Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Напълно съгласен съм, но това се дължи до голяма степен на факта, че почти всеки филм по игра се прави от Уве Бол, който (доколкото ми е известно от немци) участва в някаква данъчна схема, която облекчава инвеститора и продуцента на филма от данъци, ако филмът се издъни страхотно в бокс офиса, т.е. той прави филмите си ужасни едва ли не нарочно. Не че имам вяра, че немец може да направи хубава продукция по игра, но както и да е. Имам вяра във Вербински, Карибските пирати бяха супер, дано и тук се представи добре.

Не искам да бъда лош пророк, но вероятноста това да се окаже поредното звучно изакване клони къмто 100%....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не искам да бъда лош пророк, но вероятноста това да се окаже поредното звучно изакване клони къмто 100%....
Че и повече, като се има предвид, кой е в главната роля.
Link to comment
Share on other sites

не съм поглеждал, но мога да опитам да позная кой е в главната роля... Скалата?! ахахаха

 

 

и байдъпътя - Карибските пирати са изнесени от началото до последния надпис на гръб от Джони Деп... и мадамата... с режисурата би се справил и Уве Бол.

Link to comment
Share on other sites

Еб*х му майката!Топлофикация "EVN" + Brunata са ми начислили 280 (двеста и осемдесет) - НЕОБЖАЛВАЕМИ - лева за топла вода.ТОВА НА ПРАЗЕН АПАРТАМЕН!!!

Link to comment
Share on other sites

не съм поглеждал, но мога да опитам да позная кой е в главната роля... Скалата?! ахахаха
Още по-зле.
Link to comment
Share on other sites

и байдъпътя - Карибските пирати са изнесени от началото до последния надпис на гръб от Джони Деп... и мадамата... с режисурата би се справил и Уве Бол.

 

Благодаря, о светлина на моя кинематографически небосклон, за поредното дълбоко прозрение, което така щедро споделяш от своя критически Олимп!

 

И както ставаше дума за писане на английски, с англицизми и не знам какво още, някой иска ли да ми обясни какво трябва да значи на български така умело използваното от Овърман "Нааах..." на кирилица? Аз това междуметие не го знам.

Link to comment
Share on other sites

Еб*х му майката!Топлофикация "EVN" + Brunata са ми начислили 280 (двеста и осемдесет) - НЕОБЖАЛВАЕМИ - лева за топла вода.ТОВА НА ПРАЗЕН АПАРТАМЕН!!!

 

А моята топлофикация реши да си сменя тръбите... без топла вода до 7 септември да го еба и то баш посред августа... два дена вече се къпя с ледено студена вода. Чуствам се като Чандлър който току що е чул Джанет да казва OMG... топките ми така са се покрили, че не очаквам да ги видя преди края на октомври... курунира ми пък, освен че се скъси със седем сантиметра, ами и за малко да заприлича на оня дето го показаха в полярния епизод на Top Gear... да ги шибат пигмеи да ги шибат топлофикациите български...

 

е добре де, по уве-бол-ът, кой е в главната роля на любимия курунирски филм? Кажете, че тоя съспенс ще ме убие...

 

Това ли е въпросният шедьовър - http://www.imdb.com/title/tt1230526/ ?!? Ако е това защо пише:

 

Director: Juan Carlos Fresnadillo ?! и кой е той?

 

 

Juan Carlos Fresnadillo Directing Universal's Bioshock Movie

 

This is big mistake. Universal has just announced (via Variety) that they've hired 28 Weeks Later director Juan Carlos Fresnadillo to replace Pirates of the Caribbean director Gore Verbinski on the Bioshock movie. There is one and only one reason for this - money. Back in April we heard about Universal stopping Verbinski's version of Bioshock because it was going to cost too much. But instead of shelving the project entirely, they instead decided to bring on a director who could shoot it on a much smaller budget, turning what was probably a $150-200 million movie into one that will probably cost less than $100 million.

 

Eeeх... бедни ми, бедни Курнире... Няма да се сбъдне най-мокрия ти сън. Живота е несправедлиииив....

Link to comment
Share on other sites

We want bean juice, we want bean juice, we want bean juice! :)

 

Искам за тази вечер да стана алергичен към Вероника Марс, за да може да си свърша работата. А и след малко ще дават Арсенал - Селтик. Тежко, тежко, вино дайте.

Link to comment
Share on other sites

We want bean juice, we want bean juice, we want bean juice! :)

 

Искам за тази вечер да стана алергичен към Вероника Марс, за да може да си свърша работата. А и след малко ще дават Арсенал - Селтик. Тежко, тежко, вино дайте.

 

Давам веднага.

Link to comment
Share on other sites

Както обичат и още поне 100 потребителя, примерно.Той Наско ако започне през просото, че и аз, Галин, Пешо, да не споменавам Гудо изобщо и т.н. и т.н. На всеки му се иска, но не влиза в рамките на добрия тон и възпитания разговор. Тук там може да позалитне човек, простено е, но в Правилата изрично е упоменато, че е нежелетално. А Правилата затова са правила и трябва да се спазват от всички. Така че получаваш по ученически малко устна забележка. Нека не се налага излишни наказания да се слагат за глупости. Със здраве от мен.

