Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

THE HORROR, THE HORROR...

 

Е, понеже днес сАтанас даде зла идея, отидох до магазинчето до нас, взех истински люти чушки, няколко лимона и салатата беше ъпгрейдвана - чесън (два пъти повече), лук, две средно големи люти чушки, един лимон, майонеза, горчица и малко сирене. Е този път стана добре. Достатъчно, за да ми се насълзят очите, като я помириша. И да се потя като нерез :) Нека ти, грип! Да видиш тъмната страна!

 

За първи път, откакто Мирко (бивш съквартирант) изсипа половин бурканче мариновани люти чушки и ми бутна ръката, докато сипвах лютия пипер, салатата се получава добра.

Какво се опитваш да създадеш бе антарес... нещо по-мощно от напалм (900 °C - burn n dies)?

Аз ако хапна нещо такова, направо ще се кремирам. :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
THE HORROR, THE HORROR...

 

Добре че ти е здрав стомаха че от това нещо после имаше да се превиваш цяла седмица и съвсем щеше да забравиш за грипа

 

Аз пък не мога да разбера какво не му харесвате на аватара и какво толкова ви е неприятен? А филма дано излезе по-скоро или някой да ме светне кой е тоя филм защото горя от желание да го гледам

Link to comment
Share on other sites

О филмът ще е G-force мишки,морски свинчета и всякаква такава гад,ще се превърнат в нинджи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Психи, гугс, добре дошъл отново!

 

Радвам се, че се доказа, че си най-големия пич на форума и държиш вовеки на думата си и никога повече няма да пишеш пак след като каза чао, за разлика от мен, който се врътнах напред и назад за 2 седмици време, както многократно подчерта видния познавач на форумни характери и голям народен мъдрец, Сашко 89.

 

Също така, жената ти праща много поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Психи, гугс, добре дошъл отново!

 

Радвам се, че се доказа, че си най-големия пич на форума и държиш вовеки на думата си и никога повече няма да пишеш пак след като каза чао, за разлика от мен, който се врътнах напред и назад за 2 седмици време, както многократно подчерта видния познавач на форумни характери и голям народен мъдрец, Сашко 89.

 

Също така, жената ти праща много поздрави!

Тоше, гугз.

Бих разкрил тайна, в която аз ти предложих да се омъжем, но ти ми каза "само ако се върнеш във форума"... Но не бих го направил!

EDIT: След тази глупост по адрес на шефа ти - уволнен си!

EDIT2: И не ми се обаждай пак с думите "извинявай, този път ще внимавам какво и как говоря". Късно чадо - търси си друга ръка да те храни. ;)

EDIT3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво се опитваш да създадеш бе антарес... нещо по-мощно от напалм (900 °C - burn n dies)?
Моето оръжие за масово поразяване на бацили!

 

 

...и нежелани социални контакти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Моето оръжие за масово поразяване на бацили!

 

 

...и нежелани социални контакти :lol:

 

... след тези смески, мисля че аз ще давам заето... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Теорема:

Ти след всяка мисъл даваш заето. :lol:

 

Доказателство:

И ти :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Явно си нямал досег с истинско уасаби. :lol:

 

 

Имал съм. И с натурално пакистанско къри. И с истински мексикански люти чушки. Засега водят чушките.

Link to comment
Share on other sites

Върнахме се от пет дни на безгранично ядене и пиене, море, басейн, руснаци, румънци и лъже-немци.

Потвърдих диагнозата си на човекомраз и открих, че да философстваш като Юлиян Вучков за 10 минути в колата е прекрасна терапия за anger management :)

Link to comment
Share on other sites

... след тези смески, мисля че аз ще давам заето... :laughing:
Ти да ме видиш на живо, аз да ти сипя с големия черпак от кацата с простотия, после не пет минути, ми пет часа ще даваш заето.

А до форумната среща съм решил да съм здрав, тоест тази смес ще е имала една седмица да се изпари от устната кухина/хранопровода. Пък и не смятам да те целувам.

открих, че да философстваш като Юлиян Вучков за 10 минути в колата е прекрасна терапия за anger management :)
Сега е ред на Борето да сподели каква е неговата терапия за след твоята терапия :lol:

 

 

 

 

Ред: БАхаХАхаха т'ва е ново двайсе :D

Link to comment
Share on other sites

Сега е ред на Борето да сподели каква е неговата терапия за след твоята терапия :lol:

Той пръв каза, че "Костов е виновен" :rolleyes: Нямаше как да не продължим през продавачите на праскови по пътя Сливен-Нова Загора, ченгетата под надлезите, вятърните генератори и планината като такава.

Драги ми господине само може да ни гледа номера на фланелките!

Link to comment
Share on other sites

Имал съм. И с натурално пакистанско къри. И с истински мексикански люти чушки. Засега водят чушките.

Чушките определено водят класацията, но през 2007-ма за най-лютото нещо на света е призната индийската King Cobra Chili (Naga Jolokia), която расте някъде из Североизточна Индия. Те тва предполагам само като го близнеш и те парализира от главата до петите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Но ако решиш да й се оригваш, може да е гадно все още! :unsure:

 

Вие май тотално ще ги откажете да идват на срещите момиченцата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чушките определено водят класацията, но през 2007-ма за най-лютото нещо на света е призната индийската King Cobra Chili (Naga Jolokia), която расте някъде из Североизточна Индия. Те тва предполагам само като го близнеш и те парализира от главата до петите. :lol:

 

 

Ще се опитам да си доставя ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес прекарах един прекрасен ден на това райско място:

ad5152f84188c7cb.JPG 4ffb0bc53a8bcc06.JPG 5b06ed79d1e86833.JPG

Сега съм готов за нови подвизи през идната седмица - Елате ми, простаци, ама по повече....!

 

А ей т'ва дребното ми скри шапката и прибра гредите на вратата:

1268179088102366.JPG

Успя да изплюска цяла порция цаца, пооблиза се и отиде да си ръси за хапване от едни други хора..... :blink:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ред: Относно този въпрос. Абе, форумните дон Жуановци, дето се насрахте да защитавате дамите. Аре почвайте да ги облъчвате новите ни форумни кокошки да дофтасат на срещата. Че аз нали трябва да давам заето, бат Жоро a.k.a. Гадин да почне да урига на мандра, а дядо Мраз да види истината за Мълдър, Скъли и лозовите сърми.

Ми то аз си мислех да се присъединя към мероприятието (ако не за друго, то поне заради масовката....) За да започна да уригам на мандра обаче, има едно задължително условие! Някоя трябва да ме гушне между циците си (ама трябва да са големи). И понеже през последните 12-13 години не съм се изявявал като дон Жуан, най-вероятния ефект ще бъде да започна да гледам като прецицало бебе :tongue. Пък и въпросната персона надали ще има мерак да осъществи над мен подобен акт на насилие спрямо психическото ми равновесие, така, че се връщаме в изходна позиция....

Link to comment
Share on other sites

След 7 часа тръгвам за морето...... в багажника на колата кротко ме чакат кашон уиски и 2 кашона корона.... дали ако слезна в гаража утре някой друг ще се навие да кара.... :)

Link to comment
Share on other sites

След 7 часа тръгвам за морето...... в багажника на колата кротко ме чакат кашон уиски и 2 кашона корона.... дали ако слезна в гаража утре някой друг ще се навие да кара.... :)

Къде ще си на морето?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...