Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много еротика днеска бе... оооо я я... шнел, шнел, клайне хексе :lol:

 

(ся да не остана неразбран... фантазията ми е как клайне хексе оправя био с дръжката на метлата)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Много еротика днеска бе... оооо я я... шнел, шнел, клайне хексе :lol:

 

(ся да не остана неразбран... фантазията ми е как клайне хексе оправя био с дръжката на метлата)

аз може ли да попитам, кой/коя е клайне хексе и чия е метлата.

 

edit: разбрах за кво става дума и нямам думи !!! я я

Link to comment
Share on other sites

клайне хексе=Малката вещица.Ти щом и тва не знаеш на немски ...

 

бахти колко много поумнях от както научих това!! изникна ми мозък направо.

Link to comment
Share on other sites

аз може ли да попитам, кой/коя е клайне хексе и чия е метлата.

 

edit: разбрах за кво става дума и нямам думи !!! я я

 

 

клайне хексе=Малката вещица.Ти щом и тва не знаеш на немски ...

 

писах, че съм разбрал за какво иде реч.

Режолтинг Цоцкс

Link to comment
Share on other sites

..... Къде съм написала, че някой говори за мен :laughing:

Ахам...., ама викаш - То нищо, че не се отнася за мен..... 'ма пък що да не се почуствам лично упомената?

 

 

Едитче: И аз не удобрявам личното класифициране, но имам чуството, че пак си цапаш задника с червена боя! Така, че не бъди изненадана ако те згази стадо говеда..... ;)

Link to comment
Share on other sites

обичам да говоря/пиша цинично, а след като някой се засягат от това .... има модератори. накажете ме, накажете ме ... моля Ви.

 

Както обичат и още поне 100 потребителя, примерно.Той Наско ако започне през просото, че и аз, Галин, Пешо, да не споменавам Гудо изобщо и т.н. и т.н. На всеки му се иска, но не влиза в рамките на добрия тон и възпитания разговор. Тук там може да позалитне човек, простено е, но в Правилата изрично е упоменато, че е нежелетално. А Правилата затова са правила и трябва да се спазват от всички. Така че получаваш по ученически малко устна забележка. Нека не се налага излишни наказания да се слагат за глупости. Със здраве от мен.

 

---------------------

 

Китана, не си го открила, продължавай да търсиш :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Where the wild things are - :woot :woot :woot

October 16

 

 

не не не

 

ето това е DAS MOVIE:

 

 

 

 

 

Release Date: 11 March 2010

 

Director: Tim Burton

Music: Danny Elfman

 

Johnny Depp ... The Mad Hatter

Anne Hathaway ... The White Queen

Helena Bonham Carter ... The Red Queen

Alan Rickman ... The Caterpillar

Michael Sheen ... The White Rabbit

Mia Wasikowska ... Alice Kingsley

Stephen Fry ... The Cheshire Cat

 

 

http://www.imdb.com/title/tt1014759/mediaindex

Link to comment
Share on other sites

Поредното ти незапознато, неподготвено изказване не изненадва никой, мен най-малко. В Bioshock има повече идея, разказвачески майсторлък, интересна история и оригиналност отколкото сигурно в 80% от филмите през последните 3-4 години взети заедно. Но в крайна сметка ти вече го отсъди като игра, така че какъв смисъл има да говорим повече, о, височайши гуру на киноизкуството. :D

Link to comment
Share on other sites

В Bioshock има повече идея, разказвачески майсторлък, интересна история и оригиналност отколкото сигурно в 80% от филмите през последните 3-4 години взети заедно.

 

Тва не трябва ли да е филм, който ще излиза в 2010.

 

Всеки реди к'вото му дойде...да има.

Link to comment
Share on other sites

Говорех за сценария, историята и визуалната страна на играта, филма си е 2010, както съм и написал 2 поста по-горе, но по-сладко е да цитираме последните 3 думи и да пишем после леко хапливи коментари.

Link to comment
Share on other sites

Тоест, сравняваме филм с игра ?

 

Не се заяждам, но се получава много писане, а малко смисъл. Сценария, историята, сюжетът в едно изречение идва малко в повече не мислиш ли ?

Link to comment
Share on other sites

Не, виж, не е мой проблем, ако хората са свикнали да играят бози без грам оригиналност и сюжет в тях. ;) А Thief, най-малкото заради ника си, трябва да не е от хората, които играят бози и пак...

Link to comment
Share on other sites

Не, виж, не е мой проблем, ако хората са свикнали да играят бози без грам оригиналност и сюжет в тях. ;) А Thief, най-малкото заради ника си, трябва да не е от хората, които играят бози и пак...

На игри ли те обиждат Куренце...? Остави ги, те нищо не разбират!

 

 

P.s. Всъщност, историята доказва, че няма нито един читав филм който е правен по игра или комикс! Няма значение колко идея и майсторство е вложено в направата на играта, крайния резултат винаги е - Мощтно оакване!

Link to comment
Share on other sites

P.s. Всъщност, историята доказва, че няма нито един читав филм който е правен по игра или комикс! Няма значение колко идея и майсторство е вложено в направата на играта, крайния резултат винаги е - Мощтно оакване!

 

Напълно съгласен съм, но това се дължи до голяма степен на факта, че почти всеки филм по игра се прави от Уве Бол, който (доколкото ми е известно от немци) участва в някаква данъчна схема, която облекчава инвеститора и продуцента на филма от данъци, ако филмът се издъни страхотно в бокс офиса, т.е. той прави филмите си ужасни едва ли не нарочно. Не че имам вяра, че немец може да направи хубава продукция по игра, но както и да е. Имам вяра във Вербински, Карибските пирати бяха супер, дано и тук се представи добре.

Link to comment
Share on other sites

SinCity? 300?

 

Не се заяждам, но се получава много писане, а малко смисъл. Сценария, историята, сюжетът в едно изречение идва малко в повече не мислиш ли ?

 

Той ако мислеше, дали такива щеше да ги реди? Нааах...

 

Интересна история, идея, разказвачески майсторлък и оригиналност има и в Робинята Изаура... И? Буааа...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...