Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Проблемът на север е, че хладът през септември ще се чувства повече.

Пък Варна на мен ми направи доста по-различно впечатление откъм красота и чистота, но ние все пак минахме транзит (със загубване и обикаляне :) )

Варна е град, който отдавна си обичам и който ми носи сериозна доза сантимент. Наскоро минахме през него (без да се загубим, имахме си GPS ня-ня-ня-ня-на!) - градът ми се стори доста по-напред от Пловдив. Колкото и да не им се иска на по-патриотично (шувинистично) настроените съграждани.

 

Наско, Синеморец ще го имам предвид. Аз за сега обмислям Ахтопол. Обмислям и дали да не открадна на майка ми Кадета, или да си го карам на сигурно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да де по развит град е ама има по големи задръствания.И Варна го знам много добре тъй като почти всяка година ходехме на албена и минавахме транзит през Варна.А иначе през септември там става бая студена водата и се появяват много медузи.

Link to comment
Share on other sites

Мм Подочух че в Балчик било 5 лв на леголо а иначе 20лв на човек е в хотел Добруджа на Албена.А и там е по-тихо и няма много буйни туристи.

Link to comment
Share on other sites

Да му се не види и свинщината!

Миналата година обявиха колата ни за търсена от Интерпол - в крайна сметка се оказа, че италианецът, от който е купена, я е обявил за крадена, за да измами застрахователите. Впоследствие получихме постановление от прокуратурата, че всякакви процедури във връзка с тази кола са прекратени и може спокойно да си я караме. Уви, нашите днес заминаха за море и във Варна са ги спрели, защото апаратурата им е сигнализирала за крадена кола. Сканирах им постановлението, изпратих го и...сега те търсят интернет зала, защото в полицейското управление НЯМА ИНТЕРНЕТ!!! Не е спрял или нещо такова, просто няма! Добре, че поне покритие за gsm има...

Шитфак на степен гъзобол!

Link to comment
Share on other sites

Имал съм. И с натурално пакистанско къри. И с истински мексикански люти чушки. Засега водят чушките.

 

Ама асъл истинско? Баш, баш? В смисъл:

 

"Истинското уасаби, наричано още хонуасаби може да се намери само в Япония, но и там то расте в специални условия: в течаща вода и при температура 10 - 17°С. Именно поради това е толкова скъпо. Заради високата цена обикновено извън Япония в ресторантите не се използва истинско уасаби. Използва се подправка, приготвена от уасаби-дайкон. Този зеленчук е пренесен от Европа в Япония сравнително от неотдавна и наречен така заради приликата във вкусовите качества. Отглежда се предимно в Хокайдо. Като се отчете простотата на отглеждане и че е пределно евтин уасаби-дайкон е намерил широко разпространение. От уасаби-дайкон се приготвя прах уасаби, паста уасаби и уасаби на таблетки. Понеже самия уасаби-дайкон е бял на цвят за да се постигне външно сходство с хонуасаби се добавя зелен оцветител."

Link to comment
Share on other sites

Ама от най. Донесоха ми го.Колко мрънках за тва уасаби, не е истина....Ей сега, като се сетих, ще взема да си дръпна и филма.

Link to comment
Share on other sites

Чируз, Психози! :lol:

Минава ми през бирения акъл, че трябваше да стана създател на анимационни филмчета или дизайнер на неща. Или професор по математика... Дали още имам шанс? :rolleyes:

хлъц

Link to comment
Share on other sites

Всичките италианци, с които съм имал взимане-даване са адски противни копелета...

 

 

Повърждавам, и подозирам, че не съм си имал вземане-даване със същите като Скорпа :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да споделя, че вчера водих малкия да поплува в местния басейн "Лебеда" (на гости сме)..... Е не мога да ви кажа какъв кеф е във водата на басейна! Това само кондуктор на последната спирка на тролея го знае :lol:

 

Майната му, че си пикал в басейна... обаче...

 

Ти си първия който се хвали че е пикал на сина си. Не знам, може да има и други като тебе.. обаче ти си първия, който се хвали с това...

 

Следващия път не се хаби да ходиш до басейна ебати. Направо у вас си го извади и го излей върху него...

 

Голям пич... голям...

Link to comment
Share on other sites

Майната му, че си пикал в басейна... обаче...

 

 

Ми аз малко послъгах. Всъщност не съм влизал във водата. А и сина си го изкарах предварително, така, че май... :unsure:

 

Абе пич, какво си се удървил? Само ти май не разбра, че цитираното от теб, е художествена измислица. Как си представяш аз да вляза в басейна да пикая?????? Те масите са до самия басейн! Само ставаш, вадиш го, и директо нацелваш басейна

 

Пфуууу... язък, че на една дата сме раждани

Link to comment
Share on other sites

Имах такова намерение, ама бях забравил да си спра телефона и се раздрънча по никое време....

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, пикльовци :)

Много късно си го извадил та'а сабаля....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...