Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Удряй с гърди клавиатурата и се не плаши,каквото излезне това ,не си виновна ти :thumbs-up: over-a те е плеснал през ръчичките,ще те разберем :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Още по-зле.

 

Киану Рийвс?

 

Director: Juan Carlos Fresnadillo ?! и кой е той?

Eeeх... бедни ми, бедни Курнире... Няма да се сбъдне най-мокрия ти сън. Живота е несправедлиииив....

 

Явно филма ще е повече мрачен, отколкото изобилстващ от ефекти. Всеки стил си има фенове. Дано обаче не го направят смесица между Карибски Пирати и 28 дни по-късно.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се засилих да ти отговарям и.... Овърмен-а ме плясна през ръчичките. Сега пръстите ми са изтръпнали и не мога да нацелвам буквичките на клавиатурата :laughing:

Съжалявам, Глори, не мога да пиша... боли.

 

Ама добро извинение си намери даже да не отговориш... бягаш ми нещо по тъч линията и шикалкавиш само... нищо де аз не съм приритал въпроса беше принципен

 

 

ov3rm4n, не сме тръгнали да обсъждаме рецепти че да правим тема в кулинария и напитки, а си говорим празни приказки - т.е. именно за тая тема. Ставаше дума че Малката Вещица се похвали с някакви умения и ужким щеше да прави демонстрация но си остана на думи. То и аз мога да взема да говоря че знам как да изплета най-страхотния пуловер на 2 куки примерно и да си приказвам ей така докато някой припадне но всъщност хал хабер си нямам от плетки. Всъщност аз мога да направя вита баница но само под вещото ръководство на майка ми пък то така всеки ще се справи стига да успее да изтърпи врякането и критиките ѝ :D

 

 

PS: Сериала се прекратява от раз като въпросната госпожица се стяга, прави въпросното чудо на кулинарията и ни кани (който желае но поне мен и gado) в произволно заведение да го опитаме - за да не и се натресем Х серсема у тях и после да не може да изчисти след нас, пък и да можем да си поръчваме бира и други неща на корем за по-добро храносмилане... Е в MOLL-a примерно е удобно даже няма никой копче да ни каже че си носим нещо...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, то и аз мога да обясня, че мога да карам колелото си на предна гума по опънат между два блока LAN кабел, , че куру ми е пеесе санта мек, и че кат пръдна и отзад излитат теменужки и синигерчета... То нали зат'ва са форумите и фъобше интернет - секи да се праи на такъв дет иска...

Link to comment
Share on other sites

Пеше... Май само ти ползваш форума да си избиваш комплексите. Останалите са просто толкова велики, за колкото се представят.

 

...

 

 

Освен мен. Аз съм доооста по - велик от това, което съм казал. Мисля, че само АлБънди е по - велик от мен. Но ако продам Бентлито и купя 15 год. Рено Меган, което поддържа 220 км/ч, може да се конкурирам с него! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мани ги тия бракми, тях никой не ги кара.

 

Земи един Goof 2, лепни му отзад метален надпис GTI, сложи един шперплатов спойлер, закрепи една PVC тръба отдолу, да изглежда ауспуха двоен, лепенката TERMUS, аудио 5+1 с така набузен бас, че да падат пломби от неги, забиваш някой турбо GTI поп-фолк хит и бЕгаш да се дърпаш с бакшишите на сточна гара! Е те така ще станеш още по-велик!

Link to comment
Share on other sites

Дам един и същи човек е. В едните си мнения се прави на тъп, в другите на умен и затова успява да обърка повечето хора във форума. Или поне тия дето не обичат да мислят много-много.

Link to comment
Share on other sites

Не, бе. Аз съм зговорчива натура, ама нали щото тука някои хора щяха да си гълтат байка, други щяха да повръщат от преяждане с мусаки, сърми и т.н....., пък аз още не мога да слезна от джанката на която ме метна и въпреки неколкократните покани (от няколко човека) към вас тричките, нещо се изпокрихте и ни вопъл, ни стон!?

Всеки мой ден :P

6.00 – ставане от леглото

7.00 – карам майка и татко на работа и после и мен

8.00 – почвам работа

18.00 – свършвам работа

18.30 – курс за мотори, танци или английски /наредила съм ги до неделя и до един се съобразяват с мен, в колко часа и кой ден ще ми е удобно/

След курса подготвям търгове, чета за няколко последни изпита преди държавен изпит, чакам да ми се обади едно момче, което няма да ми се обади и спя...

Нямам време да си преместя и книгите, които спят на спалнята до мен..

Мечтая си да се наспя в неделя... :)

Не знам дали ще дойда на срещата, мисля си, че ще е интересно, но съм уморена. Иначе всеки ден се срещам с куп непознати хора на работа и нямам проблем с това.

Мерси за поканата все пак, ако имам възможност ще дойда!

Link to comment
Share on other sites

И аз се чудя защо ми толкова само, а то жените сте били отвратителни кариеристки.

 

Всеки делничен ден:

9:00 - ставане

3:00 - лягане

 

всяка събота:

6:00 - ставане

8:00 - влак

10:15 - София

12:30 - вече съм изкарал парички за идните 1-2 седмици

бири мири с колеги до влака в Неделя :woot

 

Хем върша каквото ми харесва, хем никой не пренебрегвам за сметка на работата. А вие точно обратното :huh:

Link to comment
Share on other sites

Категорично НЕ.

 

И аз така знам, ама Ванката се корка като го сравняваме с пазу. Килъра е донякъде прав. Единия се прави на тъп, а другия не се прави :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аре, като ше е блог, да е блог...

 

Ставане 6.30

Ставане 6.40

Наистина ставане 6.50

Спринт за фирмения автобус от 7

Кафе 7.15

Работа *~~*

Сране 10:15

Работа *~~*

Ядене 12:30

Кафе 13:15

Работа *~~*

Звъни ми звънеца, че трябва да се отлепям 16:20

Спринт до фирмения автобус от 16:30

Прибиране вкъщи 16:55

Душ 17:00

Заяждане по форумите *~~*

Играене на игри *~~*

Излизане с колелото 18:15

Губене на време *~~*

Правене на сандвичите за следващия ден 21:15

Вечеря 21:30

Онлайн героизъм *~~*

Чекия 23:30

Душ 23:40

Лягане 23:45

Сънуване на lineage *~~*

Link to comment
Share on other sites

И аз така знам, ама Ванката се корка като го сравняваме с пазу. Килъра е донякъде прав. Единия се прави на тъп, а другия не се прави :lol:

Всъщност, бих се коркал ако ме сравниш с теб. :P

Пазу е на 19 и реално се опитва да направи нещо с живота си... Но за теб този влак отдавна си е тръгнал с постоянна скорост от 220 км/ч. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, опитва се да го увие около някой електрически стълб...

Той не шофира така. Само така говори. Голфа е на газ и не вдига повече от 120. А от 0 до 60 км/ч му отнема от светофар до светофар. Просто дразни народа с приказките си. Когато беше казал, че се е завъртял на мокрото със 70, е било реално 30.

А и докато пазу взима стълб, бънди ще вземе поне още 3 души с неговата.

Link to comment
Share on other sites

Не го издавай, че няма да е интересен вече бе! А Бънди кара бясно още когато си бил на баща си в торбичките, така, че ми е време да отнеса някой :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...