещо по-интересно и затуй да си мълчат.

Link to comment
Share on other sites

Ми според мен има разлика, ако позволите да ви обясня, в това на една жена да й е забавно и в това да върши нещо интересно.

А при вас мъжете не е ли така?

 

Естествено, че е така. Те самите думи са си различни. Нормално е дори жените, да се подчиняват на Българският език.

Link to comment
Share on other sites

Май едно време имаше тема за най-тъп ник. Златния медалист ни удостои с присъствието си...

...

Ред: Како Дари, гледам, че четеш - не се скатавай!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...