Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това ще продължава до безкрай както е тръгнало. Те вече свикнаха, че каквото и да стане никой нищо не им казва. И докато стадото мучи и тегли промяна няма да има. Във всяка нормална държава досега щяха да са по улиците и да ги ринат с гредер тия боклуци! 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Godfather said:

Тулупа май е минал на нещо "твърдо": Цитат на деня: Президентът Радев ме следи с дрон. :lol::rofl:


Днес просто строши тъпомера!!! Ако имаш нерви гледай целия брифинг, аз повече от 10 секунди не го издържам тоя. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Тулупа май е минал на нещо "твърдо": Цитат на деня: Президентът Радев ме следи с дрон. :lol::rofl:

Ти да видиш!

Стпоред мен, Радев го е следил с Миг-29. Ама Тиквич толкова е спечен завалката от как се усети, че това дето премята в уста не е фурма, че се е получил лапсус... Завалката той....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dunc said:

Къде го има

 


======================================================

Предполагам, че Радев добре се е посмял на тъпотиите тиквенски, но аз на негово място бих завел едно дело за клевета - ей тъй за спорта 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobi said:

Гледам, че пешката на Нинова (Радев) има доста фенове в тоя форум.

Всички, които не искат да са тулупи ги обявяват автоматично за фенове на БСП. Колко типично, по милиционерски! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Всички, които не искат да са тулупи ги обявяват автоматично за фенове на БСП. Колко типично, по милиционерски! :lol::rofl:

Още по-милиционерско е тези, които ненавиждат комундетата и Радев, да бъдат обявявани автоматично за тулупи.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobi said:

Още по-милиционерско е тези, които ненавиждат комундетата и Радев, да бъдат обявявани автоматично за тулупи.

Опита се да кажеш нещо ли? До този момент всички коментиращи визирахме един единствен Тулуп, докато не се появи ти и ни заклейми типично по милиционерски. Кое в случая не ти стана ясно? :lol:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Godfather said:

Всички, които не искат да са тулупи ги обявяват автоматично за фенове на БСП. Колко типично, по милиционерски! :lol::rofl:


Абсолютно! Подобни глупости откровено ме забавляват! :laughing1:

А Радев е пешка на Курнела, колкото аз съм първа цигулка във Виенската филхармония. :gangstah:
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Опита се да кажеш нещо ли? До този момент всички коментиращи визирахме един единствен Тулуп, 

Така ли?

 

1 hour ago, gado said:

Ти да видиш!

Стпоред мен, Радев го е следил с Миг-29. Ама Тиквич толкова е спечен завалката от как се усети, че това дето премята в уста не е фурма, че се е получил лапсус... Завалката той....

 

1 hour ago, RaptoR said:

 

Предполагам, че Радев добре се е посмял на тъпотиите тиквенски, но аз на негово място бих завел едно дело за клевета - ей тъй за спорта 

 

4 minutes ago, RaptoR said:

А Радев е пешка на Курнела, колкото аз съм първа цигулка във Виенската филхармония. :gangstah:
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobi said:

Така ли?


Така разбира се. Къде сънуваш тука фенове на Радев? Или опорките са силни и резултатите са видими :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mobi said:

Гледам, че пешката на Нинова (Радев) има доста фенове в тоя форум.

И кво... аз съм фен на Радев и ти сега няма да си играеш повече с мен ли?

Link to comment
Share on other sites

Все повече започвам да си мисля, че тия тъпанарски глупости с дрона Боко си ги е спретнал сам, за да създаде поредния панаир и за пореден път да отвлече вниманието от важните неща... 

Няма ли вече меме на Радев с джойстик в ръка и дяволита усмивка как направлява дрона пред прозореца на Тулупа???

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам как за хората е по-реално да им инплантират чипове през ваксина и да ги контролират през 5Г, отколкото да ги следи/подслушва някой с дрон.

Наистина не ми го побира акъла..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dunc said:

Ами те хорарта не намират и нищо съществено в записа на Бойко, хора всякакви...

 

С тая разлика, че едното е въпрос на мнение и възприятие, а другото е въпрос на обща култура.

 

И тъй като виждам слабия опит за хапливост към мен, ще те приканя да видиш какво съм написал. Нека правим разлика между "тук няма нищо нередно" и "аз лично не съм изненадан".

Link to comment
Share on other sites

Ей така се става богоугоден.

Абе, Генчев, виж разрови там и пусни през някоя програма, в коя публична изява онова нанкащо херувимче е наричало председателя на парламента - Тъпа Пyтkа (ли беше). Аре не си сери сам на суратя кат онзи, другият профешънал Майтапчийски!

Ша ви eбa номерата, както обичам да казвам.

 

Аа... И боце бил си казал, че част от ОНИЯ СМСи били верни... Нали. Ама не било Калифорния, ами Килифарево....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gado said:

Ей така се става богоугоден.

Абе, Генчев, виж разрови там и пусни през някоя програма, в коя публична изява онова нанкащо херувимче е наричало председателя на парламента - Тъпа Пyтkа (ли беше). Аре не си сери сам на суратя кат онзи, другият профешънал Майтапчийски!

Ша ви eбa номерата, както обичам да казвам.


Абе какъв е тоя дъмбел бе?!?!?! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...