 

Не прочетох навреме, че правиш забележка. Но честно казано наказанието му е в сила. Аз не съм от хората дето вярват, че забележките всъщност вършат работа :) Да каже директно курве към всички участнички във форума си е директна молба за дълга почивка. Ебаси ако за квалифицирането на женското участие във форума като курвета, получава устна забележка, не знам какво трябва да го накажа ако каже нещо по-неприятно. Да го убия направо :) Самата дума като употреба не е забранена, но не трябва да е насочена към член или членка на форума :) Няма нужда да правим забележки на хората които се държат меко казано селски. Изритвай ги направо. Нямат място във форума. Никой не им дължи нищо, че да се правят компромиси. Това важи за всички модератори и участници. Та така.

Link to comment
Share on other sites

Жоре, ти сега като цицоман или като виден гъзофил си се изказал в случая. Викаш, ще ме сгази стадото с говеда :laughing: Ти пък къде видя говеда у форума? Тук е сбран само ЕнтеУектуален народ, Жоре. Ако пък се намерят няколко говеда, дето да се засилят да ме газят... Спокс, ще яхна метлата и ще отлетя :laughing:
Изказах мнение като изтъкнат клиторианец (осъзнах се най - после). Вярно е, че в този подраздел се подвизава мозъчния тръст на форума, но това в никакъв случай не пречи интелигентно да бъдеш сгазена от говеда!
П. П. Ти угодия нямаш, първо къде ми били буят(ьовете) и шнорхелът, а после...
Не, бе. Аз съм зговорчива натура, ама нали щото тука някои хора щяха да си гълтат байка, други щяха да повръщат от преяждане с мусаки, сърми и т.н....., пък аз още не мога да слезна от джанката на която ме метна и въпреки неколкократните покани (от няколко човека) към вас тричките, нещо се изпокрихте и ни вопъл, ни стон!?
П. П 2. За ризата и пешкирчето нали ти казах - 6-ти май, чадо.

Добре ще е и да уточниш коя година ще е това....

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде е Дядо? Когато се събудих,него го нямаше пред компютъра :wacko: :unsure: :laughing:

 

Жив е той жив е... нищо че искат да го уморат разни 'ора... или поне да му натресат такива глоби че свят да му се завия... но пък сам си е виновен като не слуша какво му говорят счетоводителките....

Link to comment
Share on other sites

Жив е той жив е... нищо че искат да го уморат разни 'ора... или поне да му натресат такива глоби че свят да му се завия... но пък сам си е виновен като не слуша какво му говорят счетоводителките....

Твърдоглав си,дяде. Ето от къде съм го наследила :rolleyes:

Но нищо. Другият път ще слушаш какво ти говорят.

Link to comment
Share on other sites

Не прочетох навреме, че правиш забележка. Но честно казано наказанието му е в сила. Аз не съм от хората дето вярват, че забележките всъщност вършат работа :) Да каже директно курве към всички участнички във форума си е директна молба за дълга почивка. Ебаси ако за квалифицирането на женското участие във форума като курвета, получава устна забележка, не знам какво трябва да го накажа ако каже нещо по-неприятно. Да го убия направо :) Самата дума като употреба не е забранена, но не трябва да е насочена към член или членка на форума :) Няма нужда да правим забележки на хората които се държат меко казано селски. Изритвай ги направо. Нямат място във форума. Никой не им дължи нищо, че да се правят компромиси. Това важи за всички модератори и участници. Та така.

 

Как си знаех, че ти ще извъртиш шамара :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вещице,ще ходиш ли на срещата? Вземи им направи таз мусака,че взеха много да се съмняват в тебе. А и не те ли е срам да ги караш да чакат толкова много :) Т'ва гладен мъж НЕ СИ Е РАБОТА! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Жоре, с Дедото, щом ви се ядат толкоз много сАрми. Време е вече да научите правописа на думичката.

Онуй нещо, дето представлява разни вкуснотийки, завити в лозов или зелев лист, се пише сАрма. СЪрма е най-често онова другото нещо, с което се бродира ;) Аз все си мисля, че теб не те бива много в бродерията... или греша.

 

Виж сега - имаше една реклама едно момче питаше свои приятели как се правят зелеви сармички... и единия му даде най-правилния отговор - сармичките не се правят - те се ЯДАТ!

 

Ти ги дай насам недей само ни подлъгва че вече ми лепне бюрото от лигавене по прехвалената ти мусака :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showforum=51

 

аре хооо-дом марш! бахти кулинарите. омръзнахте на света с тия манджи... пет страници мусаки и лиги и сарми... ама дай, ама няма, ама така, ама онака... цял турски сериал.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...